ПРОТОКОЛ  РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ

08.11.2020

середня дистанція у заданому напрямку

с. В. Копани

 

Вікова група  M12         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Сойма Андрій

Мізернюк

00:27:48

1

  2

Зубец Константин

Миколаїв-П

00:30:55

2

  3

Злыгостев Михаил

Олешки

00:33:51

3

  4

Мочалов Андрій

Васіна

00:38:32

4

  5

Рябченко Матвей

Капара

00:39:58

5

  6

Андреєв Ярослав

Васіна

00:40:36

6

  7

Гогін Євген

Васіна

00:41:01

7

  8

Шеховцов Влад

Васіна

00:42:40

8

  9

Кандилян Эдгар

Щербина

00:50:32

9

 10

Ігнатьєв Анатолій

Миколаїв-В

00:53:03

10

 11

Андриец Миша

Капара

00:54:27

11

 12

Макеев Тимур

Плохенко

00:54:50

12

 13

Дробин Паша

Капара

00:57:43

13

 14

Шаруда Олександр

Васіна

00:59:01

14

 15

Дубанов Кирилл

Капара

00:59:50

15

 16

Кириченко Кирило

Мізернюк

01:02:17

16

 17

Вейцман Александр

Капара

01:09:19

17

 18

Петросов Армен

Капара

01:10:23

18

 19

Якименко Андрій

Васіна

DSQ

 

 20

Бюргер Денис

Капара

DSQ

 

 21

Карабаев Дмитрий

Плохенко

DSQ

 

 22

Кириченко Демьян

Одесса

diskv

 

 23

Беляев Данил

Плохенко

DSQ

 

 24

Шафроновский Максим

Плохенко

DSQ

 

 25

Герзанич Юрий

Капара

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  M14         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Пупенко Дмитро

Мізернюк

00:28:14

1

  2

Шпак Данил

Плохенко

00:42:19

2

  3

Паленый Кирилл

Капара

00:44:28

3

  4

Макее Максим

Плохенко

00:50:15

4

  5

Капара Валентин

Капара

00:52:20

5

  6

Жураковський Нікіта

Васіна

01:03:47

6

  7

Кандюрин Кирилл

Капара

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  M16         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Степанський Максим

Олешки

00:38:19

1

  2

Романенко Иван

Капара

00:42:34

2

  3

Лаптев Сергей

Капара

00:51:23

3

  4

Побережный Андрей

Миколаїв-П

00:54:52

4

  5

Шептицкий В’ячеслав

Миколаїв-П

00:59:23

5

  6

Домашевский Андрей

Щербина

01:03:18

6

  7

Печенюк Кирило

Миколаїв-В

01:24:48

7

  8

Лавренчук Антон

Васіна

diskv

 

  9

Кисельов Артем

Миколаїв-В

diskv

 

 10

Бондар Денис

Миколаїв-П

diskv

 

                                                                                 

 

Вікова група  M21         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Данилюк Назарий

Капара

00:44:49

1

  2

Сурхаеф Вагиф

особисто

00:45:32

2

  3

Кражев Ігор

Васіна

00:47:52

3

  4

Луценко Павел

особисто

00:53:53

4

  5

Скворцов Юрій

Васіна

00:54:22

5

  6

Магас Игорь

Харьков

00:54:31

6

  7

Корж Сергей

особисто

00:54:39

7

  8

Стольніков Віктор

Олешки

00:55:52

8

  9

Лысунец Александр

Миколаїв-П

00:56:03

9

 10

Колесников Алексей

особисто

00:56:43

10

 11

Шеховцов Андрей

Капара

diskv

 

 12

Лялюк Даниил

Плохенко

DSQ

 

 13

Бугаец Сергей

Щербина

п 4.18

 

 14

Паникаров Сергей

особисто

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  M35         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Варакса Олександр

Олешки

00:58:22

1

  2

Левчук Владимир

особисто

diskv

 

  3

Гринько Сергей

особисто

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  M45         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Богданов Сергей

особисто

00:40:54

1

  2

Кобець Сергей

Троя

00:44:40

2

  3

Щербина Александр

Щербина

00:49:15

3

  4

Могуренко Виктор

особисто

00:53:51

4

  5

Скворцов Александр

особисто

00:55:26

5

  6

Наконечный Владимир

особисто

00:59:02

6

  7

Кириченко Виталий

Одесса

diskv

 

                                                                                 

 

Вікова група  M55         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Котик Николай

особисто

00:53:42

1

  2

Трощенко Володимир

Миколаїв

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  W12         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Логвіновська Оля

Олешки

00:37:47

1

  2

Судіна Анна

Васіна

00:38:03

2

  3

Богданова Єлизавета

Мізернюк

00:45:40

3

  4

Мітрофанова Вероніка

Васіна

00:45:55

4

  5

Печенюк Віола

Миколаїв-В

00:47:12

5

  6

Бабарыкина Кира

Капара

00:47:31

6

  7

Шолом Анастасія

Миколаїв-В

00:51:58

7

  8

Баранова Софія

Миколаїв-В

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  W14         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Челован Мария

Миколаїв-П

00:34:24

1

  2

Литвиненко Анастасія

Васіна

00:40:37

2

  3

Ігнатьєва Віра 

Миколаїв-В

01:09:55

3

  4

Макеева Алина

Плохенко

01:23:54

4

  5

Неженкевич Диана

Миколаїв-В

DSQ

 

  6

Москвина Дарья

Миколаїв-П

DSQ

 

                                                                                  

 

Вікова група  W16         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Капара Анна

Капара

00:31:02

1

  2

Злыгостева Алина

Олешки

00:35:20

2

  3

Мальована Александра

Плохенко

00:46:17

3

  4

Коцегубова Ирина

Щербина

00:48:12

4

  5

Вышемирская Юлия

Плохенко

00:59:31

5

  6

Вагіна Катерина

Миколаїв-В

01:32:53

6

  7

Михайленко Лиза

Щербина

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  W21         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Щербакова Евгения

Олешки

00:51:32

1

  2

Остапенко Лиза

Капара

00:52:53

2

  3

Беляева Катя

Капара

00:58:35

3

  4

Пушкаренко Валентина

Миколаїв-П

01:26:56

4

  5

Селіхова Ксенія

Миколаїв-В

01:52:59

5

  6

Боголуцкая Валерия

особисто

DSQ

 

  7

Алексеенко Анна

особисто

diskv

 

                                                                                 

 

Вікова група  W35         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Волкова Светлана

особисто

01:02:22

1

  2

Васіна Ірина

Васіна

01:11:39

2

  3

Вагіна Юлія

Миколаїв-В

01:23:36

3

  4

Главацкая Ирина

особисто

01:24:36

4

  5

Гладка Олена

Миколаїв

DSQ

 

                                                                                 

 

Вікова група  W45         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Титаренко Людмила

особисто

01:32:25

1

  2

Злыгостева Нина

Олешки

п 4.18

 

                                                                                 

 

Вікова група  W55         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Грабовская Людмила

особисто

00:57:40

1

                                                                                 

 

Вікова група  W70         

 

п\п

Прізвище, ім‘я

Команда

Результат

Місце

  1

Стадницкая Раиса

особисто

01:05:50

1