Управління освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олешківської міської ради

КЗ "Олешківський центр дитячої та юнацької творчості" Олешківської міської ради

КЗ "Олешківська ДЮСШ" Олешківської міської ради

КУ "Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" ХОР.

ВІДКРИТІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ "КУБОК ОЛЕШШЯ 2021"

середня дистанція у заданому напрямку

03.05.2021, с. Раденск (ст. Експресс)

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж10 , 5 CP, 1.360 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (47)

CP-2 (49)

CP-3 (48)

CP-4 (45)

CP-5 (100)

Finish

1

Понікарова Кіра

177

00:12:36

4:13/5

5:51/1

8:53/1

11:11/1

12:14/1

12:36/1

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

 

4:13/5

1:38/1

3:02/2

2:18/2

1:03/1

0:22/4

2

Бабарыкина Кира

231

00:13:38

3:50/2

5:54/2

9:31/2

12:07/2

13:22/2

13:38/2

 

Капара

+ 1:02

3:50/2

2:04/2

3:37/3

2:36/4

1:15/3

0:16/1

3

Кузьменко Анастасія

163

00:14:19

3:08/1

7:53/6

10:51/6

12:40/4

14:00/3

14:19/3

 

Олешківська ДЮСШ

ІІІ-ю

+ 1:43

3:08/1

4:45/7

2:58/1

1:49/1

1:20/4

0:19/2

4

Кириченко Настя

227

00:14:24

3:54/3

6:04/3

10:05/3

12:26/3

14:03/4

14:24/4

 

Капара

+ 1:48

3:54/3

2:10/4

4:01/5

2:21/3

1:37/6

0:21/3

5

Бойко Мария

229

00:14:46

4:06/4

6:13/4

10:39/5

13:17/5

14:24/5

14:46/5

 

Капара

+ 2:10

4:06/4

2:07/3

4:26/6

2:38/5

1:07/2

0:22/4

6

Андриец Лиза

228

00:15:33

4:23/6

6:34/5

10:29/4

13:24/6

15:10/6

15:33/6

 

Капара

+ 2:57

4:23/6

2:11/5

3:55/4

2:55/6

1:46/7

0:23/6

7

Варакса Марія

351

00:20:04

5:41/7

8:55/7

13:54/7

18:05/7

19:41/7

20:04/7

 

особисто

б/р

+ 7:28

5:41/7

3:14/6

4:59/7

4:11/7

1:36/5

0:23/6

 

 

 

00:10:52

3:08

1:38

2:58

1:49

1:03

0:16

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж12 , 5 CP, 1.690 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (49)

CP-2 (34)

CP-3 (43)

CP-4 (45)

CP-5 (100)

Finish

1

Середа Дарина

155

00:14:08

3:44/1

7:13/1

10:49/1

12:46/1

13:54/1

14:08/1

 

Одеська

І-ю

 

3:44/1

3:29/1

3:36/2

1:57/1

1:08/3

0:14/1

2

Радченко Дар’я

211

00:16:47

4:23/2

9:57/3

13:28/2

15:31/2

16:28/2

16:47/2

 

ХЦДЮТ Щербіна

б/р ю

+ 2:39

4:23/2

5:34/4

3:31/1

2:03/2

0:57/1

0:19/8

3

Чорна Олена

182

00:21:58

5:37/6

11:13/5

17:43/3

20:39/3

21:41/3

21:58/3

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

+ 7:50

5:37/6

5:36/5

6:30/4

2:56/7

1:02/2

0:17/6

4

Дубинец Маша

234

00:22:42

5:17/5

8:57/2

18:57/4

21:00/4

22:28/4

22:42/4

 

Капара

+ 8:34

5:17/5

3:40/2

10:00/9

2:03/2

1:28/6

0:14/1

5

Яворская Ева

235

00:24:12

4:49/3

11:09/4

19:34/5

22:03/5

23:56/5

24:12/5

 

Капара

+10:04

4:49/3

6:20/6

8:25/8

2:29/4

1:53/8

0:16/5

6

Антоненко Анастасія

180

00:25:02

4:58/4

12:52/6

19:59/7

22:48/6

24:48/6

25:02/6

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІ-ю

+10:54

4:58/4

7:54/8

7:07/7

2:49/5

2:00/9

0:14/1

7

Гросу Аліна

183

00:27:21

7:54/8

15:29/8

19:46/6

25:38/7

26:54/7

27:21/7

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+13:13

7:54/8

7:35/7

4:17/3

5:52/9

1:16/5

0:27/9

8

Шолом Анастасія

143

00:27:39

9:41/9

15:11/7

22:11/8

25:38/7

27:25/8

27:39/8

 

Миколаївська

ІІ-ю

+13:31

9:41/9

5:30/3

7:00/5

3:27/8

1:47/7

0:14/1

9

Тичина Марія

181

00:27:59

6:27/7

16:45/9

23:45/9

26:34/9

27:42/9

27:59/9

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІІ-ю

+13:51

6:27/7

10:18/9

7:00/5

2:49/5

1:08/3

0:17/6

10

Переходова Діана

107

OVT

5:44

13:21

95:24

95:24

95:24

95:24

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

 

5:44

7:37

82:03

0:00

0:00

0:00

 

 

 

00:13:52

3:44

3:29

3:31

1:57

0:57

0:14

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж14 , 8 CP, 2.580 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (49)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (34)

CP-5 (48)

CP-6 (43)

CP-7 (45)

CP-8 (100)

Finish

1

Литвиненко Анастасія

197

00:26:46

5:27/3

8:58/2

11:52/3

16:53/2

19:46/1

22:17/1

25:13/1

26:29/1

26:46/1

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

 

5:27/3

3:31/1

2:54/3

5:01/2

2:53/1

2:31/1

2:56/3

1:16/3

0:17/2

2

Мітрофанова Вероніка

198

00:29:48

5:03/2

9:23/3

11:46/2

16:45/1

20:43/3

25:54/2

28:17/2

29:30/2

29:48/2

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+ 3:02

5:03/2

4:20/3

2:23/1

4:59/1

3:58/3

5:11/2

2:23/1

1:13/2

0:18/3

3

Бабич Вікторія

262

00:30:55

4:53/1

8:55/1

11:18/1

16:53/2

20:33/2

26:49/3

29:31/3

30:40/3

30:55/3

 

Мізернюк

ІІ-ю

+ 4:09

4:53/1

4:02/2

2:23/1

5:35/3

3:40/2

6:16/3

2:42/2

1:09/1

0:15/1

4

Разінькова Домініка

109

00:52:20

7:48/4

14:33/4

18:53/4

27:33/4

31:47/4

47:17/4

50:17/4

51:58/4

52:20/4

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

+25:34

7:48/4

6:45/4

4:20/4

8:40/4

4:14/4

15:30/4

3:00/4

1:41/4

0:22/4

5

Лобанова Аліна

165

MP

28:14

8:20

11:02

15:30

18:48

21:47

25:22

27:55

28:14

 

Олешківська ДЮСШ

ІІІ-ю

 

28:14

**:06

2:42

4:28

3:18

2:59

3:35

2:33

0:19

6

Чулкова Діана

110

MP

7:30

20:46

26:21

33:50

41:18

46:22

44:35

46:02

46:22

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

 

7:30

13:16

5:35

7:29

7:28

5:04

-1:13

1:27

0:20

 

 

 

00:24:57

4:53

3:31

2:23

4:59

2:53

2:31

2:23

1:09

0:15

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж16 , 11 CP, 4.390 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (47)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (34)

CP-5 (35)

CP-6 (36)

CP-7 (50)

CP-8 (42)

CP-9 (48)

CP-10(45)

CP-11(100)

Finish

1

Коцегубова Ірина

212

00:37:36

3:13/4

6:20/2

8:04/1

11:42/1

14:47/1

20:35/1

23:27/1

27:29/1

34:12/1

36:13/1

37:22/1

37:36/1

 

ХЦДЮТ Щербіна

І-ю

 

3:13/4

3:07/2

1:44/1

3:38/2

3:05/4

5:48/2

2:52/4

4:02/3

6:43/1

2:01/2

1:09/3

0:14/1

2

Яблуновская Мария

269

00:41:41

2:59/2

6:39/3

9:00/3

13:43/3

16:36/3

22:30/2

24:32/2

28:26/2

37:37/2

40:11/2

41:25/2

41:41/2

 

Плохенко

ІІ-ю

+ 4:05

2:59/2

3:40/3

2:21/3

4:43/5

2:53/3

5:54/3

2:02/1

3:54/2

9:11/3

2:34/4

1:14/5

0:16/3

3

Злигостева Аліна

167

00:46:40

3:01/3

15:09/5

16:56/5

20:16/5

22:38/5

28:21/4

30:25/4

34:07/4

43:31/3

45:26/3

46:22/3

46:40/3

 

Олешківська ДЮСШ

ІІІ-ю

+ 9:04

3:01/3

12:08/6

1:47/2

3:20/1

2:22/1

5:43/1

2:04/2

3:42/1

9:24/4

1:55/1

0:56/1

0:18/5

4

Кучерова Олександра

112

00:52:38

3:46/5

9:19/4

12:24/4

17:31/4

21:43/4

29:47/5

32:47/5

39:17/5

46:55/4

51:06/4

52:21/4

52:38/4

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

+15:02

3:46/5

5:33/5

3:05/6

5:07/6

4:12/6

8:04/6

3:00/5

6:30/4

7:38/2

4:11/5

1:15/6

0:17/4

5

Макеева Алина

268

00:59:35

2:54/1

5:51/1

8:20/2

12:42/2

15:24/2

23:20/3

25:28/3

32:29/3

56:16/5

58:18/5

59:20/5

59:35/5

 

Плохенко

ІІ-ю

+21:59

2:54/1

2:57/1

2:29/4

4:22/3

2:42/2

7:56/5

2:08/3

7:01/5

23:47/6

2:02/3

1:02/2

0:15/2

6

Вышемирская Юлия

270

01:18:19

17:18/6

21:01/6

23:40/6

28:15/6

31:27/6

39:14/6

52:02/6

60:10/6

71:34/6

76:48/6

78:00/6

78:19/6

 

Плохенко

ІІ-ю

+40:43

17:18/6

3:43/4

2:39/5

4:35/4

3:12/5

7:47/4

12:48/6

8:08/6

11:24/5

5:14/6

1:12/4

0:19/6

7

Челован Мария

135

MP

3:29

7:23

10:49

15:02

18:21

39:23

39:23

39:23

39:23

37:30

39:00

39:23

 

Миколаїв

ІІІ-ю

 

3:29

3:54

3:26

4:13

3:19

21:02

0:00

0:00

0:00

-1:07

1:30

0:23

8

Ігнатьєва Віра

144

OVT

5:01

32:12

84:35

105:35

105:35

105:35

105:35

105:35

99:59

103:47

105:16

105:35

 

Миколаївська

ІІІ-ю

 

5:01

27:11

52:23

21:00

0:00

0:00

0:00

0:00

-5:24

3:48

1:29

0:19

 

 

 

00:34:32

2:54

2:57

1:44

3:20

2:22

5:43

2:02

3:42

6:43

1:55

0:56

0:14

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж21 , 12 CP, 5.270 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (46)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (34)

CP-5 (42)

CP-6 (36)

CP-7 (40)

CP-8 (41)

CP-9 (35)

CP-10(43)

CP-11(44)

CP-12(100)

Finish

1

Горшкова Дар'я

294

00:32:42

3:18/2

6:28/1

7:58/1

10:52/1

13:31/1

17:19/1

19:56/1

21:30/1

27:13/1

29:05/1

30:58/1

32:23/1

32:42/1

 

особисто

І

 

3:18/2

3:10/2

1:30/2

2:54/3

2:39/3

3:48/2

2:37/2

1:34/2

5:43/2

1:52/1

1:53/1

1:25/2

0:19/3

2

Мізернюк Мирослава

195

00:33:37

4:57/6

7:46/6

9:08/4

11:58/3

14:31/3

18:09/3

20:41/2

22:13/2

27:51/2

30:00/2

32:02/2

33:22/2

33:37/2

 

Север

КМСУ

+ 0:55

4:57/6

2:49/1

1:22/1

2:50/1

2:33/2

3:38/1

2:32/1

1:32/1

5:38/1

2:09/2

2:02/2

1:20/1

0:15/1

3

Капара Елена

237

00:40:50

3:20/3

7:35/5

9:37/6

13:15/6

17:04/6

21:53/5

25:19/5

27:16/5

33:59/3

36:22/3

38:42/3

40:30/3

40:50/3

 

Капара

+ 8:08

3:20/3

4:15/7

2:02/6

3:38/6

3:49/7

4:49/4

3:26/5

1:57/3

6:43/3

2:23/4

2:20/4

1:48/5

0:20/5

4

Капара Анна

236

00:41:50

3:26/4

7:19/4

9:08/4

12:28/5

15:34/4

20:34/4

23:58/4

26:07/4

34:21/4

36:56/4

39:30/4

41:31/4

41:50/4

 

Капара

+ 9:08

3:26/4

3:53/6

1:49/5

3:20/4

3:06/4

5:00/5

3:24/4

2:09/5

8:14/5

2:35/6

2:34/5

2:01/7

0:19/3

5

Кобець Світлана

101

00:43:43

3:16/1

6:50/3

8:37/3

12:04/4

15:41/5

23:03/6

26:53/6

28:50/6

37:10/6

39:26/6

41:42/5

43:23/5

43:43/5

 

Kyiv Region

МСУ

+11:01

3:16/1

3:34/4

1:47/4

3:27/5

3:37/5

7:22/8

3:50/6

1:57/3

8:20/6

2:16/3

2:16/3

1:41/4

0:20/5

6

Пушкаренко Валентина

137

00:43:52

3:31/5

6:43/2

8:19/2

11:11/2

13:40/2

17:46/2

20:55/3

23:12/3

36:50/5

39:17/5

42:06/6

43:35/6

43:52/6

 

Миколаїв

ІІІ-ю

+11:10

3:31/5

3:12/3

1:36/3

2:52/2

2:29/1

4:06/3

3:09/3

2:17/6

13:38/8

2:27/5

2:49/6

1:29/3

0:17/2

7

Селіхова Ксенія

146

00:51:16

5:05/8

8:52/7

10:54/7

14:42/7

18:23/7

24:05/7

28:33/7

30:55/7

38:27/7

46:03/7

48:57/7

50:56/7

51:16/7

 

Миколаївська

ІІІ

+18:34

5:05/8

3:47/5

2:02/6

3:48/7

3:41/6

5:42/6

4:28/7

2:22/7

7:32/4

7:36/8

2:54/7

1:59/6

0:20/5

8

Васіна Ірина

200

00:57:13

5:04/7

10:21/8

13:01/8

18:12/8

23:39/8

30:25/8

35:07/8

38:04/8

47:46/8

51:17/8

54:15/8

56:44/8

57:13/8

 

ХЦДЮТ Васіна

МСУ

+24:31

5:04/7

5:17/8

2:40/8

5:11/8

5:27/8

6:46/7

4:42/8

2:57/8

9:42/7

3:31/7

2:58/8

2:29/8

0:29/8

9

Вагіна Катерина

145

MP

7:45

18:13

22:14

30:35

69:48

69:48

69:48

69:48

69:48

69:48

69:48

69:12

69:48

 

Миколаївська

ІІІ

 

7:45

10:28

4:01

8:21

39:13

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:24

0:36

 

 

 

00:31:26

3:16

2:49

1:22

2:50

2:29

3:38

2:32

1:32

5:38

1:52

1:53

1:20

0:15

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж40 , 11 CP, 4.740 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (46)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (43)

CP-5 (35)

CP-6 (36)

CP-7 (50)

CP-8 (42)

CP-9 (34)

CP-10(44)

CP-11(100)

Finish

1

Волкова Світлана

295

00:37:05

3:26/1

7:22/1

9:18/1

15:17/1

17:38/1

22:08/1

24:03/1

27:41/1

31:34/1

34:56/1

36:49/1

37:05/1

 

особисто

МСУ

 

3:26/1

3:56/1

1:56/1

5:59/1

2:21/1

4:30/1

1:55/1

3:38/1

3:53/2

3:22/1

1:53/2

0:16/1

2

Памбук Світлана

157

00:43:37

4:42/4

8:46/2

10:46/2

17:57/2

20:21/2

25:59/2

28:15/2

32:16/2

36:07/2

41:38/2

43:21/2

43:37/2

 

Одеська

б/р

+ 6:32

4:42/4

4:04/2

2:00/2

7:11/2

2:24/2

5:38/2

2:16/2

4:01/2

3:51/1

5:31/4

1:43/1

0:16/1

3

Мізернюк Валентина

263

00:45:24

3:58/2

9:03/3

11:28/3

19:09/3

21:52/3

27:42/3

30:16/3

34:26/3

38:48/3

42:46/3

45:02/3

45:24/3

 

Мізернюк

МСУ

+ 8:19

3:58/2

5:05/3

2:25/4

7:41/3

2:43/3

5:50/3

2:34/3

4:10/3

4:22/3

3:58/2

2:16/4

0:22/4

4

Мельникова Тетяна

156

00:58:48

4:23/3

11:44/4

13:59/4

22:35/4

30:16/5

36:56/4

39:34/4

46:17/4

51:19/4

56:25/4

58:30/4

58:48/4

 

Одеська

б/р

+21:43

4:23/3

7:21/5

2:15/3

8:36/4

7:41/5

6:40/4

2:38/4

6:43/5

5:02/4

5:06/3

2:05/3

0:18/3

5

Вагіна Юлія

147

01:19:20

6:19/5

12:12/5

15:35/5

25:54/5

29:16/4

39:42/5

53:44/5

58:50/5

70:03/5

76:31/5

78:55/5

79:20/5

 

Миколаївська

ІІ

+42:15

6:19/5

5:53/4

3:23/5

10:19/5

3:22/4

10:26/5

14:02/5

5:06/4

11:13/5

6:28/5

2:24/5

0:25/5

6

Злигостева Ніна

192

MP

9:00

36:24

39:43

64:24

64:24

64:24

64:24

64:24

64:24

64:24

64:24

64:24

 

СК ”Суворовець

КМСУ

 

9:00

27:24

3:19

24:41

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

 

 

 

00:36:53

3:26

3:56

1:56

5:59

2:21

4:30

1:55

3:38

3:51

3:22

1:43

0:16

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ж50 , 10 CP, 3.650 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (44)

CP-2 (48)

CP-3 (34)

CP-4 (35)

CP-5 (36)

CP-6 (50)

CP-7 (42)

CP-8 (43)

CP-9 (45)

CP-10(100)

Finish

1

Євглевська Тетяна

126

00:31:02

4:01/2

5:08/2

7:33/1

11:23/2

16:09/2

18:08/1

21:43/1

27:27/1

29:38/1

30:41/1

31:02/1

 

Запоріжжя

б/р

 

4:01/2

1:07/1

2:25/1

3:50/3

4:46/1

1:59/1

3:35/1

5:44/1

2:11/1

1:03/1

0:21/2

2

Овечкина Ольга

128

00:33:11

3:53/1

5:05/1

7:37/2

10:31/1

16:00/1

18:20/2

22:27/2

29:15/2

31:45/2

32:53/2

33:11/2

 

Запоріжжя

б/р

+ 2:09

3:53/1

1:12/2

2:32/2

2:54/1

5:29/2

2:20/2

4:07/2

6:48/2

2:30/2

1:08/2

0:18/1

3

Храпун Ірина

130

00:44:17

5:05/3

6:34/3

9:36/3

13:48/3

20:49/3

27:41/4

32:41/4

39:43/3

42:25/3

43:50/3

44:17/3

 

Запоріжжя

б/р

+13:15

5:05/3

1:29/3

3:02/3

4:12/5

7:01/5

6:52/6

5:00/4

7:02/3

2:42/3

1:25/4

0:27/4

4

Паленко Ольга

129

00:47:33

5:56/4

7:37/4

10:59/4

14:53/4

21:17/4

24:37/3

29:32/3

43:08/4

45:50/4

47:11/4

47:33/4

 

Запоріжжя

І

+16:31

5:56/4

1:41/4

3:22/5

3:54/4

6:24/3

3:20/4

4:55/3

13:36/6

2:42/3

1:21/3

0:22/3

5

Микиша Лариса

127

00:55:43

13:34/6

15:27/6

18:41/6

21:50/6

28:42/5

31:38/5

38:02/5

49:11/5

52:50/5

55:16/5

55:43/5

 

Запоріжжя

б/р

+24:41

13:34/6

1:53/6

3:14/4

3:09/2

6:52/4

2:56/3

6:24/5

11:09/5

3:39/5

2:26/6

0:27/4

6

Титаренко Людмила

296

00:57:16

6:40/5

8:32/5

12:35/5

19:39/5

29:14/6

33:04/6

39:32/6

50:01/6

54:13/6

56:29/6

57:16/6

 

особисто

І

+26:14

6:40/5

1:52/5

4:03/6

7:04/6

9:35/6

3:50/5

6:28/6

10:29/4

4:12/6

2:16/5

0:47/6

 

 

 

00:29:55

3:53

1:07

2:25

2:54

4:46

1:59

3:35

5:44

2:11

1:03

0:18

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ч10 , 5 CP, 1.360 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (47)

CP-2 (49)

CP-3 (48)

CP-4 (45)

CP-5 (100)

Finish

1

Зварич Евген

179

00:12:25

4:20/6

5:59/3

8:57/1

11:06/1

12:07/1

12:25/1

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

 

4:20/6

1:39/1

2:58/2

2:09/1

1:01/1

0:18/2

2

Переходов Максим

114

00:12:41

4:11/4

6:02/4

8:58/2

11:11/2

12:19/2

12:41/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 0:16

4:11/4

1:51/2

2:56/1

2:13/2

1:08/2

0:22/8

3

Макеев Тимур

272

00:13:28

3:28/1

5:26/1

9:43/4

11:59/3

13:10/3

13:28/3

 

Плохенко

ІІІ-ю

+ 1:03

3:28/1

1:58/4

4:17/7

2:16/3

1:11/3

0:18/2

4

Медведев Саша

239

00:13:47

3:54/2

5:56/2

9:27/3

12:00/4

13:24/4

13:47/4

 

Капара

+ 1:22

3:54/2

2:02/6

3:31/5

2:33/6

1:24/7

0:23/9

5

Варакса Роман

306

00:14:07

4:18/5

6:27/6

9:57/5

12:35/5

13:46/5

14:07/5

 

особисто

б/р

+ 1:42

4:18/5

2:09/7

3:30/4

2:38/7

1:11/3

0:21/7

6

Солохин Артём

240

00:15:03

4:09/3

6:10/5

10:35/6

13:20/6

14:36/6

15:03/6

 

Капара

+ 2:38

4:09/3

2:01/5

4:25/9

2:45/8

1:16/6

0:27/11

7

Зубков Микита

214

00:15:27

4:33/7

6:45/7

11:09/7

13:31/7

15:09/7

15:27/7

 

ХЦДЮТ Щербіна

б/р ю

+ 3:02

4:33/7

2:12/8

4:24/8

2:22/4

1:38/8

0:18/2

8

Бураковский Платон

242

00:17:31

5:33/8

8:11/8

12:11/8

15:20/8

17:04/8

17:31/8

 

Капара

+ 5:06

5:33/8

2:38/9

4:00/6

3:09/9

1:44/10

0:27/11

9

Шпак Сева

244

00:20:14

6:13/10

8:54/9

13:39/9

18:16/10

19:55/9

20:14/9

 

Капара

+ 7:49

6:13/10

2:41/10

4:45/12

4:37/12

1:39/9

0:19/5

10

Колядко Алексей

241

00:20:17

6:05/9

8:59/10

13:42/10

18:12/9

19:58/10

20:17/10

 

Капара

+ 7:52

6:05/9

2:54/12

4:43/10

4:30/10

1:46/11

0:19/5

11

Ващенко Иван

247

00:20:33

6:16/11

9:04/11

13:47/11

18:23/11

20:10/11

20:33/11

 

Капара

+ 8:08

6:16/11

2:48/11

4:43/10

4:36/11

1:47/12

0:23/9

12

Леонтьєв Артем

186

00:32:30

23:33/13

25:30/13

28:31/13

31:02/12

32:13/12

32:30/12

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

+20:05

23:33/13

1:57/3

3:01/3

2:31/5

1:11/3

0:17/1

13

Разіньков Тимофій

115

00:39:25

6:43/12

17:14/12

23:36/12

36:41/13

38:42/13

39:25/13

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+27:00

6:43/12

10:31/13

6:22/13

13:05/13

2:01/13

0:43/13

14

Іванченко Максим

185

MP

4:22

6:15

13:23

11:36

13:03

13:23

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

 

4:22

1:53

7:08

-1:13

1:27

0:20

15

Іванченко Дмитро

184

MP

4:25

6:16

13:36

12:01

13:09

13:36

 

Олешківський ЦДЮТ

ІІ-ю

 

4:25

1:51

7:20

-1:25

1:08

0:27

 

 

 

00:11:30

3:28

1:39

2:56

2:09

1:01

0:17

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60 Ч80

Ч12 , 6 CP, 1.980 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (49)

CP-2 (34)

CP-3 (35)

CP-4 (43)

CP-5 (45)

CP-6 (100)

Finish

1

Дубанов Кирилл

252

00:15:14

4:12/1

7:29/1

9:50/1

12:19/1

14:10/1

15:00/1

15:14/1

 

Капара

 

4:12/1

3:17/1

2:21/1

2:29/1

1:51/1

0:50/1

0:14/1

2

Шилін Олександр

219

00:21:38

5:01/3

8:47/2

11:46/2

18:24/2

20:23/2

21:19/2

21:38/2

 

ХЦДЮТ Щербіна

+ 6:24

5:01/3

3:46/2

2:59/2

6:38/6

1:59/3

0:56/3

0:19/10

3

Михайлец Андрей

274

00:23:06

4:32/2

9:50/3

13:58/3

18:37/3

21:58/3

22:51/3

23:06/3

 

Плохенко

б/р ю

+ 7:52

4:32/2

5:18/3

4:08/3

4:39/4

3:21/5

0:53/2

0:15/3

4

Шоломинський Назар

120

00:25:42

6:21/5

11:43/4

15:54/4

20:34/4

24:03/4

25:26/4

25:42/4

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+10:28

6:21/5

5:22/4

4:11/4

4:40/5

3:29/6

1:23/7

0:16/5

5

Петросов Армен

249

00:38:18

5:24/4

23:49/7

29:22/5

33:01/5

36:52/5

38:03/5

38:18/5

 

Капара

+23:04

5:24/4

18:25/9

5:33/7

3:39/2

3:51/8

1:11/6

0:15/3

6

Чернишов Іван

105

00:40:39

7:34/7

26:19/8

31:33/7

35:38/6

39:18/6

40:21/6

40:39/6

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІ-ю

+25:25

7:34/7

18:45/10

5:14/6

4:05/3

3:40/7

1:03/4

0:18/8

7

Конопелько Валера

251

00:43:07

10:38/8

27:16/10

31:39/8

39:52/8

41:49/8

42:53/7

43:07/7

 

Капара

+27:53

10:38/8

16:38/7

4:23/5

8:13/8

1:57/2

1:04/5

0:14/1

8

Бюргер Денис

248

00:44:24

6:49/6

23:29/6

31:20/6

38:15/7

41:26/7

44:06/8

44:24/8

 

Капара

+29:10

6:49/6

16:40/8

7:51/8

6:55/7

3:11/4

2:40/10

0:18/8

9

Зекеряев Емір

119

01:12:45

14:36/9

23:06/5

51:12/9

60:40/9

70:39/9

72:29/9

72:45/9

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+57:31

14:36/9

8:30/5

28:06/10

9:28/9

9:59/10

1:50/8

0:16/5

10

Шахунов Єгор

121

01:16:50

17:56/10

27:11/9

54:48/10

64:48/10

74:33/10

76:33/10

76:50/10

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+61:36

17:56/10

9:15/6

27:37/9

10:00/10

9:45/9

2:00/9

0:17/7

11

Андриец Миша

250

MP

6:59

10:26

13:37

17:51

20:04

21:20

21:20

 

Капара

 

6:59

3:27

3:11

4:14

2:13

1:16

0:00