Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Херсонська обласна федерації спортивного орієнтування

Комунальний заклад "Центр туристко-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Херсонський дитячо оздоровчий центр "Юнга"

Херсонський центр позашкільної роботи

Обласні масові змаганя "Зелений стадіон 2014" з елементами паркового орієнтування

02.03.2014 - Приднепровский парк


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 10

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Капара Анна                      150 Троя                   00:13:56       1 25.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 12

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Цивільська Фея                   121 ХЦДЮТ                  00:12:36       1 25.0 
    2 Чайка Світлана                   197 ЦТКТУМ Шупер           00:20:27       2 22.0 
    3 Мацько Людмила                   237 шк№ 36                 00:22:58       3 20.0 
    4 Радчук Тетяна                    196 ЦТКТУМ Шупер           00:23:51       4 18.0 
    5 Шольц Юлія                       199 ЦТКТУМ Шупер                          0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 14

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Лелікова Єлізавета               174 Орієнт                 00:20:30       1 25.0 
    2 Ракша Юлія                       124 ХЦДЮТ                  00:21:59       2 22.0 
    3 Алексєєнко Анна                  198 ЦТКТУМ Шупер           00:25:52       3 20.0 
    4 Деркач Ольга                     114 БДЮТ                   00:26:04       4 18.0 
    5 Борисенко Анна                   228 ЦПР Капара             00:29:35       5 16.0 
    6 Коваленко Ріта                   251 школа №30              00:36:03       6 15.0 
    7 Безрукова Катерина               171 ЦПР Капара             00:38:21       7 14.0 
    8 Лубянова Вікторія                229 ЦТКТУМ Шупер                          0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 16

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Грай Вікторія                    159 ЦПР Капара             00:22:59       1 25.0 
    2 Чернова Анастасія                245 ЦПР Капара             00:39:09       2 22.0 
    3 Мельникова Олександра            217 школа №30              00:40:26       3 20.0 
    4 Дарійчук Алефтіна                224 ЦТКТУМ Грабовська                     0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 18

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Коваленко Анна                   119 ХЦДЮТ                  00:22:40       1 25.0 
    2 Кобець Світлана                  131 Цюрупинськ ДЮСШ        00:23:33       2 22.0 
    3 Філіпенко Юлія                   132 Цюрупинськ ДЮСШ        00:25:02       3 20.0 
    4 Савченко Тетяна                  130 Цюрупинськ ДЮСШ        00:31:07       4 18.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 21

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Кобець Юлія                      177 Диамо                  00:21:04       1 25.0 
    2 Шупер Марія                      195 Диамо                  00:21:15       2 22.0 
    3 Щербакова Євгенія                137 Цюрупинськ ДЮСШ        00:22:03       3 20.0 
    4 Горшкова Дар'я                   369 Диамо                  00:22:15       4 18.0 
    5 Дубочинська Ксенія               146 Троя                   00:24:53       5 16.0 
    6 Васіна Ірина                     118 ХЦДЮТ                  00:26:17       6 15.0 
    7 Редченко Крістіна                189 Цюрупинськ ДЮСШ        00:30:17       7 14.0 
    8 Скачкова Ольга                   145 Троя                   00:32:57       8 13.0 
    9 Бальоха Анна                     160 ЦПР Капара             00:32:57       8 13.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 35

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Капара Олена                     147 Троя                   00:22:57       1 25.0 
    2 Мізернюк Валентина               109 БДЮТ                   00:27:14       2 22.0 
    3 Деркач Тетяна                    112 БДЮТ                   00:33:35       3 20.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ж 45

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Кобець Віта                      235 Диамо                  00:29:55       1 0.0  
    2 Стадницька Раїса                 243 Суворовець             00:32:43       2 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 10

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Данілюк Назар                    151 школа №30              00:17:39       1 25.0 
    2 Скворцов Юрій                    206 Плохенко               00:27:11       2 22.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 12

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Нагорний Ілля                    111 БДЮТ                   00:14:25       1 25.0 
    2 Шулепов Антон                    126 ХЦДЮТ                  00:15:32       2 22.0 
    3 Миснік Денис                     107 БДЮТ                   00:16:11       3 20.0 
    4 Данілін Валерій                  101 БДЮТ                   00:19:57       4 18.0 
    5 Кравець Данило                   106 БДЮТ                   00:21:52       5 16.0 
    6 Кражев Ігор                      164 "Юнга"                 00:22:53       6 15.0 
    7 Захаров Данило                   102 БДЮТ                   00:22:54       7 14.0 
    8 Констянтинов Даніїл              236 ЦТКТУМ Грабовська      00:24:57       8 13.0 
    9 Мацько Павло                     200 ЦТКТУМ Шупер           00:26:17       9 12.0 
   10 Бахарев Станіслав                220 ЦТКТУМ Грабовська      00:27:12      10 11.0 
   11 Захаров Денис                    103 БДЮТ                   00:27:46      11 10.0 
   12 Філатов Микита                   221 ЦТКТУМ Грабовська      00:28:41      12 9.0  
   13 Виборний Віталій                 205 Плохенко               00:32:55      13 8.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 14

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Чекалдін Владислав               167 Плохенко               00:16:25       1 25.0 
    2 Савочка Віталій                  183 "Юнга"                 00:16:28       2 22.0 
    3 Чернишов Микита                  165 "Юнга"                 00:17:07       3 20.0 
    4 Дідушок Леонід                   244 Плохенко               00:18:08       4 18.0 
    5 Степанов Микита                  202 Плохенко               00:20:35       5 16.0 
    6 Коробаєв Вячеслав                168 Плохенко               00:20:49       6 15.0 
    7 Грязев Богдан                    204 Плохенко               00:21:20       7 14.0 
    8 Пороскун Андрій                  201 Плохенко               00:22:21       8 13.0 
    9 Бураєць Сергій                   185 "Юнга"                 00:23:30       9 12.0 
   10 Земляников Андрій                222 ЦТКТУМ Грабовська      00:24:38      10 11.0 
   11 Принь Микита                     227 ЦПР Капара             00:25:48      11 10.0 
   12 Сімонов Микита                   241 шк№ 36                 00:26:56      12 9.0  
   13 Рижиков Дмитро                   153 ЦПР Капара             00:28:21      13 8.0  
   14 Сказік Іван                      110 БДЮТ                   00:28:44      14 7.0  
   15 Стародубцев Сергій               238 шк№ 36                 00:30:06      15 6.0  
   16 Шепотіло Владислав               240 шк№ 36                 00:30:22      16 5.0  
   17 Полєжаєв Олександр               161 ЦПР Капара             00:35:12      17 4.0  
   18 Мельниченко Андрій               203 Плохенко               00:36:08      18 3.0  
   19 Семенов Даніїл                   249 школа №30              00:41:31      19 2.0  
   20 Зеленюк владислав                239 шк№ 36                 00:43:17      20 1.0  
   21 Канцур Микита                    252 школа №30                             0 0.0  
   22 Ховаєв Даніїл                    253 школа №30                             0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 16

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Гаркуша Євген                    154 ЦПР Капара             00:13:55       1 25.0 
    2 Петров Арсен                     125 ХЦДЮТ                  00:16:13       2 22.0 
    3 Семенов Андрій                   155 ЦПР Капара             00:23:02       3 20.0 
    4 Лянсберг Артем                   247 школа №30              00:25:07       4 18.0 
    5 Гробатюк Сергій                  193 ЦПР Кручаненко         00:25:24       5 16.0 
    6 Услистий Максим                  216 школа 57               00:25:34       6 15.0 
    7 Головацький Микита               218 школа №30              00:30:45       7 14.0 
    8 Горбенко Олександр               248 школа №30              00:39:59       8 13.0 
    9 Матюха Юрій                      246 школа №30              00:40:21       9 12.0 
   10 Стародубець Єгор                 254 школа №30                             0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 18

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Попков Олексій                   135 Цюрупинськ ДЮСШ        00:21:02       1 25.0 
    2 Бурда Антон                      133 Цюрупинськ ДЮСШ        00:21:44       2 22.0 
    3 Пастухов Максим                  173 ЦПР Капара             00:23:53       3 20.0 
    4 Соломко Дмитро                   226 ЦПР Капара             00:25:15       4 18.0 
    5 Ракша Микита                     123 ХЦДЮТ                  00:25:22       5 16.0 
    6 Волков Ігор                      156 ЦПР Капара             00:25:31       6 15.0 
    7 Дарійчук Олексій                 225 ЦТКТУМ Грабовська      00:29:37       7 14.0 
    8 Прохода Денис                    134 Цюрупинськ ДЮСШ        00:32:48       8 13.0 
    9 Кучеренко Олександр              213 ХДУ ФФВС               00:33:50       9 12.0 
   10 Кузьменко Олександр              141 Орієнт                                0 0.0  
   11 Заруба Василь                    208 ХДУ ФФВС                              0 0.0  
   12 Ленів Владислав                  210 ХДУ ФФВС                              0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 21

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Писарчук Валерій                 162 СК "Олімп"             00:17:40       1 25.0 
    2 Паляниця Станіслав               190 Цюрупинськ ДЮСШ        00:17:43       2 22.0 
    3 Луценко Павло                    117 УМВД                   00:18:51       3 20.0 
    4 Кільніцький Олександр            143 Орієнт                 00:19:18       4 18.0 
    5 Пікулін Вячеслав                 120 ХЦДЮТ                  00:21:07       5 16.0 
    6 Кобець Микола                    234 Диамо                  00:21:15       6 15.0 
    7 Хозяїнов Андрій                  242 Диамо                  00:21:37       7 14.0 
    8 Михайлов Тимур                   149 Троя                   00:24:23       8 13.0 
    9 Кручаненко Олександр             192 ЦПР Кручаненко         00:26:16       9 12.0 
   10 Міронов Павло                    212 ХДУ ФФВС               00:30:44      10 11.0 
   11 Зажерило Роман                   140 Орієнт                 00:31:25      11 10.0 
   12 Кожокар Олег                     215 ХДУ ФФВС               00:32:43      12 9.0  
   13 Шкрампо Віталій                  211 ХДУ ФФВС               00:34:42      13 8.0  
   14 Бардачев Дмитро                  209 ХДУ ФФВС               00:36:49      14 7.0  
   15 Лепський Павло                   214 ХДУ ФФВС                              0 0.0  

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 35

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Цивільський Федір                122 ХЦДЮТ                  00:25:07       1 25.0 

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ж 35 Ж 45 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21 Ч 35 Ч 45


Ч 45

 
№ п/п Учасник                        Номер Команда                Час        Місце Очки 
    1 Щербіна Олександр                163 "Юнга"                 00:21:59       1 25.0 
    2 Черепанов Валерій                170 "Юнга"                 00:32:07       2 22.0