Управління освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради

КЗ «Олешківський центр дитячої та юнацької творчості» Олешківської міської ради

КЗ «Олешківська ДЮСШ» Олешківської міської ради

КУ «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ХОР

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування „Олешківська весна-2021”

середня дистанція у заданому напрямку

08.03.2021, ст. Експрес 2

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж10 , 4 CP, 1.150 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (49)

CP-2 (51)

CP-3 (46)

CP-4 (100)

Finish

1

Понікарова Кіра

172

00:08:52

3:31/1

4:31/1

7:35/1

8:37/1

8:52/1

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р ю

 

3:31/1

1:00/2

3:04/1

1:02/3

0:15/1

2

Бардачова Софія

119

00:09:02

3:36/2

4:33/2

7:45/2

8:45/2

9:02/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 0:10

3:36/2

0:57/1

3:12/2

1:00/1

0:17/4

3

Радченко Дар’я

262

00:10:25

3:43/3

5:10/3

8:56/3

10:09/3

10:25/3

 

ХЦДЮТ Щербина

б/р ю

+ 1:33

3:43/3

1:27/3

3:46/3

1:13/6

0:16/3

4

Романова Радмила

309

00:11:34

4:04/5

5:36/4

10:08/4

11:15/4

11:34/4

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 2:42

4:04/5

1:32/4

4:32/4

1:07/5

0:19/5

5

Бабарикіна Кіра

306

00:12:24

3:53/4

6:00/5

11:08/5

12:09/5

12:24/5

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 3:32

3:53/4

2:07/6

5:08/6

1:01/2

0:15/1

6

Бойко Марія

307

00:13:14

4:47/6

6:46/6

11:50/6

12:55/6

13:14/6

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 4:22

4:47/6

1:59/5

5:04/5

1:05/4

0:19/5

 

 

 

00:08:47

3:31

0:57

3:04

1:00

0:15

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж12 , 7 CP, 1.930 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (49)

CP-2 (53)

CP-3 (50)

CP-4 (54)

CP-5 (51)

CP-6 (44)

CP-7 (100)

Finish

1

Колесник Євгенія

143

00:13:38

2:55/1

4:16/1

5:08/1

6:59/1

9:32/1

11:45/1

13:26/1

13:38/1

 

Одеса

І-ю

 

2:55/1

1:21/1

0:52/1

1:51/2

2:33/4

2:13/6

1:41/2

0:12/1

2

Бардачова Дана

120

00:15:21

3:52/9

5:37/4

6:37/4

8:21/2

10:57/2

13:09/2

15:04/2

15:21/2

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

+ 1:43

3:52/9

1:45/3

1:00/3

1:44/1

2:36/5

2:12/5

1:55/5

0:17/10

3

Попова Каріна

104

00:16:34

3:27/3

5:18/3

6:31/2

8:44/3

11:32/3

13:54/3

16:17/3

16:34/3

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 2:56

3:27/3

1:51/4

1:13/7

2:13/6

2:48/10

2:22/10

2:23/13

0:17/10

4

Шолом Анастасія

133

00:16:46

4:06/10

6:16/8

7:27/6

9:19/4

11:51/4

14:34/4

16:34/4

16:46/4

 

Миколаїв

б/р

+ 3:08

4:06/10

2:10/8

1:11/5

1:52/3

2:32/3

2:43/14

2:00/7

0:12/1

5

Адамчук Марія

131

00:17:45

3:49/8

5:54/6

7:36/7

10:14/6

12:51/5

15:02/5

17:28/5

17:45/5

 

Олешківська ДЮСШ

б/р

+ 4:07

3:49/8

2:05/5

1:42/13

2:38/9

2:37/6

2:11/4

2:26/14

0:17/10

6

Тичина Марія

125

00:18:34

4:22/12

6:42/10

8:09/9

10:57/8

13:38/7

16:01/6

18:19/6

18:34/6

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+ 4:56

4:22/12

2:20/9

1:27/10

2:48/12

2:41/7

2:23/11

2:18/11

0:15/5

7

Безталанна Аліна

101

00:19:14

4:36/14

7:38/12

9:27/10

11:39/9

14:30/8

16:45/8

18:56/7

19:14/7

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 5:36

4:36/14

3:02/13

1:49/14

2:12/5

2:51/12

2:15/7

2:11/9

0:18/14

8

Пелепец Вікторія

144

00:19:15

4:08/11

7:04/11

10:03/12

12:19/10

14:47/9

16:53/9

18:59/8

19:15/8

 

Одеса

ІІІ-ю

+ 5:37

4:08/11

2:56/12

2:59/15

2:16/7

2:28/1

2:06/2

2:06/8

0:16/8

9

Антоненко Настя

173

00:19:30

3:39/5

6:10/7

7:05/5

10:02/5

15:22/10

17:22/10

19:15/10

19:30/9

 

Олешківський ЦДЮТ

+ 5:52

3:39/5

2:31/10

0:55/2

2:57/13

5:20/16

2:00/1

1:53/4

0:15/5

10

Разінькова Крістіна

123

00:19:31

4:27/13

6:34/9

8:06/8

10:23/7

13:36/6

16:23/7

19:13/9

19:31/10

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

б/р ю

+ 5:53

4:27/13

2:07/6

1:32/11

2:17/8

3:13/13

2:47/15

2:50/15

0:18/14

11

Томнюк Вероніка

105

00:20:02

3:16/2

9:07/15

10:07/13

12:46/11

15:32/11

17:53/11

19:45/11

20:02/11

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+ 6:24

3:16/2

5:51/15

1:00/3

2:39/10

2:46/9

2:21/9

1:52/3

0:17/10

12

Дубинець Марія

311

00:21:16

3:34/4

5:42/5

12:38/15

14:30/13

16:59/12

19:06/12

21:01/12

21:16/12

 

ЦТКТУМ Капара

ІІІ-ю

+ 7:38

3:34/4

2:08/7

6:56/16

1:52/3

2:29/2

2:07/3

1:55/5

0:15/5

13

Чорна Олена

174

00:22:47

5:19/16

11:11/16

12:23/14

15:06/14

17:54/14

20:12/13

22:34/13

22:47/13

 

Олешківський ЦДЮТ

б/р

+ 9:09

5:19/16

5:52/16

1:12/6

2:43/11

2:48/10

2:18/8

2:22/12

0:13/3

14

Яворська Єва

310

00:22:49

3:40/6

5:10/2

6:34/3

15:40/15

18:22/15

20:56/14

22:36/14

22:49/14

 

ЦТКТУМ Капара

ІІ-ю

+ 9:11

3:40/6

1:30/2

1:24/9

9:06/17

2:42/8

2:34/12

1:40/1

0:13/3

15

Гончар Людмила

103

00:25:31

5:32/17

8:19/14

9:59/11

13:39/12

17:31/13

21:40/15

25:12/15

25:31/15

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+11:53

5:32/17

2:47/11

1:40/12

3:40/14

3:52/15

4:09/17

3:32/17

0:19/17

16

Войт Софія

102

00:29:08

3:41/7

12:48/17

14:06/16

20:14/16

24:00/16

26:36/16

28:52/16

29:08/16

 

Днепр СК Наш клуб

ІІІ-ю

+15:30

3:41/7

9:07/17

1:18/8

6:08/16

3:46/14

2:36/13

2:16/10

0:16/8

17

Чемересюк Віка

183

00:38:29

4:40/15

8:01/13

17:16/17

22:51/17

31:00/17

35:01/17

38:11/17

38:29/17

 

Олімп

ІІІ-ю

+24:51

4:40/15

3:21/14

9:15/17

5:35/15

8:09/17

4:01/16

3:10/16

0:18/14

 

 

 

00:13:12

2:55

1:21

0:52

1:44

2:28

2:00

1:40

0:12

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж14 , 9 CP, 3.280 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (36)

CP-3 (37)

CP-4 (45)

CP-5 (41)

CP-6 (42)

CP-7 (50)

CP-8 (44)

CP-9 (100)

Finish

1

Коцегубова Ірина

263

00:23:20

3:43/1

5:08/2

8:27/1

10:36/1

12:13/1

15:12/1

18:28/1

21:26/1

23:07/1

23:20/1

 

ХЦДЮТ Щербина

І-ю

 

3:43/1

1:25/3

3:19/1

2:09/1

1:37/1

2:59/1

3:16/1

2:58/1

1:41/2

0:13/1

2

Конова Тетяна

106

00:26:54

3:44/2

4:57/1

9:12/2

11:27/2

13:04/2

16:36/2

21:55/2

24:57/2

26:36/2

26:54/2

 

Днепр СК Наш клуб

ІІ

+ 3:34

3:44/2

1:13/1

4:15/3

2:15/3

1:37/1

3:32/2

5:19/4

3:02/2

1:39/1

0:18/8

3

Литвиненко Анастасія

246

00:27:38

5:22/7

6:40/4

10:09/3

12:21/3

14:05/3

18:15/3

22:34/3

25:37/3

27:25/3

27:38/3

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+ 4:18

5:22/7

1:18/2

3:29/2

2:12/2

1:44/3

4:10/3

4:19/3

3:03/3

1:48/3

0:13/1

4

Мітрофанова Вероніка

247

00:36:44

4:23/4

9:51/9

18:01/8

20:25/7

22:09/7

26:19/6

30:37/5

34:02/4

36:27/4

36:44/4

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+13:24

4:23/4

5:28/10

8:10/9

2:24/4

1:44/3

4:10/3

4:18/2

3:25/4

2:25/7

0:17/6

5

Судіна Анна

248

00:38:45

4:13/3

5:48/3

10:49/4

13:31/4

15:54/4

21:56/4

30:25/4

36:24/5

38:32/5

38:45/5

 

ХЦДЮТ Васіна

ІІ-ю

+15:25

4:13/3

1:35/4

5:01/4

2:42/5

2:23/7

6:02/6

8:29/8

5:59/5

2:08/5

0:13/1

6

Баранова Софія

134

00:47:14

6:24/9

9:49/8

17:54/7

22:06/8

24:03/8

30:12/8

38:32/6

44:38/6

46:55/6

47:14/6

 

Миколаїв

б/р

+23:54

6:24/9

3:25/9

8:05/8

4:12/8

1:57/5

6:09/7

8:20/7

6:06/6

2:17/6

0:19/9

7

Разінькова Домініка

124

00:55:18

5:11/6

8:00/6

14:43/6

18:47/6

21:55/6

29:22/7

44:13/7

52:08/7

55:01/7

55:18/7

 

ДЮСШ №3 м.Херсон

ІІІ-ю

+31:58

5:11/6

2:49/7

6:43/7

4:04/7

3:08/9

7:27/9

14:51/9

7:55/9

2:53/8

0:17/6

8

Рижова Анастасія

184

00:59:15

6:00/8

8:35/7

18:57/10

23:38/9

27:07/9

36:06/9

44:21/8

56:02/8

58:56/8

59:15/8

 

Олімп

б/р

+35:55

6:00/8

2:35/5

10:22/10

4:41/9

3:29/10

8:59/10

8:15/6

11:41/10

2:54/9

0:19/9

9

Арванінова Маргарита

185

01:08:59

4:47/5

7:58/5

13:19/5

16:35/5

19:32/5

24:30/5

60:37/9

66:46/9

68:44/9

68:59/9

 

Олімп

б/р

+45:39

4:47/5

3:11/8

5:21/5

3:16/6

2:57/8

4:58/5

36:07/10

6:09/7

1:58/4

0:15/5

10

Печенюк Віола

136

01:16:23

8:47/10

11:35/10

18:13/9

49:54/10

52:12/10

58:50/10

65:21/10

73:03/10

76:09/10

76:23/10

 

Миколаїв

б/р

+53:03

8:47/10

2:48/6

6:38/6

31:41/10

2:18/6

6:38/8

6:31/5

7:42/8

3:06/10

0:14/4

11

Ніженкевич Діана

135

OVT

4:42

7:52

39:41

44:36

62:44

76:58

81:58

89:03

92:03

92:18

 

Миколаїв

б/р

 

4:42

3:10

31:49

4:55

18:08

14:14

5:00

7:05

3:00

0:15

 

 

 

00:23:06

3:43

1:13

3:19

2:09

1:37

2:59

3:16

2:58

1:39

0:13

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж16 , 12 CP, 4.120 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (37)

CP-5 (45)

CP-6 (41)

CP-7 (42)

CP-8 (48)

CP-9 (53)

CP-10(43)

CP-11(44)

CP-12(100)

Finish

1

Капара Анна

312

00:31:29

4:03/3

5:45/1

8:50/1

13:00/1

15:13/1

16:56/1

20:41/1

22:28/1

25:46/1

26:38/1

29:43/1

31:17/1

31:29/1

 

ЦТКТУМ Капара

І

 

4:03/3

1:42/1

3:05/1

4:10/2

2:13/1

1:43/3

3:45/2

1:47/1

3:18/2

0:52/1

3:05/3

1:34/2

0:12/1

2

Шлейман Майя

313

00:35:26

4:00/1

6:27/3

10:29/2

14:36/2

17:12/2

19:05/2

23:11/2

25:11/2

28:36/2

30:29/2

33:26/2

35:14/2

35:26/2

 

ЦТКТУМ Капара

ІІ

+ 3:57

4:00/1

2:27/4

4:02/3

4:07/1

2:36/3

1:53/4

4:06/3

2:00/4

3:25/3

1:53/6

2:57/2

1:48/4

0:12/1

3

Мохова Кристина

187

00:36:26

4:02/2

6:20/2

11:28/3

15:44/3

18:15/3

20:19/3

24:36/3

26:30/3

30:25/3

31:18/3

34:28/3

36:12/3

36:26/3

 

Олімп

ІІ-ю

+ 4:57

4:02/2

2:18/3

5:08/5

4:16/3

2:31/2

2:04/5

4:17/4

1:54/2

3:55/5

0:53/2

3:10/4

1:44/3

0:14/4

4

Макеева Алина

364

00:44:28

8:37/6

10:29/5

13:59/5

18:27/5

28:39/5

30:11/5

33:49/5

35:49/5

38:48/5

39:51/5

42:44/4

44:15/4

44:28/4

 

ЦТКТУМ Плохенко 45

ІІ-ю

+12:59

8:37/6

1:52/2

3:30/2

4:28/5

10:12/5

1:32/1

3:38/1

2:00/4

2:59/1

1:03/3

2:53/1

1:31/1

0:13/3

5

Бистріка Віталіна

186

00:45:41

4:50/4

7:37/4

12:12/4

16:38/4

27:01/4

28:38/4

33:12/4

35:09/4

38:38/4

39:50/4

43:10/5

45:27/5

45:41/5

 

Олімп

ІІ

+14:12

4:50/4

2:47/5

4:35/4

4:26/4

10:23/6

1:37/2

4:34/5

1:57/3

3:29/4

1:12/4

3:20/5

2:17/5

0:14/4

6

Ігнатьєва Віра

137

01:14:49

5:33/5

15:55/6

32:41/6

43:55/6

50:58/6

53:52/6

59:02/6

61:41/6

66:44/6

67:57/6

72:10/6

74:34/6

74:49/6

 

Миколаїв

ІІІ-ю

+43:20

5:33/5

10:22/6

16:46/6

11:14/6

7:03/4

2:54/6

5:10/6

2:39/6

5:03/6

1:13/5

4:13/6

2:24/6

0:15/6

 

 

 

00:30:31

4:00

1:42

3:05

4:07

2:13

1:32

3:38

1:47

2:59

0:52

2:53

1:31

0:12

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж21 , 14 CP, 5.440 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (47)

CP-2 (32)

CP-3 (33)

CP-4 (41)

CP-5 (38)

CP-6 (39)

CP-7 (40)

CP-8 (37)

CP-9 (42)

CP-10(48)

CP-11(36)

CP-12(31)

CP-13(44)

CP-14(100)

Finish

1

Дзема Катерина

214

00:28:16

2:10/4

3:36/3

5:58/2

9:48/2

11:42/1

13:38/1

15:34/1

17:40/1

19:14/1

20:28/1

23:41/1

24:41/1

26:46/1

28:02/1

28:16/1

 

особисто

МСУ

 

2:10/4

1:26/1

2:22/2

3:50/2

1:54/1

1:56/3

1:56/1

2:06/1

1:34/1

1:14/1

3:13/1

1:00/1

2:05/1

1:16/1

0:14/6

2

Цивільська Фея

215

00:29:17

2:06/2

3:33/2

5:52/1

9:38/1

11:55/2

13:56/2

15:57/2

18:13/2

20:00/2

21:17/2

24:36/2

25:40/2

27:46/2

29:04/2

29:17/2

 

особисто

МСУ

+ 1:01

2:06/2

1:27/2

2:19/1

3:46/1

2:17/3

2:01/4

2:01/2

2:16/2

1:47/2

1:17/2

3:19/2

1:04/3

2:06/2

1:18/2

0:13/5

3

Остапенко Єлизовета

249

00:33:02

1:59/1

3:29/1

8:15/5

12:20/4

14:41/3

16:32/3

18:43/3

21:10/3

23:14/3

24:43/3

28:14/3

29:17/3

31:28/3

32:51/3

33:02/3

 

ХЦДЮТ Васіна

КМСУ

+ 4:46

1:59/1

1:30/3

4:46/9

4:05/3

2:21/6

1:51/2

2:11/4

2:27/4

2:04/4

1:29/5

3:31/4

1:03/2

2:11/4

1:23/4

0:11/2

4

Мізернюк Мирослава

359

00:33:48

2:06/2

3:36/3

5:58/2

13:33/5

15:51/4

17:40/4

19:45/4

22:04/4

24:24/4

25:41/4

29:06/4

30:10/4

32:17/4

33:36/4

33:48/4

 

ЦТКТУМ Мізернюк

КМСУ

+ 5:32

2:06/2

1:30/3

2:22/2

7:35/9

2:18/4

1:49/1

2:05/3

2:19/3

2:20/7

1:17/2

3:25/3

1:04/3

2:07/3

1:19/3

0:12/4

5

Овчаренко Лілія

188

00:36:28

2:44/5

4:32/6

7:29/4

11:56/3

16:07/5

18:22/5

20:47/5

23:38/5

26:04/5

27:34/5

31:20/5

32:29/5

34:53/5

36:18/5

36:28/5

 

Олімп

КМСУ

+ 8:12

2:44/5

1:48/9

2:57/4

4:27/4

4:11/10

2:15/7

2:25/7

2:51/6

2:26/9

1:30/6

3:46/5

1:09/5

2:24/5

1:25/5

0:10/1

6

Біляєва Катерина

271

00:38:18

2:47/6

4:25/5

8:39/8

14:56/8

17:12/7

19:19/7

21:38/7

24:30/7

26:36/7

28:20/7

32:35/6

33:53/6

36:37/6

38:07/6

38:18/6

 

ХЦПР

КМСУ

+10:02

2:47/6

1:38/6

4:14/8

6:17/7

2:16/2

2:07/6

2:19/6

2:52/7

2:06/5

1:44/10

4:15/8

1:18/8

2:44/8

1:30/6

0:11/2

7

Тарнавська Iрина

108

00:39:26

2:52/7

4:46/7

8:38/7

14:41/7

17:23/8

20:05/8

22:46/8

25:47/8

28:10/8

29:41/8

33:42/8

34:56/8

37:33/7

39:12/7

39:26/7

 

Днепр СК Наш клуб

МСУ

+11:10

2:52/7

1:54/10

3:52/6

6:03/6

2:42/8

2:42/9

2:41/9

3:01/8

2:23/8

1:31/7

4:01/7

1:14/6

2:37/6

1:39/8

0:14/6

8

Жильцова Тетяна

146

00:39:51

3:19/8

5:06/8

8:23/6

13:33/5

16:10/6

18:37/6

21:12/6

24:19/6

26:35/6

28:10/6

33:16/7

34:44/7

37:43/8

39:34/8

39:51/8

 

Одеса

+11:35

3:19/8

1:47/8

3:17/5

5:10/5

2:37/7

2:27/8

2:35/8

3:07/9

2:16/6

1:35/8

5:06/10

1:28/10

2:59/9

1:51/10

0:17/10

9

Зайцева Елизавета

272

00:40:13

5:57/10

7:33/10

11:37/9

17:56/9

20:16/9

22:19/9

24:35/9

27:20/9

29:22/9

30:43/9

34:34/9

35:48/9

38:29/9

39:59/9

40:13/9

 

ХЦПР

МСУ

+11:57

5:57/10

1:36/5

4:04/7

6:19/8

2:20/5

2:03/5

2:16/5

2:45/5

2:02/3

1:21/4

3:51/6

1:14/6

2:41/7

1:30/6

0:14/6

10

Селіхова Ксенія

138

00:59:20

5:15/9

6:56/9

12:21/10

20:30/10

23:13/10

26:11/10

29:04/10

43:12/10

45:53/10

47:34/10

52:28/10

53:48/10

57:25/10

59:05/10

59:20/10

 

Миколаїв

ІІІ

+31:04

5:15/9

1:41/7

5:25/10

8:09/10

2:43/9

2:58/10

2:53/10

14:08/10

2:41/10

1:41/9

4:54/9

1:20/9

3:37/10

1:40/9

0:15/9

 

 

 

00:27:47

1:59

1:26

2:19

3:46

1:54

1:49

1:56

2:06

1:34

1:14

3:13

1:00

2:05

1:16

0:10

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж40 , 12 CP, 4.060 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (32)

CP-2 (33)

CP-3 (40)

CP-4 (45)

CP-5 (42)

CP-6 (48)

CP-7 (37)

CP-8 (36)

CP-9 (31)

CP-10(52)

CP-11(46)

CP-12(100)

Finish

1

Капара Олена

314

00:28:59

4:50/2

7:56/1

9:19/1

11:34/1

15:00/1

16:36/1

18:50/1

21:57/1

23:59/1

25:25/1

27:56/1

28:45/1

28:59/1

 

ЦТКТУМ Капара

МСУ

 

4:50/2

3:06/1

1:23/1

2:15/1

3:26/1

1:36/1

2:14/2

3:07/1

2:02/9

1:26/1

2:31/4

0:49/2

0:14/2

2

Волкова Світлана

218

00:29:50

5:41/5

9:06/3

10:33/3

12:55/2

16:26/2

18:04/2

20:16/2

23:34/2

24:51/2

26:27/2

28:47/2

29:35/2

29:50/2

 

особисто

МСУ

+ 0:51

5:41/5

3:25/2

1:27/3

2:22/2

3:31/2

1:38/2

2:12/1

3:18/2

1:17/1

1:36/3

2:20/1

0:48/1

0:15/4

3

Колесник Катерина

148

00:31:38

5:10/4

9:11/4

10:42/4

13:20/4

17:08/4

19:00/4

21:21/3

24:55/3

26:20/3

28:04/3

30:33/3

31:24/3

31:38/3

 

Одеса

КМСУ

+ 2:39

5:10/4

4:01/4

1:31/4

2:38/3

3:48/4

1:52/5

2:21/3

3:34/4

1:25/2

1:44/5

2:29/3

0:51/4

0:14/2

4

Собчук Ольга

217

00:31:45

4:58/3

8:51/2

10:16/2

12:57/3

16:32/3

18:15/3

21:40/4

25:09/4

26:38/4

28:13/4

30:35/4

31:29/4

31:45/4

 

особисто

І

+ 2:46

4:58/3

3:53/3

1:25/2

2:41/4

3:35/3

1:43/3

3:25/10

3:29/3

1:29/3

1:35/2

2:22/2

0:54/6

0:16/5

5

Памбук Світлана

150

00:32:16

4:46/1

9:20/5

10:57/5

13:41/5

17:30/5

19:18/5

21:49/5

25:28/5

27:04/5

28:42/5

31:13/5

32:03/5

32:16/5

 

Одеса

ІІ

+ 3:17

4:46/1

4:34/8

1:37/6

2:44/5

3:49/5

1:48/4

2:31/4

3:39/5

1:36/4

1:38/4

2:31/4

0:50/3

0:13/1

6

Мізернюк Валентина

360

00:36:20

5:44/6

9:57/6

11:42/6

15:13/6

19:40/6

21:43/6

24:31/6

28:28/6

30:13/6

32:07/6

35:03/6

36:02/6

36:20/6

 

ЦТКТУМ Мізернюк

МСУ

+ 7:21

5:44/6

4:13/5

1:45/8

3:31/8

4:27/7

2:03/6

2:48/5

3:57/6

1:45/5

1:54/6

2:56/6

0:59/8

0:18/7

7

Васiна Ірина

250

00:38:30

6:05/7

10:30/7

12:26/7

15:45/7

20:22/7

22:44/7

25:43/7

30:05/7

31:58/7

34:04/7

37:16/7

38:11/7

38:30/7

 

ХЦДЮТ Васіна

МСУ

+ 9:31

6:05/7

4:25/7

1:56/9

3:19/7

4:37/8

2:22/9

2:59/7

4:22/8

1:53/7

2:06/9

3:12/7

0:55/7

0:19/8

8

Мельникова Тетяна

149

00:39:23

7:24/9

11:38/9

13:13/9

16:30/8

21:22/8

23:41/8

26:40/8

31:01/8

32:55/8

35:00/9

38:13/8

39:06/8

39:23/8

 

Одеса

+10:24

7:24/9

4:14/6

1:35/5

3:17/6

4:52/9

2:19/8

2:59/7

4:21/7

1:54/8

2:05/8

3:13/8

0:53/5

0:17/6

9

Гловацька Ірина

238

00:39:41

6:42/8

11:25/8

13:06/8

17:13/9

21:38/9

23:51/9

26:45/9

31:08/9

32:56/9

34:57/8

38:15/9

39:20/9

39:41/9

 

СК ”Суворовець”

МСУ

+10:42

6:42/8

4:43/10

1:41/7

4:07/11

4:25/6

2:13/7

2:54/6

4:23/9

1:48/6

2:01/7

3:18/10

1:05/9

0:21/9

10

Вагіна Юлія

139

00:43:36

7:26/10

12:09/10

14:13/10

17:51/10

23:30/10

26:00/10

29:06/10

33:52/10

35:57/10

38:41/10

41:56/10

43:15/10

43:36/10

 

Миколаїв

ІІІ

+14:37

7:26/10

4:43/10

2:04/11

3:38/9

5:39/11

2:30/10

3:06/9

4:46/10

2:05/10

2:44/11

3:15/9

1:19/10

0:21/9

11

Волкова Валентина

189

00:52:58

10:09/11

14:48/11

16:46/11

20:31/11

25:49/11

29:00/11

34:19/11

42:34/11

44:46/11

47:11/11

51:02/11

52:33/11

52:58/11

 

Олімп

ІІІ

+23:59

10:09/11

4:39/9

1:58/10

3:45/10

5:18/10

3:11/11

5:19/11

8:15/11

2:12/11

2:25/10

3:51/11

1:31/11

0:25/11

 

 

 

00:27:55

4:46

3:06

1:23

2:15

3:26

1:36

2:12

3:07

1:17

1:26

2:20

0:48

0:13

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж50 , 11 CP, 3.230 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (31)

CP-2 (36)

CP-3 (33)

CP-4 (40)

CP-5 (45)

CP-6 (37)

CP-7 (53)

CP-8 (43)

CP-9 (49)

CP-10(47)

CP-11(100)

Finish

1

Савченко Ніна

219

00:33:32

5:15/1

7:26/2

10:54/2

13:00/2

16:33/2

19:36/2

23:04/1

24:17/1

25:54/2

29:39/1

33:12/1

33:32/1

 

особисто

І

 

5:15/1

2:11/3

3:28/2

2:06/3

3:33/1

3:03/1

3:28/1

1:13/1

1:37/2

3:45/1

3:33/1

0:20/2

2

Соломічева Тетяна

155

00:33:45

5:27/2

7:14/1

10:06/1

12:09/1

15:47/1

18:57/1

23:05/2

24:19/2

25:52/1

29:42/2

33:23/2

33:45/2

 

Одеса

+ 0:13

5:27/2

1:47/1

2:52/1

2:03/1

3:38/2

3:10/2

4:08/4

1:14/2

1:33/1

3:50/2

3:41/2

0:22/3

3

Стоян Людмила

154

00:38:52

6:20/4

8:21/4

12:36/4

14:39/4

19:34/3

23:06/3

26:45/3

28:02/3

29:51/3

34:30/3

38:29/3

38:52/3

 

Одеса

І

+ 5:20

6:20/4

2:01/2

4:15/4

2:03/1

4:55/3

3:32/3

3:39/2

1:17/3

1:49/3

4:39/3

3:59/3

0:23/4

4

Кириченко Алла

153

00:45:10

5:46/3

8:03/3

11:43/3

13:52/3

22:19/4

27:40/4

31:47/4

33:19/4

35:45/4

40:46/4

44:53/4

45:10/4

 

Одеса

І

+11:38

5:46/3

2:17/4

3:40/3

2:09/4

8:27/4

5:21/4

4:07/3

1:32/4

2:26/4

5:01/4

4:07/4

0:17/1

5

Карпеченкова Олена

152

01:17:19

11:04/5

15:18/5

23:18/5

29:42/5

38:24/5

47:11/5

54:34/5

57:19/5

61:01/5

69:03/5

76:48/5

77:19/5

 

Одеса

ІІ

+43:47

11:04/5

4:14/5

8:00/5

6:24/5

8:42/5

8:47/5

7:23/5

2:45/5

3:42/5

8:02/5

7:45/5

0:31/5

 

 

 

00:32:22

5:15

1:47

2:52

2:03

3:33

3:03

3:28

1:13

1:33

3:45

3:33

0:17

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч40 Ч50 Ч60

Ж60 , 11 CP, 2.860 km

 

Name

N:o

Total

CP-1 (52)

CP-2 (31)

CP-3 (36)

CP-4 (33)

CP-5 (40)

CP-6 (37)

CP-7 (53)

CP-8 (51)

CP-9 (44)

CP-10(46)

CP-11(100)

Finish

1

Титаренко Людмила

220

00:36:02

4:06/1

6:27/1

8:34/1

11:54/1

14:17/1

19:51/1

24:18/1

28:03/1

31:24/1

33:26/1

35:17/1

36:02/1

 

особисто

І

 

4:06/1

2:21/1

2:07/1

3:20/1

2:23/1

5:34/1

4:27/1

3:45/1