КСО "Суворовець"

Відкриті всеукраїнські змагання зі спортивногоорієнтування "Олешківська січ 2017"

скоpочена дистанцiя у заданому напрямку

01.10.2017 р. с. Праві Саги


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж12 , 7 КП, 1.900 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Мізернюк Мирослава        Мізернюк ХБДЮТ       24:22          1 
    2 Капара Анна               Капара ХЦПР          25:30          2 
    3 Литвиненко Анастасия      Васина               39:44          3 
    4 Ныркова Дарья             Щербіна              51:05          4 
    5 Никова Антонина           Одеська              55:55          5 
    6 Сергєєва Ніколь           Горшкова             57:44          6 
    7 Голобородько Катерина     Горшкова             61:25          7 
    8 Яблуновская Валерія       Горшкова                            0 
    9 Драненко Софія            Горшкова                            0 
   10 Шаболкіна Анна            Горшкова                            0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж14 , 8 КП, 2.900 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Сліпенька Катерина        Горшкова             67:58          1 
    2 Вагіна Катерина           Миколаївська                        0 
    3 Прусак  Єлизавета         Миколаївська                        0 
    4 Кисіль Альона             Олешки                              0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж16 , 10 КП, 3.825 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Алексєєнко Анна           Горшкова             30:42          1 
    2 Мізернюк Софія            Мізернюк ХБДЮТ       37:42          2 
    3 Кірнасовська Вікторія     Олешки               45:42          3 
    4 Ліхтей Вікторія           Капара ХЦПР          51:22          4 
    5 Боголуцька Валерія        Горшкова             93:43          5 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж21 , 13 КП, 4.900 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Капара Олена              Капара ХЦПР          31:38          1 
    2 Горшкова Дар'я            Горшкова             32:26          2 
    3 Плохенко Вікторія         Суворовець           34:29          3 
    4 Шупер Марія               Суворовець           36:02          4 
    5 Цивільська Фея            Васина               38:57          5 
    6 Мізернюк Валентина        Мізернюк ХБДЮТ       44:41          6 
    7 Волкова Світлана          Суворовець           45:13          7 
    8 Васiна Ірина              Васина               46:27          8 
    9 Свідніцька Леся           Олімп                48:31          9 
   10 Колесник Катерина         Одеська              50:03         10 
   11 Бінюк Ірина               Олімп                53:27         11 
   12 Вагіна Юлія               Миколаївська         57:38         12 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж45 , 10 КП, 4.600 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Голокоз Оксана            Одеська              51:08          1 
    2 Стоян Людмила             Одеська              52:38          2 
    3 Чекан Ольга               Тирасполь            54:38          3 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж55 , 10 КП, 3.825 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Смольникова Лілія         Одеська              51:13          1 
    2 Соломічева Тетяна         Одеська              62:42          2 
    3 Воробьева Ольга           Тирасполь            63:51          3 
    4 Власюк Євгенія            Одеська              66:18          4 
    5 Костишена Катерина        Одеська              68:50          5 
    6 Марiморiч Наталія         Одеська              85:16          6 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч12 , 7 КП, 1.900 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Матин Фадей               Одеська              19:04          1 
    2 Капара Валентин           Капара ХЦПР          20:17          2 
    3 Коваленко Ілля            Одеська              50:35          3 
    4 Голокоз Вячеслав          Одеська              51:54          4 
    5 Мачнев Олексій            Щербіна              52:24          5 
    6 Зеленюк Тимофій           Олімп                55:47          6 
    7 Ников Юрий                Одеська              79:41          7 
    8 Мосін Андрій              Миколаївська         86:05          8 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч14 , 9 КП, 3.125 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Свідницький Вадим         Олімп                36:24          1 
    2 Бузак Захар               Васина               43:44          2 
    3 Цуренко Андрій            Олімп                45:38          3 
    4 Коріновський Микита       45 школа             47:24          4 
    5 Сипко Єгор                Щербіна              52:22          5 
    6 Агапітов Мстислав         Миколаївська                        0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч16 , 10 КП, 4.600 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Кражев Игорь              Щербіна              27:19          1 
    2 Стольніков Віктор         Олешки               31:23          2 
    3 Граждан Микита            Олімп                32:28          3 
    4 Захаров Даніл             Мізернюк ХБДЮТ       33:29          4 
    5 Захаров Денис             Мізернюк ХБДЮТ       34:17          5 
    6 Шеховцов Андрій           Капара ХЦПР          35:36          6 
    7 Габлюк Євген              Олімп                36:55          7 
    8 Тарасов Віктор            Горшкова             44:45          8 
    9 Скворцов Юрій             Васина               46:44          9 
   10 Лялюк ДаніЇл              45 школа                            0 
   11 Дейнекін Даніїл           Горшкова                            0 
   12 Чорний Константин         Олешки                              0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч21 , 16 КП, 5.475 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Гаврик Сергей             Олешки               28:54          1 
    2 Скачков Максим            Троя                 29:00          2 
    3 Грязев Богдан             Васина               31:51          3 
    4 Ракша Микита              Васина               32:31          4 
    5 Луценко Павел             самостiйно           34:01          5 
    6 Петров Арсен              Васина               34:59          6 
    7 Стоян Роман               Одеська              36:23          7 
    8 Варакса Олександр         Олешки               36:46          8 
    9 Наконечний Володимир      Суворовець           41:20          9 
   10 Корж Сергій               Суворовець           43:56         10 
   11 Пороскун Андрій           Горшкова             44:38         11 
   12 Гнатовський Андрій        Одеська              54:10         12 
   13 Волошинов Сергій          Суворовець           55:28         13 
   14 Бугаец Сергей             Щербіна              66:29         14 
   15 Голокоз Максим            Одеська                             0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч45 , 13 КП, 4.900 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Могуренко Віктор          самостiйно           31:23          1 
    2 Манічев Олександр         Одеська              32:56          2 
    3 Фоменко Андрей            Донецька             35:57          3 
    4 Цивільський Федір         Васина               40:20          4 
    5 Грязев Сергей             Суворовець           43:00          5 
    6 Стоян Сергій              Одеська              50:41          6 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч55 , 10 КП, 3.825 км

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце 
    1 Щербина Олександр         Щербіна              27:39          1 
    2 Романов Олексій           Одеська              29:55          2 
    3 Воробьев Володимир        Тирасполь            33:33          3 
    4 Франко Олександр          Одеська              35:14          4 
    5 Скуляр Микола             Олімп                35:22          5 
    6 Марченко Олександр        Щербіна              35:55          6 
    7 Ситник Олексій            Тирасполь            38:05          7 
    8 Коваленко Віктор          Одеська              50:16          8 
    9 Ковальов Юрiй             Одеська              54:48          9 
   10 Дегтев Олександр          Одеська              68:47         10 
   11 Дьяченко Григорій         Олімп                80:10         11 
   12 Кочнов Анатолій           Тирасполь            93:52         12