Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Клуб спортивного орієнтування «Суворовець»

ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЦЕНТРУ З ОРІЄНТУВАННЯ

дистанція в заданому напрямку

21.02.2021 р. Гідропарк

MP – неправильная отметка, порядок   OVT - превышение КВ   DSQ - дисквалификация


M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M10 , 7 КП, 1.075 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Худік Тимур                 207 Юнга                 00:11:03       1            
    2 Макеев Тимур                189 Плохенко             00:15:08       2            
    3 Скачков Ренат               101 Васіна ХЦДЮТ         00:28:37       3            
    4 Грудко Стас                 209 Юнга                 00:29:02       4            
    5 Тарасенко Ігор              116 Зажерило             00:33:12       5            
    6 Кильницкий Дмитрий          167 особисто             00:37:50       6            
    7 Кирияка Роман               125 Капара                              0 MP         
    8 Худік Микита                208 Юнга                                0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M12 , 9 КП, 1.400 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Дубанов Кирилл              128 Капара               00:13:57       1            
    2 Конопелько Валерий          181 Капара               00:16:27       2            
    3 Герзанич Юра                126 Капара               00:18:06       3            
    4 Михайлец Андрей             191 Плохенко             00:19:02       4            
    5 Петросов Армен              129 Капара               00:20:09       5            
    6 Спотар Денис                155 Лукасишена           00:23:04       6            
    7 Микитась Богдан             110 Грабовська           00:26:58       7            
    8 Канділян Едгар              210 Юнга                 00:29:13       8            
    9 Вейцман Саша                127 Капара               00:34:47       9            
   10 Шатохін Артем               109 Грабовська           00:35:24      10            
   11 Літвін Максим               111 Грабовська           00:37:06      11            
   12 Солопонов Олександр         156 Лукасишена           00:44:18      12            
   13 Коробаев Дима               190 Плохенко                            0 DSQ        
   14 Дыба Назар                  130 Капара                              0 MP         
   15 Лямичев Давид               145 Кульчицька                          0 MP         
   16 Крючков Максим              157 Лукасишена                          0 MP         
   17 Кириченко Кирило            161 Мізернюк                            0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M14 , 13 КП, 2.150 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Пупенко Дмитро              163 Мізернюк             00:19:36       1            
    2 Макеев Максим               194 Плохенко             00:19:47       2            
    3 Жураковський Нікіта         102 Васіна ХЦДЮТ         00:23:05       3            
    4 Андреєв Ярослав             104 Васіна ХЦДЮТ         00:24:45       4            
    5 Рябченко Матвей             131 Капара               00:30:10       5            
    6 Хімчак Сергій               147 Кульчицька           00:37:48       6            
    7 Юрченко Олександр           117 Зажерило             00:53:52       7            
    8 Чернявский Егор             193 Плохенко                            0 DSQ        
    9 Якіменко Андрій             103 Васіна ХЦДЮТ                        0 MP         
   10 Драч Діма                   118 Зажерило                            0 MP         
   11 Сойма Андрій                162 Мізернюк                            0 MP         
   12 Шпак Данило                 195 Плохенко                            0 MP         
   13 Вороьйов Денис              146 Кульчицька                          0 OVT        

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M16 , 13 КП, 2.250 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Домашевський Андрій         211 Юнга                 00:21:58       1            
    2 Капара Валентин             132 Капара               00:22:07       2            
    3 Комов Максим                119 Зажерило             00:24:36       3            
    4 Тян Анатолий                216 особисто             00:33:21       4            
    5 Прокопчук Богдан            113 Грабовська           00:45:32       5            
    6 Чумаченко Антон             112 Грабовська                          0 MP         
    7 Маришко Вячеслав            217 особисто                            0 MP         
    8 Франковський Олександр      148 Кульчицька                          0 OVT        

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M18 , 14 КП, 2.425 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Ігнатенко Владислав         202 ХФ ОДУВС             00:28:14       1            
    2 Лаптев Сергей               134 Капара               00:31:30       2            
    3 Білий Дмитро                200 ХФ ОДУВС             00:33:11       3            
    4 Ковбаса Сергій              201 ХФ ОДУВС                            0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M21 , 17 КП, 3.000 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Сурхаев Вагиф               173 особисто             00:20:15       1            
    2 Кражев Ігор                 105 Васіна ХЦДЮТ         00:21:22       2            
    3 Скворцов Юрій               106 Васіна ХЦДЮТ         00:21:26       3            
    4 Молодой Виталий             171 особисто             00:23:48       4            
    5 Чекалдин Владислав          172 особисто             00:24:17       5            
    6 Луценко Павло               203 ХФ ОДУВС             00:24:43       6            
    7 Кильницкий Александр        168 особисто             00:25:17       7            
    8 Шеховцов Андрей             182 Капара               00:25:48       0            
    9 Лысунец Александр           170 особисто             00:28:24       8            
   10 Романенко Иван              135 Капара               00:29:33       9            
   11 Библенко Василий            220 особисто             00:29:43      10            
   12 Коробаев Слава              196 Плохенко             00:47:54      11            
   13 Довгий Руслан               120 Зажерило                            0 MP         
   14 Джуга Іван                  149 Кульчицька                          0 OVT        

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


M45 , 17 КП, 3.000 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Щербина Олександр           212 Юнга                 00:31:51       1            
    2 Комов Юрий                  174 особисто             00:53:25       2            
    3 Наконечний Володимир        175 особисто                            0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W10 , 7 КП, 1.075 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Романова Рада               137 Капара               00:16:21       1            
    2 Тулаєва Ярослава            177 особисто             00:18:06       2            
    3 Молдун Марія                176 особисто             00:18:17       3            
    4 Радченко Дар'я              213 Юнга                 00:20:42       4            
    5 Андриец Лиза                138 Капара               00:27:59       5            
    6 Бойко Маша                  136 Капара                              0 MP         
    7 Білецька Олександра         150 Кульчицька                          0 MP         
    8 Литвинчук Аріна             151 Кульчицька                          0 MP         
    9 Маханько Дар'я              152 Кульчицька                          0 MP         
   10 Стадник Катерина            159 Лукасишена                          0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W12 , 9 КП, 1.400 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Дубинец Маша                139 Капара               00:19:49       1            
    2 Яворская  Ева               140 Капара               00:23:48       2            
    3 Скрипка Катя                121 Зажерило             00:26:41       3            
    4 Пиж Валерія                 114 Грабовська                          0 MP         
    5 Дудкіна Вероніка            160 Лукасишена                          0 OVT        

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W14 , 13 КП, 2.150 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Рачинська Євгенія           154 Кульчицька           00:41:45       1            
    2 Богданова Єлизавета         165 Мізернюк             00:45:33       2            
    3 Громова Настя               123 Зажерило             00:58:32       3            
    4 Фесенко Настя               122 Зажерило                            0 OVT        
    5 Федотова Елеонора           124 Зажерило                            0 OVT        
    6 Кульчицька Вікторія         153 Кульчицька                          0 OVT        

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W16 , 13 КП, 2.250 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Макеева Алина               197 Плохенко             00:22:34       1            
    2 Шлейман Майя                141 Капара               00:23:16       2            
    3 Коцегубова Ірина            214 Юнга                 00:23:53       3            
    4 Паламар Іванка              115 Грабовська           00:52:10       4            

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W18 , 14 КП, 2.425 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Капара Анна                 142 Капара               00:31:46       1            
    2 Ріжко Тетяна                205 ХФ ОДУВС             00:33:42       2            
    3 Михайленко Ліза             215 Юнга                 00:35:02       3            
    4 Мальована Александра        199 Плохенко             00:35:47       4            
    5 Мартиненко Єлизавета        204 ХФ ОДУВС                            0 MP         

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W21 , 17 КП, 3.000 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Остапенко  Єлизавета        108 Васіна ХЦДЮТ         00:26:34       1            
    2 Беляева Катя                143 Капара               00:27:48       2            
    3 Мізернюк Валентина          166 Мізернюк             00:32:49       3            
    4 Васіна Ірина                107 Васіна ХЦДЮТ         00:34:36       4            
    5 Пушкаренко Валентина        178 особисто             00:37:06       5            

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45


W45 , 17 КП, 3.000 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Прім.      
    1 Капара Елена                144 Капара               00:28:14       1            
    2 Волкова Світлана            180 особисто             00:37:51       2            
    3 Молдун Катерина             179 особисто                            0 OVT