Управління освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради

КЗ «Олешківський центр дитячої та юнацької творчості» Олешківської міської ради

КЗ «Олешківська ДЮСШ» Олешківської міської ради

КУ «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ХОР

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування „Олешківська весна-2021”

довга дистанція у заданому напрямку

07.03.2021, ст. Експрес 1

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж10 , 4 CP, 1.310 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (53)

CP-2 (54)

CP-3 (45)

CP-4 (100)

Finish

1

Понікарова Кіра

172

00:14:47

5:08/5

7:42/1

10:32/1

14:12/1

14:47/1

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

 

5:08/5

2:34/1

2:50/1

3:40/3

0:35/4

2

Бардачова Софія

119

00:15:37

5:05/4

7:45/2

10:57/2

15:00/2

15:37/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 0:50

5:05/4

2:40/2

3:12/2

4:03/5

0:37/6

3

Бабарикіна Кіра

306

00:15:39

5:15/6

8:03/4

11:53/4

15:15/3

15:39/3

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 0:52

5:15/6

2:48/3

3:50/4

3:22/1

0:24/1

4

Кириченко Анастасія

308

00:16:11

4:23/1

7:51/3

11:07/3

15:36/4

16:11/4

 

ЦТКТУМ Капара

+ 1:24

4:23/1

3:28/5

3:16/3

4:29/6

0:35/4

5

Романова Радмила

309

00:18:08

5:32/7

10:00/6

14:00/6

17:34/6

18:08/5

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 3:21

5:32/7

4:28/6

4:00/5

3:34/2

0:34/3

6

Бойко Марія

307

00:18:16

5:04/3

8:18/5

13:51/5

17:33/5

18:16/6

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 3:29

5:04/3

3:14/4

5:33/6

3:42/4

0:43/7

7

Радченко Дар’я

262

00:20:43

4:30/2

10:13/7

15:49/7

20:18/7

20:43/7

 

ХЦДЮТ Щербина

б/р ю

+ 5:56

4:30/2

5:43/7

5:36/7

4:29/6

0:25/2

 

 

 

00:13:33

4:23

2:34

2:50

3:22

0:24

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж12 , 6 CP, 1.920 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (53)

CP-2 (54)

CP-3 (35)

CP-4 (50)

CP-5 (45)

CP-6 (100)

Finish

1

Дубинець Марія

311

00:19:08

5:18/13

8:00/9

9:52/6

11:35/1

15:49/2

18:44/1

19:08/1

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

 

5:18/13

2:42/4

1:52/1

1:43/1

4:14/5

2:55/3

0:24/3

2

Бардачова Дана

120

00:19:34

4:32/9

6:59/4

9:23/3

11:51/3

15:28/1

19:00/2

19:34/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

+ 0:26

4:32/9

2:27/3

2:24/6

2:28/7

3:37/2

3:32/7

0:34/14

3

Колесник Євгенія

143

00:19:35

3:21/1

5:29/1

7:33/1

12:41/6

16:34/5

19:13/3

19:35/3

 

Одеса

І-ю

+ 0:27

3:21/1

2:08/1

2:04/2

5:08/15

3:53/3

2:39/1

0:22/2

4

Шолом Анастасія

133

00:19:45

4:23/8

7:09/5

9:28/4

12:25/5

15:50/3

19:24/5

19:45/4

 

Миколаїв

б/р

+ 0:37

4:23/8

2:46/5

2:19/4

2:57/10

3:25/1

3:34/8

0:21/1

5

Яворська Єва

310

00:19:46

3:56/5

6:15/2

9:10/2

11:48/2

16:23/4

19:22/4

19:46/5

 

ЦТКТУМ Капара

ІІ-ю

+ 0:38

3:56/5

2:19/2

2:55/7

2:38/8

4:35/7

2:59/4

0:24/3

6

Пелепец Вікторія

144

00:21:04

4:12/6

7:35/7

11:11/9

13:02/8

17:46/7

20:40/6

21:04/6

 

Одеса

ІІІ-ю

+ 1:56

4:12/6

3:23/9

3:36/12

1:51/2

4:44/10

2:54/2

0:24/3

7

Томнюк Вероніка

105

00:22:03

4:15/7

7:53/8

10:02/7

12:16/4

16:35/6

21:37/7

22:03/7

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 2:55

4:15/7

3:38/11

2:09/3

2:14/6

4:19/6

5:02/12

0:26/6

8

Попова Каріна

104

00:23:01

4:32/9

8:26/12

10:45/8

12:46/7

18:06/8

22:33/8

23:01/8

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 3:53

4:32/9

3:54/13

2:19/4

2:01/4

5:20/14

4:27/10

0:28/9

9

Чорна Олена

174

00:24:05

3:52/3

7:15/6

12:32/12

14:24/9

18:31/9

23:38/9

24:05/9

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+ 4:57

3:52/3

3:23/9

5:17/14

1:52/3

4:07/4

5:07/13

0:27/8

10

Безталанна Аліна

101

00:25:08

4:57/11

8:54/13

12:04/11

15:17/10

20:34/10

24:38/10

25:08/10

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 6:00

4:57/11

3:57/14

3:10/11

3:13/11

5:17/13

4:04/9

0:30/13

11

Антоненко Настя

173

00:28:12

3:49/2

6:37/3

9:32/5

16:31/12

24:29/14

27:44/11

28:12/11

 

Олешківський ЦДЮТ

+ 9:04

3:49/2

2:48/6

2:55/7

6:59/16

7:58/16

3:15/6

0:28/9

12

Гончар Людмила

103

00:29:05

6:41/15

11:50/15

15:28/13

19:12/13

23:52/12

28:25/12

29:05/12

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 9:57

6:41/15

5:09/16

3:38/13

3:44/13

4:40/9

4:33/11

0:40/16

13

Войт Софія

102

00:32:24

15:25/16

18:20/16

21:16/15

24:00/15

28:53/15

31:56/13

32:24/13

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+13:16

15:25/16

2:55/7

2:56/9

2:44/9

4:53/12

3:03/5

0:28/9

14

Разінькова Крістіна

123

00:33:52

5:33/14

9:19/14

17:08/14

19:20/14

24:07/13

33:13/14

33:52/14

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+14:44

5:33/14

3:46/12

7:49/15

2:12/5

4:47/11

9:06/14

0:39/15

15

Чемересюк Віка

183

01:04:02

5:06/12

8:02/10

29:59/16

33:26/16

39:35/16

63:33/15

64:02/15

 

Олімп

ІІІ-ю

+44:54

5:06/12

2:56/8

21:57/16

3:27/12

6:09/15

23:58/15

0:29/12

16

Тичина Марія

125

01:04:06

3:54/4

8:16/11

11:17/10

16:23/11

20:59/11

63:40/16

64:06/16

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+44:58

3:54/4

4:22/15

3:01/10

5:06/14

4:36/8

42:41/16

0:26/6

 

 

 

00:15:29

3:21

2:08

1:52

1:43

3:25

2:39

0:21

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж14 , 10 CP, 3.690 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (34)

CP-5 (44)

CP-6 (41)

CP-7 (50)

CP-8 (54)

CP-9 (49)

CP-10(100)

Finish

1

Коцегубова Ірина

263

00:28:16

4:14/2

7:50/1

10:01/1

13:00/1

16:48/1

20:04/1

22:53/1

24:34/1

26:13/1

27:56/1

28:16/1

 

ХЦДЮТ Щербина

І-ю

 

4:14/2

3:36/1

2:11/1

2:59/2

3:48/1

3:16/2

2:49/1

1:41/1

1:39/1

1:43/1

0:20/1

2

Конова Тетяна

106

00:30:14

4:11/1

7:54/2

10:18/2

13:17/2

17:05/2

20:20/2

23:29/2

26:14/2

28:01/2

29:48/2

30:14/2

 

Днепр СК Наш клуб

ІІ

+ 1:58

4:11/1

3:43/2

2:24/3

2:59/2

3:48/1

3:15/1

3:09/2

2:45/5

1:47/2

1:47/2

0:26/5

3

Литвиненко Анастасія

246

00:38:26

5:11/3

9:17/3

13:18/3

16:16/3

20:35/3

25:27/3

30:05/3

32:19/3

36:01/3

38:04/3

38:26/3

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+10:10

5:11/3

4:06/4

4:01/8

2:58/1

4:19/3

4:52/5

4:38/7

2:14/2

3:42/8

2:03/3

0:22/2

4

Богданова Єлизавета

358

00:45:28

6:52/7

12:39/5

16:38/5

20:48/5

27:03/5

32:20/4

36:36/4

39:43/4

42:35/4

44:59/4

45:28/4

 

ЦТКТУМ Мізернюк

ІІ-ю

+17:12

6:52/7

5:47/6

3:59/7

4:10/6

6:15/7

5:17/6

4:16/5

3:07/7

2:52/6

2:24/8

0:29/10

5

Мітрофанова Вероніка

247

00:48:21

6:02/4

17:43/9

22:54/10

26:55/8

31:54/6

36:25/6

40:22/6

42:54/5

45:46/5

47:54/5

48:21/5

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+20:05

6:02/4

11:41/11

5:11/9

4:01/4

4:59/4

4:31/3

3:57/3

2:32/4

2:52/6

2:08/5

0:27/8

6

Арванінова Маргарита

185

00:56:09

6:14/5

11:05/4

14:27/4

19:14/4

26:17/4

32:49/5

38:50/5

44:08/6

52:50/6

55:45/6

56:09/6

 

Олімп

б/р

+27:53

6:14/5

4:51/5

3:22/5

4:47/7

7:03/9

6:32/9

6:01/11

5:18/12

8:42/11

2:55/9

0:24/4

7

Баранова Софія

134

00:59:28

7:53/9

18:38/10

22:17/7

26:18/7

32:04/7

45:04/8

49:27/8

53:13/8

55:55/7

59:00/7

59:28/7

 

Миколаїв

б/р

+31:12

7:53/9

10:45/10

3:39/6

4:01/4

5:46/6

13:00/10

4:23/6

3:46/8

2:42/4

3:05/11

0:28/9

8

Судіна Анна

248

01:00:08

23:48/12

27:41/11

29:52/11

38:50/11

43:49/10

48:20/9

52:17/9

54:48/9

57:28/8

59:45/8

60:08/8

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+31:52

23:48/12

3:53/3

2:11/1

8:58/11

4:59/4

4:31/3

3:57/3

2:31/3

2:40/3

2:17/6

0:23/3

9

Разінькова Домініка

124

01:02:06

8:27/10

14:54/6

20:14/6

25:06/6

32:13/8

38:44/7

44:44/7

49:57/7

58:44/9

61:40/9

62:06/9

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІІ-ю

+33:50

8:27/10

6:27/7

5:20/10

4:52/8

7:07/10

6:31/8

6:00/10

5:13/11

8:47/12

2:56/10

0:26/5

10

Рижова Анастасія

184

01:05:40

6:39/6

15:28/7

22:36/8

27:52/9

34:39/9

48:45/10

53:52/10

58:27/10

62:46/10

65:08/10

65:40/10

 

Олімп

б/р

+37:24

6:39/6

8:49/8

7:08/12

5:16/9

6:47/8

14:06/11

5:07/9

4:35/10

4:19/9

2:22/7

0:32/11

11

Печенюк Віола

136

01:17:28

10:07/11

28:12/12

30:41/12

36:40/10

47:31/11

53:52/11

67:23/11

71:10/11

73:55/11

77:02/11

77:28/11

 

Миколаїв

б/р

+49:12

10:07/11

18:05/12

2:29/4

5:59/10

10:51/12

6:21/7

13:31/12

3:47/9

2:45/5

3:07/12

0:26/5

12

Ніженкевич Діана

135

01:20:54

7:34/8

17:07/8

22:41/9

40:58/12

48:52/12

64:58/12

69:39/12

72:32/12

78:11/12

80:15/12

80:54/12

 

Миколаїв

б/р

+52:38

7:34/8

9:33/9

5:34/11

18:17/12

7:54/11

16:06/12

4:41/8

2:53/6

5:39/10

2:04/4

0:39/12

 

 

 

00:28:11

4:11

3:36

2:11

2:58

3:48

3:15

2:49

1:41

1:39

1:43

0:20

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж16 , 12 CP, 5.400 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (31)

CP-3 (34)

CP-4 (43)

CP-5 (41)

CP-6 (51)

CP-7 (38)

CP-8 (50)

CP-9 (35)

CP-10(44)

CP-11(49)

CP-12(100)

Finish

1

Капара Анна

312

00:46:33

4:00/1

5:27/1

7:29/1

11:08/1

13:12/1

24:24/2

28:54/2

37:57/1

39:21/1

41:24/1

44:30/1

46:14/1

46:33/1

 

ЦТКТУМ Капара

І

 

4:00/1

1:27/1

2:02/1

3:39/2

2:04/1

11:12/5

4:30/1

9:03/1

1:24/1

2:03/1

3:06/1

1:44/2

0:19/1

2

Шлейман Майя

313

00:52:21

4:41/3

6:42/2

9:03/2

14:30/3

16:54/3

25:21/3

30:18/3

42:28/2

44:26/2

46:39/2

50:14/2

51:59/2

52:21/2

 

ЦТКТУМ Капара

ІІ

+ 5:48

4:41/3

2:01/3

2:21/2

5:27/4

2:24/3

8:27/1

4:57/2

12:10/2

1:58/2

2:13/3

3:35/5

1:45/3

0:22/2

3

Макеева Алина

364

00:53:33

5:29/4

6:56/3

9:17/3

12:53/2

15:20/2

23:49/1

28:49/1

44:07/3

46:13/3

48:20/3

51:32/3

53:10/3

53:33/3

 

ЦТКТУМ Плохенко 45

ІІ-ю

+ 7:00

5:29/4

1:27/1

2:21/2

3:36/1

2:27/4

8:29/2

5:00/3

15:18/4

2:06/4

2:07/2

3:12/2

1:38/1

0:23/3

4

Мохова Кристина

187

00:58:39

4:30/2

10:43/6

13:19/5

18:35/5

20:54/5

29:41/5

35:11/5

48:24/4

50:26/4

52:40/4

56:10/4

58:14/4

58:39/4

 

Олімп

ІІ-ю

+12:06

4:30/2

6:13/6

2:36/4

5:16/3

2:19/2

8:47/3

5:30/4

13:13/3

2:02/3

2:14/4

3:30/4

2:04/5

0:25/5

5

Бистріка Віталіна

186

01:00:23

5:44/5

8:07/4

10:43/4

16:24/4

19:16/4

28:23/4

34:17/4

49:43/5

51:51/5

54:42/5

58:10/5

59:59/5

60:23/5

 

Олімп

ІІ

+13:50

5:44/5

2:23/4

2:36/4

5:41/5

2:52/5

9:07/4

5:54/5

15:26/5

2:08/5

2:51/5

3:28/3

1:49/4

0:24/4

6

Ігнатьєва Віра

137

01:27:41

7:53/6

10:37/5

16:10/6

23:39/6

26:44/6

41:39/6

49:35/6

72:17/6

75:03/6

79:56/6

85:01/6

87:15/6

87:41/6

 

Миколаїв

ІІІ-ю

+41:08

7:53/6

2:44/5

5:33/6

7:29/6

3:05/6

14:55/6

7:56/6

22:42/6

2:46/6

4:53/6

5:05/6

2:14/6

0:26/6

 

 

 

00:43:39

4:00

1:27

2:02

3:36

2:04

8:27

4:30

9:03

1:24

2:03

3:06

1:38

0:19

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж21 , 15 CP, 7.410 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (44)

CP-2 (41)

CP-3 (37)

CP-4 (51)

CP-5 (35)

CP-6 (43)

CP-7 (31)

CP-8 (32)

CP-9 (33)

CP-10(34)

CP-11(52)

CP-12(48)

CP-13(47)

CP-14(49)

CP-15(100)

Finish

1

Цивільська Фея

215

00:43:46

3:50/2

6:17/3

11:15/2

16:00/2

22:18/2

24:17/2

28:36/1

29:57/1

31:35/1

33:29/1

35:20/1

37:43/1

38:39/1

42:11/1

43:26/1

43:46/1

 

особисто

МСУ

 

3:50/2

2:27/3

4:58/2

4:45/2

6:18/3

1:59/1

4:19/2

1:21/1

1:38/2

1:54/1

1:51/1

2:23/1

0:56/1

3:32/2

1:15/1

0:20/4

2

Мізернюк Мирослава

359

00:46:09

4:14/4

6:46/4

12:03/3

17:03/3

23:37/3

25:44/3

30:14/2

31:38/2

33:26/2

35:26/2

37:21/2

39:49/2

40:54/2

44:29/2

45:51/2

46:09/2

 

ЦТКТУМ Мізернюк

КМСУ

+ 2:23

4:14/4

2:32/4

5:17/3

5:00/5

6:34/4

2:07/3

4:30/3

1:24/2

1:48/3

2:00/3

1:55/3

2:28/3

1:05/4

3:35/3

1:22/3

0:18/3

3

Дзема Катерина

214

00:46:20

3:40/1

5:58/1

13:47/7

18:08/4

24:13/4

26:14/4

30:30/3

32:00/3

33:36/3

35:35/3

37:26/3

40:02/3

41:02/3

44:43/3

46:00/3

46:20/3

 

особисто

МСУ

+ 2:34

3:40/1

2:18/2

7:49/10

4:21/1

6:05/1

2:01/2

4:16/1

1:30/4

1:36/1

1:59/2

1:51/1

2:36/4

1:00/2

3:41/4

1:17/2

0:20/4

4

Остапенко Єлизовета

249

00:46:33

3:57/3

6:14/2

10:58/1

15:49/1

21:56/1

24:06/1

30:38/4

32:07/4

33:56/4

36:00/4

37:55/4

40:20/4

41:22/4

44:53/4

46:16/4

46:33/4

 

ХЦДЮТ Васіна

КМСУ

+ 2:47

3:57/3

2:17/1

4:44/1

4:51/3

6:07/2

2:10/4

6:32/5

1:29/3

1:49/4

2:04/4

1:55/3

2:25/2

1:02/3

3:31/1

1:23/4

0:17/1

5

Тарнавська Iрина

108

00:57:05

4:51/9

7:43/8

14:14/8

19:07/7

27:01/5

29:36/5

36:49/6

38:35/6

41:01/6

43:42/6

46:05/6

49:05/6

50:22/6

54:59/5

56:41/5

57:05/5

 

Днепр СК Наш клуб

МСУ

+13:19

4:51/9

2:52/6

6:31/7

4:53/4

7:54/6

2:35/7

7:13/8

1:46/7

2:26/9

2:41/6

2:23/7

3:00/5

1:17/6

4:37/6

1:42/8

0:24/8

6

Біляєва Катерина

271

00:57:24

4:18/6

7:19/6

13:21/5

19:00/6

27:09/6

29:50/6

36:44/5

38:26/5

40:37/5

43:18/5

45:30/5

48:42/5

50:15/5

55:26/6

57:04/6

57:24/6

 

ХЦПР

КМСУ

+13:38

4:18/6

3:01/7

6:02/6

5:39/7

8:09/7

2:41/8

6:54/6

1:42/5

2:11/5

2:41/6

2:12/5

3:12/7

1:33/9

5:11/9

1:38/7

0:20/4

7

Овчаренко Лілія

188

01:01:25

4:15/5

6:53/5

12:51/4

18:08/4

27:44/7

30:04/7

39:24/7

41:07/7

43:25/7

45:50/7

49:01/7

53:26/7

54:49/7

59:34/7

61:08/7

61:25/7

 

Олімп

КМСУ

+17:39

4:15/5

2:38/5

5:58/5

5:17/6

9:36/8

2:20/5

9:20/10

1:43/6

2:18/7

2:25/5

3:11/10

4:25/10

1:23/7

4:45/7

1:34/6

0:17/1

8

Жильцова Тетяна

146

01:03:13

5:05/10

8:10/9

15:02/10

21:10/8

31:52/8

34:35/8

40:48/8

42:45/8

45:06/8

48:25/8

51:09/8

54:36/8

56:07/8

60:57/8

62:47/8

63:13/8

 

Одеса

+19:27

5:05/10

3:05/9

6:52/9

6:08/8

10:42/9

2:43/9

6:13/4

1:57/8

2:21/8

3:19/9

2:44/8

3:27/8

1:31/8

4:50/8

1:50/9

0:26/9

9

Зайцева Елизавета

272

01:06:07

4:23/7

7:25/7

13:22/6

27:41/10

34:46/10

37:07/10

45:15/10

48:22/10

50:33/10

53:37/10

55:55/10

59:02/9

60:10/9

64:18/9

65:47/9

66:07/9

 

ХЦПР

МСУ

+22:21

4:23/7

3:02/8

5:57/4

14:19/10

7:05/5

2:21/6

8:08/9

3:07/10

2:11/5

3:04/8

2:18/6

3:07/6

1:08/5

4:08/5

1:29/5

0:20/4

10

Селіхова Ксенія

138

01:13:27

4:48/8

8:13/10

14:57/9

21:21/9

32:16/9

35:12/9

42:18/9

44:28/9

47:07/9

51:44/9

54:49/9

59:06/10

61:15/10

71:06/10

73:01/10

73:27/10

 

Миколаїв

ІІІ

+29:41

4:48/8

3:25/10

6:44/8

6:24/9

10:55/10

2:56/10

7:06/7

2:10/9

2:39/10

4:37/10

3:05/9

4:17/9

2:09/10

9:51/10

1:55/10

0:26/9

11

Мальована Александра

366

MP

5:02

12:04

21:26

30:11

42:58

45:26

89:37

68:04

89:37

89:37

89:37

77:34

82:54

89:37

89:08

89:37

 

ЦТКТУМ Плохенко 45

ІІ-ю

 

5:02

7:02

9:22

8:45

12:47

2:28

44:11

**:27

21:33

0:00

0:00

**:57

5:20

6:43

0:31

0:29

 

 

 

00:42:26

3:40

2:17

4:44

4:21

6:05

1:59

4:16

1:21

1:36

1:54

1:51

2:23

0:56

3:31

1:15

0:17

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж40 , 13 CP, 4.800 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (48)

CP-2 (31)

CP-3 (32)

CP-4 (33)

CP-5 (34)

CP-6 (52)

CP-7 (53)

CP-8 (35)

CP-9 (42)

CP-10(43)

CP-11(44)

CP-12(49)

CP-13(100)

Finish

1

Капара Олена

314

00:34:55

5:15/1

8:28/1

10:19/1

12:26/1

15:07/2

17:28/1

19:11/1

21:48/1

24:55/1

27:07/1

29:42/1

32:45/1

34:29/1

34:55/1

 

ЦТКТУМ Капара

МСУ

 

5:15/1

3:13/4

1:51/2

2:07/1

2:41/2

2:21/1

1:43/1

2:37/1

3:07/1

2:12/1

2:35/1

3:03/2

1:44/3

0:26/3

2

Волкова Світлана

218

00:35:38

5:38/2

8:35/2

10:22/2

12:31/2

15:05/1

17:32/2

19:18/2

22:23/2

25:34/2

27:58/2

30:33/2

33:32/2

35:15/2

35:38/2

 

особисто

МСУ

+ 0:43

5:38/2

2:57/2

1:47/1

2:09/2

2:34/1

2:27/3

1:46/2

3:05/3

3:11/2

2:24/5

2:35/1

2:59/1

1:43/1

0:23/2

3

Собчук Ольга

217

00:38:03

5:51/4

9:02/4

11:02/3

13:15/3

16:05/3

18:41/3

20:29/3

23:33/3

27:03/3

29:21/3

32:12/3

35:38/3

37:35/3

38:03/3

 

особисто

І

+ 3:08

5:51/4

3:11/3

2:00/4

2:13/3

2:50/4

2:36/4

1:48/3

3:04/2

3:30/5

2:18/4

2:51/3

3:26/5

1:57/4

0:28/5

4

Памбук Світлана

150

00:38:04

5:49/3

8:45/3

11:02/3

13:23/4

16:30/5

18:51/4

20:45/4

24:01/4

27:30/4

29:44/4

32:39/4

36:03/4

37:46/4

38:04/4

 

Одеса

ІІ

+ 3:09

5:49/3

2:56/1

2:17/6

2:21/5

3:07/5

2:21/1

1:54/4

3:16/4

3:29/4

2:14/3

2:55/5

3:24/4

1:43/1

0:18/1

5

Колесник Катерина

148

00:38:48

5:57/5

9:14/5

11:12/5

13:30/5

16:19/4

18:58/5

20:58/5

24:27/5

27:54/5

30:07/5

33:01/5

36:23/5

38:20/5

38:48/5

 

Одеса

КМСУ

+ 3:53

5:57/5

3:17/5

1:58/3

2:18/4

2:49/3

2:39/5

2:00/5

3:29/5

3:27/3

2:13/2

2:54/4

3:22/3

1:57/4

0:28/5

6

Мізернюк Валентина

360

00:45:36

6:37/6

10:29/6

12:57/6

15:47/6

19:17/6

22:33/7

24:49/7

28:19/6

32:54/6

35:34/6

38:55/6

42:58/6

45:06/6

45:36/6

 

ЦТКТУМ Мізернюк

МСУ

+10:41

6:37/6

3:52/7

2:28/8

2:50/7

3:30/6

3:16/7

2:16/7

3:30/6

4:35/8

2:40/6

3:21/6

4:03/6

2:08/6

0:30/7

7

Васiна Ірина

250

00:48:05

7:00/7

10:46/7

13:01/7

15:47/6

19:24/7

22:26/6

24:37/6

29:20/7

33:43/7

36:40/7

40:35/7

44:58/7

47:24/7

48:05/7

 

ХЦДЮТ Васіна

МСУ

+13:10

7:00/7

3:46/6

2:15/5

2:46/6

3:37/7

3:02/6

2:11/6

4:43/8

4:23/6

2:57/8

3:55/8

4:23/8

2:26/8

0:41/8

8

Мельникова Тетяна

149

00:54:13

7:05/8

11:01/8

13:21/8

16:36/8

20:13/8

25:00/8

31:56/8

36:18/8

40:43/8

43:31/8

47:15/8

51:37/8

53:47/8

54:13/8

 

Одеса

+19:18

7:05/8

3:56/8

2:20/7

3:15/8

3:37/7

4:47/10

6:56/10

4:22/7

4:25/7

2:48/7

3:44/7

4:22/7

2:10/7

0:26/3

9

Вагіна Юлія

139

01:03:09

8:37/9

13:26/9

17:01/9

20:48/9

25:12/9

29:20/9

32:22/9

37:17/9

45:58/9

49:30/9

54:02/9

59:19/9

62:20/9

63:09/9

 

Миколаїв

ІІІ

+28:14

8:37/9

4:49/9

3:35/10

3:47/9

4:24/9

4:08/8

3:02/8

4:55/9

8:41/10

3:32/9

4:32/9

5:17/9

3:01/9

0:49/9

10

Волкова Валентина

189

01:28:08

10:45/10

15:46/10

18:59/10

32:38/10

39:17/10

43:55/10

47:46/10

61:31/10

69:20/10

74:37/10

79:40/10

86:41/10

90:30/10

88:08

 

Олімп

ІІІ

+53:13

10:45/10

5:01/10

3:13/9

13:39/10

6:39/10

4:38/9

3:51/9

13:45/10

7:49/9

5:17/10

5:03/10

7:01/10

3:49/10

-2:38

 

 

 

00:34:14

5:15

2:56

1:47

2:07

2:34

2:21

1:43

2:37

3:07

2:12

2:35

2:59

1:43

0:18

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж50 , 11 CP, 3.630 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (31)

CP-3 (34)

CP-4 (44)

CP-5 (41)

CP-6 (42)

CP-7 (43)

CP-8 (35)

CP-9 (54)

CP-10(49)

CP-11(100)

Finish

1

Савченко Ніна

219

00:39:42

5:49/1

7:46/1

11:42/1

16:55/1

21:08/1

23:08/1

26:17/1

29:54/1

34:42/1

36:56/1

39:08/1

39:42/1

 

особисто

І

 

5:49/1

1:57/1

3:56/4

5:13/1

4:13/1

2:00/1

3:09/1

3:37/1

4:48/5

2:14/1

2:12/1

0:34/1

2

Соломічева Тетяна

155

00:44:33

6:46/3

11:09/4

14:36/4

20:14/3

25:45/2

28:05/2

31:47/2

35:56/2

38:43/2

41:20/2

43:57/2

44:33/2

 

Одеса

+ 4:51

6:46/3

4:23/4

3:27/2

5:38/2

5:31/3

2:20/2

3:42/4

4:09/2

2:47/3

2:37/2

2:37/4

0:36/2

3

Стоян Людмила

154

00:45:14

7:17/4

9:41/3

13:07/3

19:21/2

26:22/3

28:55/3

32:21/3

36:38/3

39:14/3

42:01/3

44:34/3

45:14/3

 

Одеса

І

+ 5:32

7:17/4

2:24/3

3:26/1

6:14/3

7:01/4

2:33/4

3:26/2

4:17/4

2:36/1

2:47/4

2:33/2

0:40/4

4

Кириченко Алла

153

00:46:48

6:08/2

8:23/2

12:05/2

23:00/4

28:17/4

30:44/4

34:10/4

38:19/4

40:57/4

43:36/4

46:12/4

46:48/4

 

Одеса

І

+ 7:06

6:08/2

2:15/2

3:42/3

10:55/4

5:17/2

2:27/3

3:26/2

4:09/2

2:38/2

2:39/3

2:36/3

0:36/2

5

Карпеченкова Олена

152

01:20:23

11:55/5

16:39/5

23:38/5

35:08/5

45:07/5

50:38/5

57:28/5

65:30/5

70:06/5

75:00/5

79:36/5

80:23/5

 

Одеса

ІІ

+40:41

11:55/5

4:44/5

6:59/5

11:30/5

9:59/5

5:31/5

6:50/5

8:02/5

4:36/4

4:54/5

4:36/5

0:47/5