Відокремлений підрозділ Громадської організації "Федерації спортивного орієнтування України" в Херсонської області

Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Олешківські канікули-2019"

середня дистанція у заданому напрямку

02.11.2019 р. с. Раденськ


Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж10 , 5 КП, 1.800 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Савченко Вікторія           499 ЦТКТУМ Капара     00:26:58                  1 
    2 Лічіліна Вероніка           857 ЦТКТУМ Капара     00:30:26                  2 
    3 Красносельская Дарья        460 ХЦДЮТ Щербина     00:41:50                  3 
    4 Пупенко Аріна               886 ЦТКТУМ Мізернюк   00:45:28                  4 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж12 , 6 КП, 2.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Задорожня Інна              488 ХЦПР Кобець       00:19:52                  1 
    2 Разінькова Домініка         483 ХЦПР Кобець       00:22:33                  2 
    3 Константинова Света         407 Дергачевской ДЮСШ 00:23:37                  3 
    4 Коцегубова Ірина            457 ХЦДЮТ Щербина     00:26:11                  4 
    5 Мирошниченко София          408 Дергачевской ДЮСШ 00:27:55                  5 
    6 Лобанова Аліна              442 Олешківська ДЮСШ  00:31:28                  6 
    7 Пацалова Діана              443 Олешківська ДЮСШ  00:49:26                  7 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж14 , 7 КП, 2.500 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостєва Аліна            431 Олешківська ДЮСШ  00:18:55                  1 
    2 Константинова Лада          403 Дергачевской ДЮСШ 00:19:48                  2 
    3 Челован Марія               420 Николаев          00:22:15                  3 
    4 Шейко Яна                   430 Олешківська ДЮСШ  00:22:43                  4 
    5 Жовтобрюх Даша              402 Дергачевской ДЮСШ 00:26:03                  5 
    6 Пазыч Настя                 401 Дергачевской ДЮСШ 00:26:47                  6 
    7 Марухненко Анна             459 ХЦДЮТ Щербина     00:33:28                  7 
    8 Бондаренко Дарья            421 Николаев          00:37:12                  8 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж16 , 11 КП, 3.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Вагіна Катерина             452 Николаев          00:36:05                  1 
    2 Задорожня Яна               479 ХЦПР Кобець       00:43:42                  2 
    3 Кучерова Олександра         480 ХЦПР Кобець       00:44:49                  3 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж21 , 13 КП, 5.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Біляєва Катерина            472 ХЦПР Капара       00:34:06                  1 
    2 Волкова Світлана            450 особисто          00:34:41                  2 
    3 Остапенко Єлизавета         495 ЦТКТУМ Капара     00:35:15                  3 
    4 Пушкаренко Валентина        418 Николаев          00:52:29                  4 
    5 Вагіна Юлія                 854 Николаев          01:05:23                  5 
    6 Селіхова Ксенія             855 Николаев          01:07:46                  6 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж45 , 7 КП, 2.500 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостева Ніна             898 Олешківська ДЮСШ  00:32:21                  1 
    2 Титаренко Людмила           860 особисто          00:46:49                  2 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч10 , 5 КП, 1.800 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Кирейчок Олександр          804 особисто          00:19:56                  1 
    2 Андрієць Михайло            807 ЦТКТУМ Капара     00:26:02                  2 
    3 Шилін Олександр             463 ХЦДЮТ Щербина     00:28:24                  3 
    4 Доброскок Антон             410 Дергачевской ДЮСШ 00:29:00                  4 
    5 Зварич Євген                438 Олешківська ДЮСШ  00:32:27                  5 
    6 Канділян Едгар              461 ХЦДЮТ Щербина     00:36:39                  6 
    7 Петросов Армен              467 ХЦПР Капара       00:37:12                  7 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч12 , 6 КП, 2.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Ангелов Владислав           433 Олешківська ДЮСШ  00:14:11                  1 
    2 Пупенко Дмитро              812 ЦТКТУМ Мізернюк   00:15:44                  2 
    3 Сойма Андрій                811 ЦТКТУМ Мізернюк   00:21:54                  3 
    4 Войненков Денис             412 Дергачевской ДЮСШ 00:24:13                  4 
    5 Юркин Антон                 409 Дергачевской ДЮСШ 00:34:34                  5 
    6 Рябченко Матвій             498 ЦТКТУМ Капара     00:35:43                  6 
    7 Зубець Костянтин            427 Николаев          00:43:53                  7 
    8 Злигостєв Михайло           432 Олешківська ДЮСШ  00:44:27                  8 
    9 Голомашевич Роман           440 Олешківська ДЮСШ  00:55:20                  9 
   10 Макеев Максим               413 "КСО ""Суворовец"            diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч14 , 11 КП, 3.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Зичков Максим               468 ХЦПР Капара       00:24:15                  1 
    2 Шип Алексей                 405 Дергачевской ДЮСШ 00:28:18                  2 
    3 Корогодін Олександр         492 ХЦПР Кобець       00:29:12                  3 
    4 Гончарук Алексей            411 Дергачевской ДЮСШ 00:32:44                  4 
    5 Бондар Денис                422 Николаев          00:33:03                  5 
    6 Домашевський Андрій         456 ХЦДЮТ Щербина     00:35:47                  6 
    7 Коростелев Никита           404 Дергачевской ДЮСШ 00:36:50                  7 
    8 Капара Валентин             496 ЦТКТУМ Капара     00:39:28                  8 
    9 Котляр Ренат                477 ХЦПР Кобець       00:43:45                  9 
   10 Пальоний Кирило             497 ЦТКТУМ Капара     00:46:47                 10 
   11 Хейлик Ігор                 435 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
   12 Чайковський Денис           441 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
   13 Лисенко Владислав           487 ХЦПР Кобець                  diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч16 , 14 КП, 4.600 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Бишкін Ігор                 469 ХЦПР Капара       00:35:34                  1 
    2 Побережній Андрій           425 Николаев          00:39:06                  2 
    3 Шептицький Вячеслав         423 Николаев          01:21:31                  3 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч21 , 17 КП, 5.600 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Сурхаєв Вагіф               446 особисто          00:27:37                  1 
    2 Волоков Олександр           448 особисто          00:28:30                  2 
    3 Кражев Ігор                 455 ХЦДЮТ Щербина     00:29:35                  3 
    4 Данилюк Назарій             471 ХЦПР Капара       00:30:18                  4 
    5 Лисунець Олександр          820 Николаев          00:31:28                  5 
    6 Шеховцов Андрей             494 ЦТКТУМ Капара     00:32:42                  6 
    7 Шокарев Артем               828 ЦТКТУМ Капара     00:34:29                  7 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч45 , 14 КП, 4.600 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Могуренко Віктор            449 особисто          00:28:53                  1 
    2 Наконечний Володимир        451 особисто          00:30:02                  2 
    3 Щербина Олександр           453 ХЦДЮТ Щербина     00:32:29                  3 
    4 Колесніков Олексій          445 особисто          00:34:43                  4 
    5 Марченко  Олександр         454 ХЦДЮТ Щербина     00:38:37                  5 
    6 Скворцов Олександр          444 особисто          00:49:02                  6 
    7 Де Канн Єтьен               874 особисто          01:18:08                  7