Відокремлений підрозділ Громадської організації "Федерації спортивного орієнтування України" в Херсонської області

Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Олешківські канікули-2019"

довга дистанція у заданому напрямку

03.11.2019 р. ст. Пойма


Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж10 , 6 КП, 1.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Разінькова Крістіна         484 ХЦПР Кобець       00:17:56                  1 
    2 Пупенко Аріна               886 ЦТКТУМ Мізернюк   00:22:11                  2 
    3 Лічіліна Вероніка           857 ЦТКТУМ Капара     00:22:23                  3 
    4 Черная Елена                867 Федоринов         00:23:05                  4 
    5 Аноненко Анастасия          869 Федоринов         00:24:20                  5 
    6 Красносельская Дарья        460 ХЦДЮТ Щербина     00:27:23                  6 
    7 Тычина Мария                865 Федоринов         00:31:15                  7 
    8 Савченко Вікторія           499 ЦТКТУМ Капара     00:31:38                  8 
   

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж12 , 7 КП, 2.100 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Кучерова Ярослава           482 ХЦПР Кобець       00:19:50                  1 
    2 Шостака Тая                 801 ЦТКТУМ Капара     00:20:23                  2 
    3 Коцегубова Ірина            457 ХЦДЮТ Щербина     00:21:09                  3 
    4 Константинова Света         407 Дергачевской ДЮСШ 00:22:13                  4 
    5 Богданова Єлизавета         813 ЦТКТУМ Мізернюк   00:24:05                  5 
    6 Пацалова Діана              443 Олешківська ДЮСШ  00:25:56                  6 
    7 Чулкова Діана               486 ХЦПР Кобець       00:26:36                  7 
    8 Мирошниченко София          408 Дергачевской ДЮСШ 00:34:05                  8 
    9 Задорожня Інна              488 ХЦПР Кобець       00:35:34                  9 
   10 Волина Карина               863 Олешківська ДЮСШ  00:36:24                 10 
   11 Лобанова Аліна              442 Олешківська ДЮСШ  00:52:39                 11 
   12 Суходубовська Римма         816 ЦТКТУМ Мізернюк   00:54:56                 12 
   13 Разінькова Домініка         483 ХЦПР Кобець       00:56:40                 13 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж14 , 9 КП, 2.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостєва Аліна            431 Олешківська ДЮСШ  00:31:51                  1 
    2 Челован Марія               420 Николаев          00:32:55                  2 
    3 Шейко Яна                   430 Олешківська ДЮСШ  00:32:55                  2 
    4 Пазыч Настя                 401 Дергачевской ДЮСШ 00:33:12                  4 
    5 Константинова Лада          403 Дергачевской ДЮСШ 00:33:20                  5 
    6 Жовтобрюх Даша              402 Дергачевской ДЮСШ 00:37:00                  6 
    7 Марухненко Анна             459 ХЦДЮТ Щербина     00:37:28                  7 
    8 Бондаренко Дарья            421 Николаев          00:40:00                  8 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж16 , 11 КП, 3.800 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Кучерова Олександра         480 ХЦПР Кобець       00:45:28                  1 
    2 Шлейман Майя                805 ЦТКТУМ Капара     00:46:00                  2 
    3 Задорожня Яна               479 ХЦПР Кобець       00:47:50                  3 
    4 Вагіна Катерина             452 Николаев                     diskv          0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж21 , 13 КП, 6.800 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Остапенко Єлизавета         495 ЦТКТУМ Капара     00:49:34                  1 
    2 Біляєва Катерина            472 ХЦПР Капара       00:54:39                  2 
    3 Волкова Світлана            450 особисто          00:58:04                  3 
    4 Капара Олена                808 ЦТКТУМ Капара     00:58:32                  4 
    5 Пушкаренко Валентина        418 Николаев          01:04:47                  5 
    6 Мізернюк Валентина          817 ЦТКТУМ Мізернюк   01:05:03                  6 
    7 Селіхова Ксенія             855 Николаев          01:31:42                  7 
    8 Мотрук Олена                800 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
    9 Вагіна Юлія                 854 Николаев                     п.18.4.5       0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж45 , 9 КП, 2.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Титаренко Людмила           860 особисто          01:00:16                  1 
    2 Злигостева Ніна             898 Олешківська ДЮСШ  01:26:51                  2 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч10 , 6 КП, 1.700 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Грищенко Иван               876 Федоринов         00:18:19                  1 
    2 Андрієць Михайло            807 ЦТКТУМ Капара     00:18:40                  2 
    3 Мазуренко Никита            875 Федоринов         00:19:19                  3 
    4 Разіньков Тимофій           485 ХЦПР Кобець       00:19:28                  4 
    5 Канділян Едгар              461 ХЦДЮТ Щербина     00:19:53                  5 
    6 Доброскок Антон             410 Дергачевской ДЮСШ 00:20:03                  6 
    7 Иванченко Максим            864 Федоринов         00:23:27                  7 
    8 Тищенко Максим              868 Федоринов         00:24:27                  8 
    9 Петросов Армен              467 ХЦПР Капара       00:24:51                  9 
   10 Куница Кирилл               866 Федоринов         00:28:20                 10 
   11 Зварич Євген                438 Олешківська ДЮСШ  01:48:41                 11 
   12 Грищенко Кирилл             872 Федоринов                    diskv          0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч12 , 7 КП, 2.100 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Пупенко Дмитро              812 ЦТКТУМ Мізернюк   00:15:23                  1 
    2 Макеев Максим               413 "КСО ""Суворовец" 00:18:57                  2 
    3 Ангелов Владислав           433 Олешківська ДЮСШ  00:19:07                  3 
    4 Сойма Андрій                811 ЦТКТУМ Мізернюк   00:20:13                  4 
    5 Зубченко Ігор               475 ХЦПР Кобець       00:20:20                  5 
    6 Злигостєв Михайло           432 Олешківська ДЮСШ  00:23:11                  6 
    7 Рябченко Матвій             498 ЦТКТУМ Капара     00:23:16                  7 
    8 Зубець Костянтин            427 Николаев          00:24:09                  8 
    9 Юркин Антон                 409 Дергачевской ДЮСШ 00:28:34                  9 
   10 Яхний Егор                  819 ЦТКТУМ Мізернюк   00:29:11                 10 
   11 Войненков Денис             412 Дергачевской ДЮСШ 00:34:38                 11 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч14 , 10 КП, 3.900 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Шип Алексей                 405 Дергачевской ДЮСШ 00:28:53                  1 
    2 Корогодін Олександр         492 ХЦПР Кобець       00:36:40                  2 
    3 Гончарук Алексей            411 Дергачевской ДЮСШ 00:39:39                  3 
    4 Пальоний Кирило             497 ЦТКТУМ Капара     00:43:17                  4 
    5 Коростелев Никита           404 Дергачевской ДЮСШ 00:43:53                  5 
    6 Бондар Денис                422 Николаев          00:45:05                  6 
    7 Пилипенко Сергій            806 ЦТКТУМ Капара     00:46:00                  7 
    8 Кучеров Іван                481 ХЦПР Кобець       00:47:55                  8 
    9 Капара Валентин             496 ЦТКТУМ Капара     00:50:29                  9 
   10 Лисенко Владислав           487 ХЦПР Кобець       00:50:55                 10 
   11 Мачнев Олексій              462 ХЦДЮТ Щербина     00:51:11                 11 
   12 Домашевський Андрій         456 ХЦДЮТ Щербина     00:53:10                 12 
   13 Хейлик Ігор                 435 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
   14 Чайковський Денис           441 Олешківська ДЮСШ             diskv          0 
   15 Зичков Максим               468 ХЦПР Капара                  diskv          0 
   16 Котляр Ренат                477 ХЦПР Кобець                  diskv          0 
   17 Фокін Артем                 478 ХЦПР Кобець                  diskv          0 
   18 Шерехора Олексій            489 ХЦПР Кобець                  diskv          0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч16 , 11 КП, 5.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Бишкін Ігор                 469 ХЦПР Капара       00:41:05                  1 
    2 Побережній Андрій           425 Николаев          01:12:22                  2 
    3 Лялюк Данило                415 "КСО ""Суворовец" 01:15:34                  3 
    4 Шептицький Вячеслав         423 Николаев          01:18:17                  4 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч21 , 19 КП, 8.000 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Сурхаєв Вагіф               446 особисто          00:47:28                  1 
    2 Данилюк Назарій             471 ХЦПР Капара       00:50:13                  2 
    3 Шеховцов Андрей             494 ЦТКТУМ Капара     00:52:25                  3 
    4 Кражев Ігор                 455 ХЦДЮТ Щербина     00:53:52                  4 
    5 Волков Олександр            448 особисто          00:56:44                  5 
    6 Лисунець Олександр          820 Николаев                     diskv          0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч45 , 11 КП, 5.300 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Могуренко Віктор            449 особисто          00:38:40                  1 
    2 Колесніков Олексій          445 особисто          00:43:47                  2 
    3 Щербина Олександр           453 ХЦДЮТ Щербина     00:44:27                  3 
    4 Скворцов Олександр          444 особисто          00:49:21                  4 
    5 Наконечний Володимир        451 особисто          00:49:57                  5 
    6 Марченко  Олександр         454 ХЦДЮТ Щербина     01:00:12                  6