Відокремлений підрозділ Громадської організації "Федерації спортивного орієнтування України" в Херсонської області

Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Олешківські канікули-2019"

скорочена дистанцiя у заданому напрямку

01.11.2019 р. ст. Олешки


Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж10 , 5 КП, 1.200 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Красносельская Дарья        460 ХЦДЮТ Щербина     00:16:35                  1 
    2 Савченко Вікторія           499 ЦТКТУМ Капара     00:21:12                  2 
    3 Пупенко Аріна               886 ЦТКТУМ Мізернюк   00:23:28                  3 
    4 Лічіліна Вероніка           857 ЦТКТУМ Капара     00:26:17                  4 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж12 , 7 КП, 1.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Коцегубова Ірина            457 ХЦДЮТ Щербина     00:12:33                  1 
    2 Шостака Тая                 801 ЦТКТУМ Капара     00:13:49                  2 
    3 Чулкова Діана               486 ХЦПР Кобець       00:14:26                  3 
    4 Пацалова Діана              443 Олешківська ДЮСШ  00:15:09                  4 
    5 Константинова Света         407 Дергачевской ДЮСШ 00:15:46                  5 
    6 Разінькова Домініка         483 ХЦПР Кобець       00:18:41                  6 
    7 Богданова Єлизавета         813 ЦТКТУМ Мізернюк   00:20:06                  7 
    8 Бабич Виктория              818 ЦТКТУМ Мізернюк   00:20:51                  8 
    9 Мирошниченко София          408 Дергачевской ДЮСШ 00:22:51                  9 
   10 Румянцева Альона            858 ХЦПР Кобець       00:24:28                 10 
   11 Суходубовська Римма         816 ЦТКТУМ Мізернюк   00:25:14                 11 
   12 Задорожня Інна              488 ХЦПР Кобець       00:26:10                 12 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж14 , 7 КП, 2.500 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостєва Аліна            431 Олешківська ДЮСШ  00:19:04                  1 
    2 Константинова Лада          403 Дергачевской ДЮСШ 00:25:58                  2 
    3 Пазыч Настя                 401 Дергачевской ДЮСШ 00:27:08                  3 
    4 Марухненко Анна             459 ХЦДЮТ Щербина     00:31:10                  4 
    5 Челован Марія               420 Николаев          00:32:37                  5 
    6 Жовтобрюх Даша              402 Дергачевской ДЮСШ 00:34:55                  6 
    7 Бондаренко Дарья            421 Николаев          01:15:24                  7 
    8 Макеева Алина               414 "КСО ""Суворовец"            diskv          0 
    9 Зубченко Анна               474 ХЦПР Кобець                  diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж16 , 10 КП, 3.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Шлейман Майя                805 ЦТКТУМ Капара     00:33:02                  1 
    2 Кучерова Олександра         480 ХЦПР Кобець       00:59:06                  2 
    3 Задорожня Яна               479 ХЦПР Кобець       01:03:11                  3 
    4 Вагіна Катерина             452 Николаев          01:16:27                  4 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж21 , 14 КП, 4.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Остапенко Єлизавета         495 ЦТКТУМ Капара     00:27:23                  1 
    2 Біляєва Катерина            472 ХЦПР Капара       00:28:18                  2 
    3 Капара Олена                808 ЦТКТУМ Капара     00:31:17                  3 
    4 Волкова Світлана            450 особисто          00:32:06                  4 
    5 Пушкаренко Валентина        418 Николаев          00:35:10                  5 
    6 Мізернюк Валентина          817 ЦТКТУМ Мізернюк   00:36:12                  6 
    7 Селіхова Ксенія             855 Николаев          00:50:04                  7 
    8 Вагіна Юлія                 854 Николаев          00:54:02                  8 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж45 , 10 КП, 3.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостева Ніна             898 Олешківська ДЮСШ  01:29:34                  1 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч10 , 5 КП, 1.200 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Канділян Едгар              461 ХЦДЮТ Щербина     00:12:04                  1 
    2 Доброскок Антон             410 Дергачевской ДЮСШ 00:14:27                  2 
    3 Петросов Армен              467 ХЦПР Капара       00:15:07                  3 
    4 Шилін Олександр             463 ХЦДЮТ Щербина     00:15:42                  4 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч12 , 7 КП, 1.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Макеев Максим               413 "КСО ""Суворовец" 00:09:40                  1 
    2 Сойма Андрій                811 ЦТКТУМ Мізернюк   00:11:24                  2 
    3 Пупенко Дмитро              812 ЦТКТУМ Мізернюк   00:12:09                  3 
    4 Ангелов Владислав           433 Олешківська ДЮСШ  00:12:30                  4 
    5 Злигостєв Михайло           432 Олешківська ДЮСШ  00:13:11                  5 
    6 Рябченко Матвій             498 ЦТКТУМ Капара     00:13:17                  6 
    7 Зубченко Ігор               475 ХЦПР Кобець       00:13:34                  7 
    8 Зубець Костянтин            427 Николаев          00:13:36                  8 
    9 Юркин Антон                 409 Дергачевской ДЮСШ 00:15:10                  9 
   10 Войненков Денис             412 Дергачевской ДЮСШ 00:20:49                 10 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч14 , 8 КП, 2.900 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Домашевський Андрій         456 ХЦДЮТ Щербина     00:26:06                  1 
    2 Шип Алексей                 405 Дергачевской ДЮСШ 00:26:34                  2 
    3 Гончарук Алексей            411 Дергачевской ДЮСШ 00:27:25                  3 
    4 Романенко Іван              473 ХЦПР Капара       00:28:03                  4 
    5 Котляр Ренат                477 ХЦПР Кобець       00:28:36                  5 
    6 Коростелев Никита           404 Дергачевской ДЮСШ 00:30:12                  6 
    7 Зичков Максим               468 ХЦПР Капара       00:31:38                  7 
    8 Пальоний Кирило             497 ЦТКТУМ Капара     00:32:14                  8 
    9 Капара Валентин             496 ЦТКТУМ Капара     00:33:01                  9 
   10 Фокін Артем                 478 ХЦПР Кобець       00:35:12                 10 
   11 Пилипенко Сергій            806 ЦТКТУМ Капара     00:39:41                 11 
   12 Лисенко Владислав           487 ХЦПР Кобець       00:41:19                 12 
   13 Корогодін Олександр         492 ХЦПР Кобець       00:49:16                 13 
   14 Шерехора Олексій            489 ХЦПР Кобець       01:05:11                 14 
   15 Бондар Денис                422 Николаев                     diskv          0 
   16 Євдоченко Дмитро            434 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч16 , 12 КП, 4.100 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Бишкін Ігор                 469 ХЦПР Капара       00:28:29                  1 
    2 Шептицький Вячеслав         423 Николаев          00:42:53                  2 
    3 Побережній Андрій           425 Николаев          00:47:05                  3 
    4 Безсмертний Максим          419 Николаев          00:55:07                  4 
    5 Лялюк Данило                415 "КСО ""Суворовец" 01:02:28                  5 
    6 Герасимов Филипп            416 "КСО ""Суворовец" 01:14:29                  6 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч21 , 15 КП, 5.200 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Сурхаєв Вагіф               446 особисто          00:29:16                  1 
    2 Данилюк Назарій             471 ХЦПР Капара       00:30:25                  2 
    3 Кражев Ігор                 455 ХЦДЮТ Щербина     00:35:54                  3 
    4 Шокарев Артем               828 ЦТКТУМ Капара     00:41:03                  4 
    5 Лисунець Олександр          820 Николаев                     diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч45 , 14 КП, 4.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Скворцов Олександр          444 особисто          00:33:51                  1 
    2 Марченко  Олександр         454 ХЦДЮТ Щербина     00:33:52                  2 
    3 Наконечний Володимир        451 особисто          00:37:04                  3 
    4 Щербина Олександр           453 ХЦДЮТ Щербина     00:41:14                  4 
    5 Де Канн Єтьен               874 особисто          00:58:35                  5