Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Клуб спортивного орієнтування «Суворовець»

ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЦЕНТРУ З ОРІЄНТУВАННЯ

дистанція в заданому напрямку

21.02.2021, Гідропарк

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M10 , 7 КП, 1.075 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (34)

КП-2 (43)

КП-3 (33)

КП-4 (41)

КП-5 (45)

КП-6 (44)

КП-7 (100)

Финиш

1

Худік Тимур

207

00:11:03

1:07/1

2:28/1

4:05/1

6:27/1

8:53/1

10:14/1

10:50/1

11:03/1

 

Юнга

 

1:07/1

1:21/2

1:37/4

2:22/3

2:26/2

1:21/1

0:36/2

0:13/2

2

Макеев Тимур

189

00:15:08

5:21/4

6:26/3

7:24/2

9:39/2

11:17/2

14:24/2

14:56/2

15:08/2

 

Плохенко

+ 4:05

5:21/4

1:05/1

0:58/1

2:15/1

1:38/1

3:07/5

0:32/1

0:12/1

3

Скачков Ренат

101

00:28:37

3:56/3

7:09/4

9:38/4

15:31/4

21:19/4

25:55/4

28:00/3

28:37/3

 

Васіна ХЦДЮТ

+17:34

3:56/3

3:13/6

2:29/5

5:53/4

5:48/6

4:36/6

2:05/4

0:37/6

4

Грудко Стас

209

00:29:02

2:31/2

4:12/2

7:55/3

21:49/5

25:48/5

27:43/5

28:46/4

29:02/4

 

Юнга

+17:59

2:31/2

1:41/4

3:43/6

13:54/6

3:59/4

1:55/2

1:03/3

0:16/4

5

Тарасенко Ігор

116

00:33:12

8:31/6

11:29/6

12:35/6

23:14/6

28:09/6

30:31/6

32:59/5

33:12/5

 

Зажерило

+22:09

8:31/6

2:58/5

1:06/2

10:39/5

4:55/5

2:22/3

2:28/5

0:13/2

6

Кильницкий Дмитрий

167

00:37:50

7:32/5

9:02/5

10:27/5

12:44/3

15:27/3

18:02/3

37:31/6

37:50/6

 

особисто

+26:47

7:32/5

1:30/3

1:25/3

2:17/2

2:43/3

2:35/4

19:29/6

0:19/5

7

Кирияка Роман

125

MP

6:05

15:11

15:11

15:11

11:36

13:42

14:40

15:11

 

Капара

 

6:05

9:06

0:00

0:00

-3:25

2:06

0:58

0:31

8

Худік Микита

208

MP

2:36

21:42

4:14

7:53

17:56

21:42

21:26

21:42

 

Юнга

 

2:36

19:06

**:32

3:39

10:03

3:46

0:44

0:16

 

Идеальный участник

 

00:09:08

1:07

1:05

0:58

2:15

1:38

1:21

0:32

0:12

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M12 , 9 КП, 1.400 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (43)

КП-2 (33)

КП-3 (34)

КП-4 (36)

КП-5 (41)

КП-6 (45)

КП-7 (35)

КП-8 (44)

КП-9 (100)

Финиш

1

Дубанов Кирилл

128

00:13:57

1:48/4

2:50/3

4:08/2

5:54/1

9:32/2

11:23/1

12:29/1

13:13/1

13:46/1

13:57/1

 

Капара

 

1:48/4

1:02/4

1:18/2

1:46/1

3:38/12

1:51/3

1:06/5

0:44/1

0:33/2

0:11/2

2

Конопелько Валерий

181

00:16:27

1:10/1

1:56/1

2:50/1

8:23/3

10:23/3

13:53/2

14:48/2

15:49/2

16:17/2

16:27/2

 

Капара

+ 2:30

1:10/1

0:46/1

0:54/1

5:33/9

2:00/2

3:30/7

0:55/1

1:01/6

0:28/1

0:10/1

3

Герзанич Юра

126

00:18:06

1:37/2

2:46/2

4:33/3

6:48/2

8:48/1

14:56/3

15:55/3

17:09/3

17:51/3

18:06/3

 

Капара

+ 4:09

1:37/2

1:09/6

1:47/5

2:15/2

2:00/2

6:08/11

0:59/2

1:14/10

0:42/10

0:15/8

4

Михайлец Андрей

191

00:19:02

1:54/5

2:54/4

9:46/6

12:25/4

14:39/4

16:12/4

17:14/4

18:14/4

18:49/4

19:02/4

 

Плохенко

+ 5:05

1:54/5

1:00/3

6:52/9

2:39/3

2:14/5

1:33/1

1:02/3

1:00/5

0:35/4

0:13/3

5

Петросов Армен

129

00:20:09

2:34/8

3:53/6

10:45/8

13:32/5

15:47/5

17:21/5

18:26/5

19:21/5

19:55/5

20:09/5

 

Капара

+ 6:12

2:34/8

1:19/9

6:52/9

2:47/4

2:15/6

1:34/2

1:05/4

0:55/3

0:34/3

0:14/6

6

Спотар Денис

155

00:23:04

8:20/10

9:18/10

10:41/7

15:22/6

17:28/6

19:36/6

20:48/6

22:10/6

22:51/6

23:04/6

 

Лукасишена

+ 9:07

8:20/10

0:58/2

1:23/3

4:41/8

2:06/4

2:08/4

1:12/6

1:22/11

0:41/8

0:13/3

7

Микитась Богдан

110

00:26:58

1:46/3

3:15/5

13:49/10

17:11/7

19:59/7

23:33/7

25:11/7

26:05/7

26:41/7

26:58/7

 

Грабовська

+13:01

1:46/3

1:29/10

10:34/11

3:22/5

2:48/7

3:34/9

1:38/9

0:54/2

0:36/5

0:17/11

8

Канділян Едгар

210

00:29:13

13:36/12

14:43/12

16:47/11

21:06/8

22:57/8

25:39/8

27:06/8

28:16/8

28:59/8

29:13/8

 

Юнга

+15:16

13:36/12

1:07/5

2:04/7

4:19/7

1:51/1

2:42/5

1:27/8

1:10/8

0:43/11

0:14/6

9

Вейцман Саша

127

00:34:47

2:20/7

4:08/8

5:32/4

23:56/10

26:49/10

31:29/9

32:43/9

33:53/9

34:34/9

34:47/9

 

Капара

+20:50

2:20/7

1:48/11

1:24/4

18:24/11

2:53/10

4:40/10

1:14/7

1:10/8

0:41/8

0:13/3

10

Шатохін Артем

109

00:35:24

2:05/6

3:59/7

21:50/12

25:12/11

28:01/11

31:34/10

33:12/10

34:15/10

35:07/10

35:24/10

 

Грабовська

+21:27

2:05/6

1:54/12

17:51/12

3:22/5

2:49/9

3:33/8

1:38/9

1:03/7

0:52/12

0:17/11

11

Літвін Максим

111

00:37:06

3:18/9

4:29/9

6:35/5

27:00/12

30:15/12

33:26/11

35:15/11

36:13/11

36:50/11

37:06/11

 

Грабовська

+23:09

3:18/9

1:11/8

2:06/8

20:25/12

3:15/11

3:11/6

1:49/11

0:58/4

0:37/6

0:16/10

12

Солопонов Олександр

156

00:44:18

9:19/11

10:29/11

12:26/9

22:26/9

25:14/9

37:15/12

41:43/12

43:24/12

44:03/12

44:18/12

 

Лукасишена

+30:21

9:19/11

1:10/7

1:57/6

10:00/10

2:48/7

12:01/12

4:28/12

1:41/12

0:39/7

0:15/8

13

Дыба Назар

130

MP

4:23

5:42

21:03

9:30

11:38

17:44

18:52

20:06

20:45

21:03

 

Капара

 

4:23

1:19

15:21

**:27

2:08

6:06

1:08

1:14

0:39

0:18

14

Лямичев Давид

145

MP

1:54

3:33

4:55

31:32

24:06

31:32

29:44

30:41

31:16

31:32

 

Кульчицька

 

1:54

1:39

1:22

26:37

-7:34

7:26

-1:12

0:57

0:35

0:16

15

Крючков Максим

157

MP

59:53

59:53

59:53

59:53

59:53

59:53

59:53

59:53

59:36

59:53

 

Лукасишена

 

59:53

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

0:43

0:17

16

Кириченко Кирило

161

MP

17:02

18:40

48:12

48:12

48:12

42:58

44:36

46:49

47:52

48:12

 

Мізернюк

 

17:02

1:38

29:32

0:00

0:00

-5:46

1:38

2:13

1:03

0:20

 

Идеальный участник

 

00:10:17

1:10

0:46

0:54

1:46

1:51

1:33

0:55

0:44

0:28

0:10

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M14 , 13 КП, 2.150 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (33)

КП-2 (43)

КП-3 (34)

КП-4 (36)

КП-5 (42)

КП-6 (38)

КП-7 (37)

КП-8 (32)

КП-9 (31)

КП-10(45)

КП-11(35)

КП-12(44)

КП-13(100)

Финиш

1

Пупенко Дмитро

163

00:19:36

1:36/2

2:23/1

3:14/1

5:24/1

7:06/2

8:44/1

10:43/1

13:13/2

16:19/1

17:14/1

18:08/1

18:53/1

19:24/1

19:36/1

 

Мізернюк

 

1:36/2

0:47/1

0:51/2

2:10/4

1:42/4

1:38/1

1:59/5

2:30/5

3:06/1

0:55/2

0:54/2

0:45/2

0:31/2

0:12/2

2

Макеев Максим

194

00:19:47

1:26/1

3:29/4

4:12/4

6:14/4

8:03/4

10:57/3

11:35/3

13:14/3

16:45/2

17:39/2

18:25/2

19:05/2

19:35/2

19:47/2

 

Плохенко

+ 0:11

1:26/1

2:03/7

0:43/1

2:02/2

1:49/5

2:54/3

0:38/1

1:39/1

3:31/2

0:54/1

0:46/1

0:40/1

0:30/1

0:12/2

3

Жураковський Нікіта

102

00:23:05

1:43/3

2:48/3

3:45/3

5:53/3

7:25/3

9:26/2

10:45/2

12:59/1

19:30/3

20:34/3

21:34/3

22:22/3

22:53/3

23:05/3

 

Васіна ХЦДЮТ

+ 3:29

1:43/3

1:05/5

0:57/4

2:08/3

1:32/3

2:01/2

1:19/2

2:14/4

6:31/6

1:04/3

1:00/3

0:48/4

0:31/2

0:12/2

4

Андреєв Ярослав

104

00:24:45

1:47/4

2:39/2

3:32/2

5:44/2

6:56/1

12:53/4

15:15/4

17:19/4

21:01/4

22:07/4

23:13/4

24:00/4

24:33/4

24:45/4

 

Васіна ХЦДЮТ

+ 5:09

1:47/4

0:52/2

0:53/3

2:12/5

1:12/1

5:57/5

2:22/6

2:04/3

3:42/4

1:06/4

1:06/5

0:47/3

0:33/4

0:12/2

5

Рябченко Матвей

131

00:30:10

2:47/5

3:43/5

5:00/5

6:34/5

8:54/5

18:07/6

19:49/6

22:42/5

26:18/5

27:27/5

28:28/5

29:25/5

29:59/5

30:10/5

 

Капара

+10:34

2:47/5

0:56/3

1:17/5

1:34/1

2:20/6

9:13/7

1:42/4

2:53/6

3:36/3

1:09/5

1:01/4

0:57/5

0:34/6

0:11/1

6

Хімчак Сергій

147

00:37:48

2:47/5

3:52/6

5:42/6

8:11/6

9:37/6

16:09/5

17:40/5

25:57/6

32:40/6

34:18/6

35:37/6

37:00/6

37:33/6

37:48/6

 

Кульчицька

+18:12

2:47/5

1:05/5

1:50/7

2:29/6

1:26/2

6:32/6

1:31/3

8:17/7

6:43/7

1:38/6

1:19/6

1:23/6

0:33/4

0:15/6

7

Юрченко Олександр

117

00:53:52

3:27/7

4:28/7

5:54/7

15:27/7

28:14/7

31:58/7

39:34/7

41:27/7

47:26/7

49:32/7

50:54/7

52:53/7

53:34/7

53:52/7

 

Зажерило

+34:16

3:27/7

1:01/4

1:26/6

9:33/7

12:47/7

3:44/4

7:36/7

1:53/2

5:59/5

2:06/7

1:22/7

1:59/7

0:41/7

0:18/7

8

Якіменко Андрій

103

MP

35:23

2:54

4:33

6:48

9:08

13:58

15:56

20:05

29:00

31:43

33:14

34:33

35:10

35:23

 

Васіна ХЦДЮТ

 

35:23

**:31

1:39

2:15

2:20

4:50

1:58

4:09

8:55

2:43

1:31

1:19

0:37

0:13

9

Драч Діма

118

MP

5:02

57:43

6:15

8:10

32:10

35:49

43:24

45:18

51:18

53:18

54:44

56:43

57:25

57:43

 

Зажерило

 

5:02

52:41

**:32

1:55

24:00

3:39

7:35

1:54

6:00

2:00

1:26

1:59

0:42

0:18

10

Сойма Андрій

162

MP

4:10

36:06

5:04

6:38

16:57

26:05

27:47

30:27

33:20

34:16

36:06

35:25

35:55

36:06

 

Мізернюк

 

4:10

31:56

**:58

1:34

10:19

9:08

1:42

2:40

2:53

0:56

1:50

0:19

0:30

0:11

11

Шпак Данило

195

MP

1:56

3:13

4:10

5:52

8:08

11:52

13:04

22:54

19:53

20:45

21:34

22:12

22:41

22:54

 

Плохенко

 

1:56

1:17

0:57

1:42

2:16

3:44

1:12

9:50

-3:59

0:52

0:49

0:38

0:29

0:13

12

Вороьйов Денис

146

OVT

3:47

7:20

8:48

11:35

14:03

24:51

30:40

55:17

66:58

66:58

66:58

66:58

66:28

66:58

 

Кульчицька

 

3:47

3:33

1:28

2:47

2:28

10:48

5:49

24:37

11:41

0:00

0:00

0:00

0:30

0:30

 

Идеальный участник

 

00:15:44

1:26

0:47

0:43

1:34

1:12

1:38

0:38

1:39

3:06

0:54

0:46

0:40

0:30

0:11

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M16 , 13 КП, 2.250 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (31)

КП-2 (33)

КП-3 (43)

КП-4 (34)

КП-5 (36)

КП-6 (32)

КП-7 (37)

КП-8 (38)

КП-9 (42)

КП-10(41)

КП-11(35)

КП-12(44)

КП-13(100)

Финиш

1

Домашевський Андрій

211

00:21:58

0:55/1

3:22/1

4:18/1

5:18/2

7:39/2

9:37/2

11:44/2

13:33/1

15:16/1

18:05/1

20:21/1

21:13/1

21:46/1

21:58/1

 

Юнга

 

0:55/1

2:27/1

0:56/3

1:00/3

2:21/3

1:58/3

2:07/3

1:49/1

1:43/2

2:49/3

2:16/2

0:52/1

0:33/2

0:12/3

2

Капара Валентин

132

00:22:07

1:01/4

3:34/2

4:22/2

5:17/1

7:15/1

8:57/1

10:46/1

14:00/2

15:42/2

18:16/2

20:31/2

21:24/2

21:56/2

22:07/2

 

Капара

+ 0:09

1:01/4

2:33/2

0:48/1

0:55/1

1:58/1

1:42/1

1:49/2

3:14/4

1:42/1

2:34/1

2:15/1

0:53/3

0:32/1

0:11/2

3

Комов Максим

119

00:24:36

0:57/2

4:07/4

5:10/4

6:07/4

8:20/3

10:14/3

12:51/3

15:24/3

17:26/3

20:09/3

22:59/3

23:51/3

24:26/3

24:36/3

 

Зажерило

+ 2:38

0:57/2

3:10/4

1:03/4

0:57/2

2:13/2

1:54/2

2:37/5

2:33/2

2:02/3

2:43/2

2:50/3

0:52/1

0:35/3

0:10/1

4

Тян Анатолий

216

00:33:21

1:11/5

4:57/5

6:22/5

7:55/5

12:26/5

15:25/4

18:01/4

20:38/4

23:33/4

27:01/4

30:58/4

32:12/4

33:04/4

33:21/4

 

особисто

+11:23

1:11/5

3:46/5

1:25/5

1:33/5

4:31/4

2:59/4

2:36/4

2:37/3

2:55/4

3:28/5

3:57/4

1:14/5

0:52/5

0:17/5

5

Прокопчук Богдан

113

00:45:32

0:59/3

4:04/3

4:59/3

6:05/3

11:20/4

19:46/5

21:34/5

32:59/5

36:03/5

39:23/5

43:38/5

44:40/5

45:18/5

45:32/5

 

Грабовська

+23:34

0:59/3

3:05/3

0:55/2

1:06/4

5:15/5

8:26/5

1:48/1

11:25/5

3:04/5

3:20/4

4:15/5

1:02/4

0:38/4

0:14/4

6

Чумаченко Антон

112

MP

1:01

8:12

9:31

10:38

15:02

18:30

43:12

30:07

33:11

37:42

41:14

42:23

42:57

43:12

 

Грабовська

 

1:01

7:11

1:19

1:07

4:24

3:28

24:42

**:55

3:04

4:31

3:32

1:09

0:34

0:15

7

Маришко Вячеслав

217

MP

3:04

5:50

6:42

7:49

12:43

14:28

38:06

26:38

28:21

33:28

36:19

37:11

37:51

38:06

 

особисто

 

3:04

2:46

0:52

1:07

4:54

1:45

23:38

**:32

1:43

5:07

2:51

0:52

0:40

0:15

8

Франковський Олексан

148

OVT

1:00

6:22

7:53

10:02

14:04

17:27

20:02

47:36

57:55

63:54

68:07

68:07

67:53

68:07

 

Кульчицька

 

1:00

5:22

1:31

2:09

4:02

3:23

2:35

27:34

10:19

5:59

4:13

0:00

0:46

0:14

 

Идеальный участник

 

00:20:27

0:55

2:27

0:48

0:55

1:58

1:42

1:48

1:49

1:42

2:34

2:15

0:52

0:32

0:10

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M18 , 14 КП, 2.425 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (36)

КП-2 (32)

КП-3 (38)

КП-4 (46)

КП-5 (37)

КП-6 (42)

КП-7 (41)

КП-8 (34)

КП-9 (43)

КП-10(33)

КП-11(31)

КП-12(35)

КП-13(44)

КП-14(100)

Финиш

1

Ігнатенко Владислав

202

00:28:14

4:56/3

6:51/3

12:09/2

13:35/1

15:09/1

17:47/1

20:19/1

21:22/1

22:08/1

22:46/1

25:20/1

26:55/1

27:34/1

28:03/1

28:14/1

 

ХФ ОДУВС

 

4:56/3

1:55/2

5:18/1

1:26/1

1:34/1

2:38/2

2:32/2

1:03/2

0:46/1

0:38/2

2:34/3

1:35/1

0:39/1

0:29/2

0:11/2

2

Лаптев Сергей

134

00:31:30

2:34/1

5:56/2

11:17/1

16:29/2

18:04/2

21:26/2

24:08/2

25:20/2

26:07/2

26:44/2

28:28/2

30:13/2

30:54/2

31:22/2

31:30/2

 

Капара

+ 3:16

2:34/1

3:22/3

5:21/2

5:12/3

1:35/2

3:22/3

2:42/3

1:12/3

0:47/2

0:37/1

1:44/1

1:45/2

0:41/2

0:28/1

0:08/1

3

Білий Дмитро

200

00:33:11

2:57/2

4:40/1

13:37/3

17:27/3

20:01/3

22:09/3

24:29/3

25:27/3

26:21/3

27:06/3

29:39/3

31:42/3

32:25/3

33:00/3

33:11/3

 

ХФ ОДУВС

+ 4:57

2:57/2

1:43/1

8:57/3

3:50/2

2:34/3

2:08/1

2:20/1

0:58/1

0:54/3

0:45/3

2:33/2

2:03/3

0:43/3

0:35/3

0:11/2

4

Ковбаса Сергій

201

MP

4:59

6:33

8:24

9:59

13:00

15:39

17:26

18:31

19:15

19:56

21:52

24:08

23:30

23:56

24:08

 

ХФ ОДУВС

 

4:59

1:34

1:51

1:35

3:01

2:39

1:47

1:05

0:44

0:41

1:56

2:16

0:22

0:26

0:12

 

Идеальный участник

 

00:23:58

2:34

1:43

5:18

1:26

1:34

2:08

2:20

0:58

0:46

0:37

1:44

1:35

0:39

0:28

0:08

M10 M12 M14 M16 M18 M21 M45 W10 W12 W14 W16 W18 W21 W45

M21 , 17 КП, 3.000 км

 

Фамилия, Имя

Номер

Результат

КП-1 (41)

КП-2 (42)

КП-3 (37)

КП-4 (39)

КП-5 (40)

КП-6 (46)

КП-7 (38)

КП-8 (32)

КП-9 (36)

КП-10(34)

КП-11(43)

КП-12(33)

КП-13(31)

КП-14(44)

КП-15(35)

КП-16(45)

КП-17(100)

Финиш

1

Сурхаев Вагиф

173

00:20:15

1:18/9

3:36/9

4:50/5

6:52/3

7:54/2

9:19/1

10:56/1

12:06/1

13:07/1

14:12/1

14:54/1

15:35/1

17:02/1

18:08/1

18:41/1

19:20/1

20:05/1

20:15/1

 

особисто

 

1:18/9

2:18/10

1:14/1

2:02/1

1:02/2

1:25/1

1:37/7

1:10/5

1:01/2

1:05/1

0:42/3

0:41/9

1:27/1

1:06/1

0:33/1

0:39/1

0:45/7

0:10/3

2

Кражев Ігор

105

00:21:22

0:55/1

2:18/1

3:52/2

6:47/2

8:06/3

10:20/3

11:51/2

12:59/2

14:10/3

15:21/2

15:59/2

16:34/2

18:03/2

19:13/2

19:48/2

20:33/2

21:13/2

21:22/2

 

Васіна ХЦДЮТ

+ 1:07

0:55/1

1:23/3

1:34/4

2:55/8

1:19/7

2:14/6

1:31/6

1:08/3

1:11/6

1:11/3

0:38/1

0:35/3

1:29/3

1:10/2

0:35/7

0:45/8

0:40/1

0:09/1

3

Скворцов Юрій

106

00:21:26

0:58/2

2:20/2

3:46/1

5:54/1

7:00/1

9:28/2

12:01/4

13:07/3

14:04/2

15:21/2

16:01/3

16:37/3

18:09/3

19:19/3

19:53/3

20:33/2

21:16/3

21:26/3

 

Васіна ХЦДЮТ

+ 1:11

0:58/2

1:22/2

1:26/2

2:08/5

1:06/3

2:28/9

2:33/10

1:06/2

0:57/1

1:17/5

0:40/2

0:36/4

1:32/5

1:10/2

0:34/2

0:40/2

0:43/5

0:10/3

4

Молодой Виталий

171

00:23:48

3:02/12

4:22/10

5:50/8

7:57/7

9:03/7

11:24/6

14:00/7

15:04/7

16:08/7

17:28/7

18:11/7

18:41/6

20:18/4

21:30/4

22:06/4

22:49/4

23:36/4

23:48/4

 

особисто

+ 3:33

3:02/12

1:20/1

1:28/3

2:07/4

1:06/3

2:21/8

2:36/11

1:04/1

1:04/4

1:20/7

0:43/4

0:30/1

1:37/7

1:12/5

0:36/8

0:43/6

0:47/9

0:12/9

5

Чекалдин Владислав

172

00:24:17

1:05/4

2:45/4

4:26/3

7:35/6

8:59/6

11:06/5

12:20/5

14:00/5

15:18/4

16:51/4

17:39/4

18:19/4

20:29/6

21:59/5

22:38/5

23:25/5

24:07/5

24:17/5

 

особисто

+ 4:02

1:05/4

1:40/8

1:41/6

3:09/9

1:24/10

2:07/5

1:14/3

1:40/8

1:18/7

1:33/11

0:48/10

0:40/8

2:10/10

1:30/9

0:39/9

0:47/10

0:42/3

0:10/3

6

Луценко Павло

203

00:24:43

1:13/6

2:49/5

4:58/6

7:27/4

8:35/5

10:30/4

11:57/3

13:55/4

15:32/5

16:59/5

17:46/5

18:28/5

20:27/5

22:15/6

22:54/6

23:39/6

24:32/6

24:43/6

 

ХФ ОДУВС

+ 4:28

1:13/6

1:36/6

2:09/9

2:29/7

1:08/5

1:55/4

1:27/5

1:58/10

1:37/8

1:27/9

0:47/9

0:42/10

1:59/8

1:48/10

0:39/9

0:45/8

0:53/10

0:11/7

7

Кильницкий Александр

168

00:25:17

1:07/5

3:03/7

5:10/7

7:32/5

8:31/4

11:40/7

12:55/6

14:12/6

15:54/6

17:22/6

18:08/6

18:46/7

21:45/7

23:08/7

23:42/7

24:24/7

25:06/7

25:17/7

 

особисто

+ 5:02

1:07/5

1:56/9

2:07/8

2:22/6

0:59/1

3:09/10

1:15/4

1:17/6

1:42/9

1:28/10

0:46/8

0:38/6

2:59/11

1:23/7

0:34/2

0:42/4

0:42/3

0:11/7

8

Шеховцов Андрей

182

00:25:48

2:07/10

3:34/8

7:37/10

9:43/9

11:08/9

13:00/8

14:05/8

15:53/8

17:42/8

18:56/8

19:41/8

20:18/8

21:47/8

23:42/8

24:16/8

24:59/8

25:39/8

25:48/8

 

Капара

+ 5:33

2:07/10

1:27/4

4:03/10

2:06/3

1:25/11

1:52/2

1:05/1

1:48/9

1:49/11

1:14/4

0:45/7

0:37/5

1:29/3

1:55/11

0:34/2

0:43/6

0:40/1

0:09/1

9

Лысунец Александр

170

00:28:24

0:59/3

2:30/3

6:49/9

13:51/11

15:10/12

17:04/10

18:42/10

20:03/10

21:05/10

22:12/10

22:55/10

23:34/10

25:01/9

26:12/9

26:46/9

27:26/9

28:12/9

28:24/9

 

особисто

+ 8:09

0:59/3

1:31/5

4:19/11

7:02/12

1:19/7

1:54/3

1:38/8

1:21/7

1:02/3

1:07/2

0:43/4

0:39/7

1:27/1

1:11/4

0:34/2

0:40/2

0:46/8

0:12/9

10

Романенко Иван

135

00:29:33

1:14/7

4:23/11

11:54/12

13:59/12

15:08/11

17:26/11

19:51/11

21:00/11

22:05/11

23:22/11

24:05/11

24:39/11

26:11/11

27:23/11

27:57/11

28:39/11

29:23/10

29:33/10

 

Капара

+ 9:18

1:14/7

3:09/11

7:31/12

2:05/2

1:09/6

2:18/7

2:25/9

1:09/4

1:05/5

1:17/5

0:43/4

0:34/2

1:32/5

1:12/5

0:34/2

0:42/4

0:44/6

0:10/3

11

Библенко Василий

220

00:29:43

1:16/8

2:53/6

4:27/4

8:27/8

9:48/8

13:32/9

14:45/9

16:48/9

18:31/9

19:54/9

22:31/9

23:27/9

25:29/10

26:58/10

27:44/10

28:36/10

29:30/11

29:43/11

 

особисто

+ 9:28

1:16/8

1:37/7

1:34/4

4:00/11

1:21/9

3:44/11

1:13/2

2:03/11

1:43/10

1:23/8

2:37/12

0:56/11

2:02/9

1:29/8

0:46/11

0:52/11

0:54/11

0:13/11

12

Коробаев Слава

196

00:47:54

2:36/11

6:03/12

7:59/11

11:52/10

14:13/10

21:05/12

25:57/12

29:32/12

32:01/12

34:15/12

35:52/12

37:18/12

40:49/12

43:25/12

44:51/12

46:31/12

47:40/12

47:54/12

 

Плохенко

+27:39

2:36/11

3:27/12

1:56/7

3:53/10

2:21/12

6:52/12

4:52/12

3:35/12

2:29/12

2:14/12

1:37/11

1:26/12

3:31/12

2:36/12

1:26/12

1:40/12

1:09/12

0:14/12

13

Довгий Руслан

120

MP

1:50

50:20

9:13

18:39

21:39

27:02

28:35

31:41

33:33

36:23

40:11

41:00

44:59

46:50

47:48

48:54

50:06

50:20

 

Зажерило

 

1:50

48:30

**:53

9:26

3:00

5:23

1:33