Управління освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олешківської міської ради

КЗ "Олешківський центр дитячої та юнацької творчості" Олешківської міської ради

КЗ "Олешківська ДЮСШ" Олешківської міської ради

КУ "Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" ХОР.

ВІДКРИТІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ "КУБОК ОЛЕШШЯ 2021"

довга дистанція у заданому напрямку

02.05.2021, ст. Олешки (Пойма)

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж10 , 4 CP, 1.740 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (53)

CP-3 (54)

CP-4 (55)

Finish

1

Понікарова Кіра

177

00:14:39

2:59/2

5:55/1

10:06/1

12:36/1

14:39/1

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

 

2:59/2

2:56/1

4:11/1

2:30/1

2:03/4

2

Кузьменко Анастасія

163

00:16:37

2:52/1

6:54/2

11:40/2

14:21/2

16:37/2

 

Олешківська ДЮСШ

ІІІ-ю

+ 1:58

2:52/1

4:02/2

4:46/2

2:41/2

2:16/5

3

Бойко Мария

229

00:20:04

4:19/4

8:47/4

14:53/3

18:29/3

20:04/3

 

Капара

+ 5:25

4:19/4

4:28/4

6:06/3

3:36/3

1:35/1

4

Кириченко Настя

227

00:20:59

4:16/3

8:30/3

14:58/4

18:43/4

20:59/4

 

Капара

+ 6:20

4:16/3

4:14/3

6:28/4

3:45/4

2:16/5

5

Бабарыкина Кира

231

00:27:36

5:55/5

12:14/5

20:12/5

25:34/5

27:36/5

 

Капара

+12:57

5:55/5

6:19/5

7:58/5

5:22/5

2:02/3

6

Романов Рада

230

00:37:06

9:40/7

17:17/6

28:02/6

35:08/7

37:06/6

 

Капара

+22:27

9:40/7

7:37/6

10:45/6

7:06/7

1:58/2

7

Андриец Лиза

228

00:37:16

9:34/6

17:19/7

28:13/7

35:00/6

37:16/7

 

Капара

+22:37

9:34/6

7:45/7

10:54/7

6:47/6

2:16/5

 

 

 

00:14:04

2:52

2:56

4:11

2:30

1:35

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж12 , 6 CP, 1.990 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (53)

CP-3 (37)

CP-4 (54)

CP-5 (55)

CP-6 (100)

Finish

1

Радченко Дар’я

211

00:18:23

3:53/1

6:59/1

9:40/1

13:13/1

16:34/1

17:55/1

18:23/1

 

ХЦДЮТ Щербіна

б/р ю

 

3:53/1

3:06/2

2:41/2

3:33/2

3:21/2

1:21/5

0:28/5

2

Середа Дарина

155

00:20:20

5:01/3

7:41/2

10:02/2

13:26/2

18:47/2

19:59/2

20:20/2

 

Одеська

І-ю

+ 1:57

5:01/3

2:40/1

2:21/1

3:24/1

5:21/4

1:12/3

0:21/1

3

Тичина Марія

181

00:22:06

6:45/5

9:57/4

13:12/4

16:57/3

20:00/3

21:38/3

22:06/3

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

+ 3:43

6:45/5

3:12/3

3:15/4

3:45/3

3:03/1

1:38/7

0:28/5

4

Дубинец Маша

234

00:26:18

6:37/4

10:57/5

14:23/5

19:36/4

24:52/4

25:54/4

26:18/4

 

Капара

+ 7:55

6:37/4

4:20/6

3:26/5

5:13/5

5:16/3

1:02/1

0:24/4

5

Антоненко Анастасія

180

00:32:15

9:51/8

13:11/6

17:35/6

22:43/5

30:41/5

31:52/5

32:15/5

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІ-ю

+13:52

9:51/8

3:20/4

4:24/7

5:08/4

7:58/6

1:11/2

0:23/2

6

Чорна Олена

182

00:41:48

4:56/2

9:04/3

12:35/3

33:34/7

39:59/6

41:25/6

41:48/6

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

+23:25

4:56/2

4:08/5

3:31/6

20:59/7

6:25/5

1:26/6

0:23/2

7

Шолом Анастасія

143

00:42:15

8:48/7

17:01/7

23:44/8

30:33/6

40:29/7

41:47/7

42:15/7

 

Миколаївська

ІІ-ю

+23:52

8:48/7

8:13/7

6:43/8

6:49/6

9:56/7

1:18/4

0:28/5

8

Гросу Аліна

183

01:02:24

8:00/6

17:50/8

20:43/7

49:10/8

59:06/8

61:28/8

62:24/8

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+44:01

8:00/6

9:50/8

2:53/3

28:27/8

9:56/7

2:22/8

0:56/8

9

Переходова Діана

107

MP

5:29

8:28

11:39

15:11

19:01

36:23

36:23

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

 

5:29

2:59

3:11

3:32

3:50

17:22

0:00

 

 

 

00:16:44

3:53

2:40

2:21

3:24

3:03

1:02

0:21

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж14 , 7 CP, 3.440 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (32)

CP-3 (34)

CP-4 (36)

CP-5 (54)

CP-6 (55)

CP-7 (100)

Finish

1

Шуригайло Дар’я

166

MP

4:30

51:00

51:00

23:04

51:00

51:00

51:00

51:00

 

Олешківська ДЮСШ

б/р

 

4:30

46:30

0:00

**:04

27:56

0:00

0:00

0:00

2

Литвиненко Анастасія

197

MP

6:18

51:21

51:21

51:21

43:25

49:21

50:54

51:21

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

 

6:18

45:03

0:00

0:00

-7:04

5:56

1:33

0:27

3

Чулкова Діана

110

MP

2:52

11:52

18:58

106:17

106:17

106:17

105:55

106:17

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

 

2:52

9:00

7:06

87:19

0:00

0:00

0:38

0:22

 

 

 

00:00:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж16 , 11 CP, 5.740 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (37)

CP-3 (35)

CP-4 (38)

CP-5 (43)

CP-6 (41)

CP-7 (45)

CP-8 (47)

CP-9 (48)

CP-10(49)

CP-11(100)

Finish

1

Челован Мария

135

00:58:54

4:16/2

10:46/3

19:19/1

25:18/1

29:56/1

36:56/1

42:29/1

47:34/1

52:36/1

56:47/1

58:32/1

58:54/1

 

Миколаїв

ІІІ-ю

 

4:16/2

6:30/4

8:33/2

5:59/4

4:38/3

7:00/1

5:33/1

5:05/2

5:02/1

4:11/2

1:45/1

0:22/2

2

Злигостева Аліна

167

01:04:49

4:29/4

9:13/1

25:01/4

29:46/3

34:06/3

42:08/2

49:14/2

53:34/2

58:48/2

62:17/2

64:25/2

64:49/2

 

Олешківська ДЮСШ

ІІІ-ю

+ 5:55

4:29/4

4:44/2

15:48/5

4:45/1

4:20/2

8:02/3

7:06/2

4:20/1

5:14/2

3:29/1

2:08/2

0:24/5

3

Коцегубова Ірина

212

01:18:02

3:54/1

12:26/4

20:02/2

25:23/2

33:15/2

42:19/3

50:48/3

58:03/3

64:55/3

74:22/3

77:39/3

78:02/3

 

ХЦДЮТ Щербіна

І-ю

+19:08

3:54/1

8:32/5

7:36/1

5:21/3

7:52/5

9:04/4

8:29/4

7:15/4

6:52/3

9:27/5

3:17/5

0:23/3

4

Кучерова Олександра

112

01:19:07

4:28/3

10:25/2

23:01/3

30:24/4

36:36/5

46:12/5

54:00/4

61:04/4

68:11/4

76:07/4

78:47/4

79:07/4

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

+20:13

4:28/3

5:57/3

12:36/3

7:23/5

6:12/4

9:36/5

7:48/3

7:04/3

7:07/4

7:56/4

2:40/4

0:20/1

5

Макеева Алина

268

01:24:33

7:54/5

12:28/5

27:08/5

32:00/5

36:07/4

43:09/4

55:41/5

68:29/5

75:45/5

81:58/5

84:10/5

84:33/5

 

Плохенко

ІІ-ю

+25:39

7:54/5

4:34/1

14:40/4

4:52/2

4:07/1

7:02/2

12:32/5

12:48/5

7:16/5

6:13/3

2:12/3

0:23/3

6

Ігнатьєва Віра

144

OVT

9:37

19:47

51:46

70:34

94:39

148:44

148:44

148:44

148:44

148:44

148:16

148:44

 

Миколаївська

ІІІ-ю

 

9:37

10:10

31:59

18:48

24:05

54:05

0:00

0:00

0:00

0:00

0:32

0:28

 

 

 

00:52:25

3:54

4:34

7:36

4:45

4:07

7:00

5:33

4:20

5:02

3:29

1:45

0:20

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж21 , 15 CP, 7.640 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (50)

CP-2 (32)

CP-3 (51)

CP-4 (36)

CP-5 (35)

CP-6 (38)

CP-7 (43)

CP-8 (41)

CP-9 (42)

CP-10(40)

CP-11(45)

CP-12(46)

CP-13(48)

CP-14(49)

CP-15(100)

Finish

1

Горшкова Дар'я

294

00:52:16

3:09/1

6:17/2

10:55/1

13:54/1

18:42/1

22:19/1

24:57/1

29:49/1

32:22/1

36:16/1

40:22/1

41:58/1

46:14/1

50:17/1

51:54/1

52:16/1

 

особисто

І

 

3:09/1

3:08/3

4:38/1

2:59/1

4:48/2

3:37/1

2:38/1

4:52/2

2:33/1

3:54/1

4:06/1

1:36/1

4:16/1

4:03/6

1:37/2

0:22/2

2

Мізернюк Мирослава

195

00:57:47

3:09/1

6:32/4

12:47/5

15:54/4

20:48/3

24:36/3

27:19/2

32:39/3

35:50/3

40:36/2

44:51/2

46:35/2

52:25/2

55:54/2

57:29/2

57:47/2

 

Север

КМСУ

+ 5:31

3:09/1

3:23/5

6:15/7

3:07/2

4:54/3

3:48/3

2:43/2

5:20/7

3:11/3

4:46/4

4:15/2

1:44/2

5:50/5

3:29/2

1:35/1

0:18/1

3

Теліпко Маргарита

191

00:59:43

3:12/4

9:18/9

14:42/7

18:06/7

22:53/7

26:34/6

29:22/5

34:07/5

36:51/5

41:35/3

46:45/3

48:53/3

54:03/3

57:30/3

59:19/3

59:43/3

 

Полтавська

КМСУ

+ 7:27

3:12/4

6:06/10

5:24/5

3:24/4

4:47/1

3:41/2

2:48/4

4:45/1

2:44/2

4:44/3

5:10/5

2:08/5

5:10/2

3:27/1

1:49/4

0:24/5

4

Кобець Світлана

101

01:03:50

3:11/3

6:13/1

11:22/2

14:43/2

20:13/2

24:27/2

27:48/4

32:57/4

36:12/4

45:32/7

50:28/6

52:19/5

57:41/4

61:38/4

63:27/4

63:50/4

 

Kyiv Region

МСУ

+11:34

3:11/3

3:02/1

5:09/2

3:21/3

5:30/6

4:14/5

3:21/6

5:09/6

3:15/5

9:20/10

4:56/4

1:51/3

5:22/3

3:57/5

1:49/4

0:23/4

5

Капара Анна

236

01:04:00

3:25/5

6:31/3

11:46/3

15:36/3

20:56/4

24:48/4

27:31/3

32:23/2

35:34/2

44:38/5

49:01/4

51:14/4

57:48/5

61:42/5

63:36/5

64:00/5

 

Капара

+11:44

3:25/5

3:06/2

5:15/3

3:50/6

5:20/4

3:52/4

2:43/2

4:52/2

3:11/3

9:04/9

4:23/3

2:13/6

6:34/6

3:54/4

1:54/6

0:24/5

6

Капара Елена

237

01:04:06

3:28/6

7:49/7

13:15/6

16:46/6

22:11/6

26:31/5

31:30/7

36:32/7

39:59/7

44:58/6

50:41/7

52:41/7

58:12/6

61:58/6

63:41/6

64:06/6

 

Капара

+11:50

3:28/6

4:21/8

5:26/6

3:31/5

5:25/5

4:20/6

4:59/10

5:02/5

3:27/7

4:59/5

5:43/6

2:00/4

5:31/4

3:46/3

1:43/3

0:25/7

7

Пушкаренко Валентина

137

01:12:54

3:34/7

6:57/5

12:17/4

16:30/5

22:01/5

27:21/7

30:33/6

35:28/6

38:47/6

43:13/4

49:14/5

52:23/6

66:08/7

70:34/7

72:32/7

72:54/7

 

Миколаїв

ІІІ-ю

+20:38

3:34/7

3:23/5

5:20/4

4:13/7

5:31/7

5:20/7

3:12/5

4:55/4

3:19/6

4:26/2

6:01/7

3:09/9

13:45/10

4:26/7

1:58/7

0:22/2

8

Селіхова Ксенія

146

01:26:34

4:06/9

8:23/8

15:51/8

22:08/8

29:29/8

38:51/9

42:47/9

50:52/9

55:10/9

61:34/8

68:56/8

72:03/8

79:11/8

84:00/8

86:03/8

86:34/8

 

Миколаївська

ІІІ

+34:18

4:06/9

4:17/7

7:28/8

6:17/9

7:21/8

9:22/10

3:56/7

8:05/8

4:18/8

6:24/6

7:22/10

3:07/8

7:08/7

4:49/8

2:03/8

0:31/8

9

Васіна Ірина

200

01:30:15

4:56/10

9:54/10

17:34/10

23:02/9

30:56/9

36:51/8

41:12/8

49:43/8

54:37/8

62:07/9

69:12/9

72:15/9

80:10/9

86:25/9

89:27/9

90:15/9

 

ХЦДЮТ Васіна

МСУ

+37:59

4:56/10

4:58/9

7:40/9

5:28/8

7:54/9

5:55/8

4:21/9

8:31/9

4:54/10

7:30/7

7:05/9

3:03/7

7:55/9

6:15/9

3:02/10

0:48/10

10

Остапенко Єлизавета

199

01:33:45

3:46/8

7:07/6

17:17/9

23:42/10

33:28/10

40:42/10

45:00/10

53:37/10

58:23/10

65:56/10

72:51/10

76:05/10

83:51/10

90:22/10

93:13/10

93:45/10

 

ХЦДЮТ Васіна

КМСУ

+41:29

3:46/8

3:21/4

10:10/10

6:25/10

9:46/10

7:14/9

4:18/8

8:37/10

4:46/9

7:33/8

6:55/8

3:14/10

7:46/8

6:31/10

2:51/9

0:32/9

11

Мальована Александра

271

MP

4:20

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

51:49

36:39

51:49

 

Плохенко

ІІ-ю

 

4:20

47:29

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

**:50

15:10

12

Вагіна Катерина

145

OVT

4:07

9:46

29:58

40:01

59:49

67:55

74:34

87:08

135:22

135:22

135:22

135:22

135:22

135:22

134:21

135:22

 

Миколаївська

ІІІ

 

4:07

5:39

20:12

10:03

19:48

8:06

6:39

12:34

48:14

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

-1:59

1:01

 

 

 

00:51:20

3:09

3:02

4:38

2:59

4:47

3:37

2:38

4:45

2:33

3:54

4:06

1:36

4:16

3:27

1:35

0:18

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж40 , 13 CP, 5.710 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (50)

CP-2 (36)

CP-3 (37)

CP-4 (38)

CP-5 (39)

CP-6 (43)

CP-7 (40)

CP-8 (46)

CP-9 (47)

CP-10(48)

CP-11(49)

CP-12(55)

CP-13(100)

Finish

1

Волкова Світлана

295

00:50:41

3:32/1

9:13/1

11:30/1

19:00/1

21:41/1

24:00/1

27:38/1

36:12/1

38:47/1

43:43/1

47:38/1

49:12/1

50:18/1

50:41/1

 

особисто

МСУ

 

3:32/1

5:41/1

2:17/1

7:30/1

2:41/1

2:19/1

3:38/3

8:34/1

2:35/1

4:56/4

3:55/1

1:34/1

1:06/1

0:23/1

2

Памбук Світлана

157

00:57:12

4:10/2

11:04/2

14:21/3

23:00/2

26:30/2

29:19/2

33:19/2

42:30/3

45:38/2

49:26/2

53:58/2

55:39/2

56:48/2

57:12/2

 

Одеська

б/р

+ 6:31

4:10/2

6:54/2

3:17/4

8:39/2

3:30/4

2:49/2

4:00/4

9:11/3

3:08/2

3:48/1

4:32/2

1:41/2

1:09/2

0:24/2

3

Мізернюк Валентина

263

01:00:49

4:16/3

11:10/3

14:12/2

23:23/3

26:38/3

30:05/3

33:40/3

42:18/2

46:01/3

50:27/3

56:21/3

58:22/3

60:15/3

60:49/3

 

Мізернюк

МСУ

+10:08

4:16/3

6:54/2

3:02/3

9:11/3

3:15/3

3:27/4

3:35/2

8:38/2

3:43/4

4:26/3

5:54/4

2:01/3

1:53/6

0:34/5

4

Злигостева Ніна

192

01:09:53

5:07/4

13:11/4

16:56/4

27:10/4

30:24/4

33:51/4

40:24/5

50:16/4

53:44/4

59:20/4

65:24/4

67:34/4

69:20/4

69:53/4

 

СК ”Суворовець

КМСУ

+19:12

5:07/4

8:04/4

3:45/5

10:14/5

3:14/2

3:27/4

6:33/6

9:52/4

3:28/3

5:36/5

6:04/5

2:10/4

1:46/5

0:33/4

5

Мельникова Тетяна

156

01:23:36

6:17/6

15:44/5

18:32/5

28:37/5

32:24/5

35:43/5

39:09/4

64:04/5

68:09/5

72:25/5

77:21/5

81:51/5

83:09/5

83:36/5

 

Одеська

б/р

+32:55

6:17/6

9:27/5

2:48/2

10:05/4

3:47/5

3:19/3

3:26/1

24:55/6

4:05/5

4:16/2

4:56/3

4:30/6

1:18/3

0:27/3

6

Вагіна Юлія

147

01:45:42

5:08/5

36:16/6

40:24/6

51:58/6

56:38/6

61:47/6

67:42/6

79:51/6

84:30/6

90:20/6

101:03/6

103:25/6

105:04/6

105:42/6

 

Миколаївська

ІІ

+55:01

5:08/5

31:08/6

4:08/6

11:34/6

4:40/6

5:09/6

5:55/5

12:09/5

4:39/6

5:50/6

10:43/6

2:22/5

1:39/4

0:38/6

 

 

 

00:49:21

3:32

5:41

2:17

7:30

2:41

2:19

3:26

8:34

2:35

3:48

3:55

1:34

1:06

0:23

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж50 , 11 CP, 4.470 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (53)

CP-3 (44)

CP-4 (40)

CP-5 (45)

CP-6 (46)

CP-7 (47)

CP-8 (48)

CP-9 (49)

CP-10(55)

CP-11(100)

Finish

1

Овечкина Ольга

128

00:44:49

4:09/1

7:02/1

14:56/1

18:49/1

25:19/1

27:35/1

30:46/1

34:54/1

41:23/1

43:04/1

44:22/1

44:49/1

 

Запоріжжя

б/р

 

4:09/1

2:53/2

7:54/2

3:53/2

6:30/2

2:16/1

3:11/1

4:08/1

6:29/3

1:41/2

1:18/1

0:27/1

2

Євглевська Тетяна

126

00:47:12

9:20/5

12:02/4

19:30/2

23:00/2

28:27/2

30:52/2

34:26/2

38:51/2

43:37/2

45:07/2

46:39/2

47:12/2

 

Запоріжжя

б/р

+ 2:23

9:20/5

2:42/1

7:28/1

3:30/1

5:27/1

2:25/3

3:34/2

4:25/2

4:46/1

1:30/1

1:32/2

0:33/2

3

Храпун Ірина

130

00:58:23

5:04/2

8:38/2

21:10/3

25:45/3

34:08/3

36:59/3

40:48/3

45:48/3

53:30/3

55:36/3

57:38/3

58:23/3

 

Запоріжжя

б/р

+13:34

5:04/2

3:34/3

12:32/4

4:35/3

8:23/3

2:51/4

3:49/3

5:00/4

7:42/5

2:06/3

2:02/4

0:45/4

4

Паленко Ольга

129

01:06:00

7:02/3

11:28/3

22:55/4

28:18/4

43:40/4

46:04/4

50:06/4

54:57/4

60:37/4

63:32/4

65:25/4

66:00/4

 

Запоріжжя

І

+21:11

7:02/3

4:26/4

11:27/3

5:23/4

15:22/5

2:24/2

4:02/4

4:51/3

5:40/2

2:55/5

1:53/3

0:35/3

5

Титаренко Людмила

296

01:15:10

7:19/4

12:26/5

26:39/5

38:13/5

47:17/5

50:34/5

55:09/5

61:54/5

69:03/5

71:35/5

74:04/5

75:10/5

 

особисто

І

+30:21

7:19/4

5:07/5

14:13/5

11:34/5

9:04/4

3:17/5

4:35/5

6:45/5

7:09/4

2:32/4

2:29/5

1:06/5

6

Микиша Лариса

127

MP

5:44

12:33

23:14

27:25

57:07

59:44

114:24

114:24

108:42

111:59

113:45

114:24

 

Запоріжжя

б/р

 

5:44

6:49

10:41

4:11

29:42

2:37

54:40

0:00

-5:18

3:17

1:46

0:39

 

 

 

00:40:52

4:09

2:42

7:28

3:30

5:27

2:16

3:11

4:08

4:46

1:30

1:18

0:27

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ч10 , 4 CP, 1.740 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (53)

CP-3 (54)

CP-4 (55)

Finish

1

Зварич Евген

179

00:18:16

4:01/3

7:50/2

13:07/2

16:46/2

18:16/1

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

 

4:01/3

3:49/1

5:17/4

3:39/3

1:30/2

2

Переходов Максим

114

00:18:44

3:57/1

7:46/1

13:00/1

16:38/1

18:44/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 0:28

3:57/1

3:49/1

5:14/3

3:38/1

2:06/5

3

Іванченко Максим

185

00:18:48

4:15/5

8:15/5

13:09/3

16:48/3

18:48/3

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

+ 0:32

4:15/5

4:00/3

4:54/1

3:39/3

2:00/3

4

Іванченко Дмитро

184

00:19:38

4:02/4

8:07/4

13:15/4

17:04/4

19:38/4

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІ-ю

+ 1:22

4:02/4

4:05/6

5:08/2

3:49/6

2:34/10

5

Леонтьєв Артем

186

00:19:39

3:57/1

7:59/3

13:18/5

17:08/5

19:39/5

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

+ 1:23

3:57/1

4:02/5

5:19/5

3:50/7

2:31/9

6

Медведев Саша

239

00:20:56

4:26/7

8:40/6

14:55/6

18:41/6

20:56/6

 

Капара

+ 2:40

4:26/7

4:14/7

6:15/7

3:46/5

2:15/7

7

Ващенко Иван

247

00:21:45

4:25/6

8:48/8

15:07/7

19:19/7

21:45/7

 

Капара

+ 3:29

4:25/6

4:23/8

6:19/8

4:12/8

2:26/8

8

Спирин Никита

245

00:23:04

4:40/8

8:40/6

15:34/8

19:59/8

23:04/8

 

Капара

+ 4:48

4:40/8

4:00/3

6:54/9

4:25/9

3:05/11

9

Варакса Роман

306

00:23:41

7:32/10

12:25/9

17:57/9

21:35/9

23:41/9

 

особисто

б/р

+ 5:25

7:32/10

4:53/9

5:32/6

3:38/1

2:06/5

10

Макеев Тимур

272

00:27:58

6:54/9

13:15/10

21:13/10

26:32/10

27:58/10

 

Плохенко

ІІІ-ю

+ 9:42

6:54/9

6:21/10

7:58/10

5:19/10

1:26/1

11

Солохин Артём

240

00:37:19

9:36/11

17:15/11

28:06/11

35:16/11

37:19/11

 

Капара

+19:03

9:36/11

7:39/11

10:51/11

7:10/11

2:03/4

 

 

 

00:17:44

3:57

3:49

4:54

3:38

1:26

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ч12 , 6 CP, 2.120 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (37)

CP-3 (54)

CP-4 (49)

CP-5 (55)

CP-6 (100)

Finish

1

Андриец Миша

250

00:22:37

3:53/1

11:37/3

16:03/3

19:19/1

21:03/1

22:14/1

22:37/1

 

Капара

 

3:53/1

7:44/5

4:26/5

3:16/3

1:44/2

1:11/3

0:23/2

2

Конопелько Валера

251

00:25:11

13:28/6

17:07/5

19:39/5

22:12/4

23:52/3

24:51/2

25:11/2

 

Капара

+ 2:34

13:28/6

3:39/1

2:32/1

2:33/1

1:40/1

0:59/1

0:20/1

3

Чернишов Іван

105

00:25:44

5:57/3

11:34/1

15:33/1

20:15/2

23:09/2

25:12/3

25:44/3

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

+ 3:07

5:57/3

5:37/2

3:59/3

4:42/4

2:54/3

2:03/5

0:32/5

4

Шилін Олександр

219

00:26:48

5:48/2

11:35/2

15:58/2

21:22/3

25:01/4

26:21/4

26:48/4

 

ХЦДЮТ Щербіна

+ 4:11

5:48/2

5:47/3

4:23/4

5:24/6

3:39/6

1:20/4

0:27/3

5

Зекеряев Емір

119

00:29:56

7:51/5

13:38/4

18:30/4

23:38/5

27:05/5

29:21/5

29:56/5

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 7:19

7:51/5

5:47/3

4:52/6

5:08/5

3:27/4

2:16/6

0:35/6

6

Михайлец Андрей

274

00:34:42

6:19/4

23:17/6

26:41/6

29:32/6

33:09/6

34:13/6

34:42/6

 

Плохенко

б/р ю

+12:05

6:19/4

16:58/6

3:24/2

2:51/2

3:37/5

1:04/2

0:29/4

7

Заленський Єгор

118

MP

16:28

43:49

60:52

93:46

100:16

99:44

100:16

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

 

16:28

27:21

17:03

32:54

6:30

0:28

0:32

8

Шоломинський Назар

120

MP

16:34

43:55

61:06

94:03

100:24

99:52

100:24

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

 

16:34

27:21

17:11

32:57

6:21

0:28

0:32

9

Лопатнюк Андрій

148

MP

7:51

104:55

104:55

104:55

104:55

104:14

104:55

 

Миколаївська

б/р

 

7:51

97:04

0:00

0:00

0:00

0:19

0:41

10

Бюргер Денис

248

MP

11:03

111:57

111:57

111:57

111:57

111:26

111:57

 

Капара

 

11:03

error

0:00

0:00

0:00

0:29

0:31

11

Петросов Армен

249

MP

9:58

119:31

119:31

119:31

119:31

119:02

119:31

 

Капара

 

9:58

error

0:00

0:00

0:00

0:31

0:29