Упраління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Кубок Олешшя - 2018"

коротка дистанцiя у заданому напрямку

16.03.2018 р. м. Олешки


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Злигостева Аліна            502  Олешки ДЮСШ      00:21:03                  1 
    2 Пацанова Діана              501  Олешки ДЮСШ      00:21:20                  2 
    3 Шейко Яна                   500  Олешки ДЮСШ      00:22:18                  3 
    4 Баткунова Аліна             504  Олешки ДЮСШ      00:27:50                  4 
    5 Сімокян Діана               503  Олешки ДЮСШ      00:29:55                  5 
    6 Кардашова Кристина          634 ЦТКТУМ Капара     00:35:06                  6 
    7 Суворова Маргарита          635 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 
    8 Крюковська Анастасія        636 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 
    9 Полудник Єлизавета          637 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 
   10 Заболотня Леся              640 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Мізернюк Мирослава          603 ХБДЮТ Мізернюк    00:11:49                  1 
    2 Огарь Ольга                 506  Олешки ДЮСШ      00:20:27                  2 
    3 Вагіна Катерина             553 Миколаївська      00:21:19                  3 
    4 Жураківська Світлана        505  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    5 Пайк Марія                  523 30 школа                     diskv          0 
    6 Антонова Альона             524 30 школа                     diskv          0 
    7 Бойченко Дар”я              579 Олімп                        diskv          0 
    8 Мельясанова Дарина          580 Олімп                        diskv          0 
    9 Шейко Марина                581 Олімп                        diskv          0 
   10 Шлейман Мая                 638 ЦТКТУМ Капара                diskv          0 
   11 Жилко Ксенія                639 ЦТКТУМ Капара                diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж16

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Капара  Анна                623 ХЦПР Капара       00:14:21                  1 
    2 Біляєва Катерина            624 ХЦПР Капара       00:20:43                  2 
    3 Гетьман Аліна               525 30 школа          00:22:36                  3 
    4 Кісіль Олена                698  Олешки ДЮСШ      00:31:48                  4 
    5 Бабарикіна Аліна            526 30 школа                     diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Цивільська Фея              613 ХЦДЮТ Васина      00:15:47                  1 
    2 Надраг  Валерия             558 Молдова           00:17:55                  2 
    3 Кільницька Катерина         654 особисто          00:18:49                  3 
    4 Зайцева Елизавета           625 ХЦПР Капара       00:19:13                  4 
    5 Горшкова Дар’я              538 КСО "Суворовец"   00:19:34                  5 
    6 Мізернюк Валентина          605 ХБДЮТ Мізернюк    00:19:53                  6 
    7 Колесник Катерина           564 Одеська           00:19:56                  7 
    8 Боголуцька Валерія          655 КСО "Суворовец"   00:22:01                  8 
    9 Бондаренко Наталья          557 Молдова           00:22:05                  9 
   10 Драгой Ольга                583 Олімп             00:22:46                 10 
   11 Васiна Ірина                612 ХЦДЮТ Васина      00:23:40                 11 
   12 Ліхтей Вікторія             626 ХЦПР Капара       00:24:25                 12 
   13 Вагіна Юлія                 554 Миколаївська      00:31:52                 13 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Стоян Людмила               565 Одеська           00:31:01                  1 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж55

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Марiморiч Наталія           657 Одеська           00:26:39                  1 
    2 Краснянська Тетяна          584 Олімп             00:31:50                  2 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Матін Фадей                 570 Одеська           00:14:03                  1 
    2 Мачнев Олексій              618 ХЦДЮТ Щербина     00:14:50                  2 
    3 Чорнобай Данило             589 Олімп             00:15:16                  3 
    4 Горашко Володимир           569 Одеська           00:15:32                  4 
    5 Капара  Валентин            642 ЦТКТУМ Капара     00:16:16                  5 
    6 Устименко Дмитро            645 ЦТКТУМ Капара     00:17:04                  6 
    7 Назаров Іван                648 ЦТКТУМ Капара     00:17:31                  7 
    8 Гришин Кирило               585 Олімп             00:17:47                  8 
    9 Кравченко Олександр         586 Олімп             00:18:10                  9 
   10 Бодік Максим                646 ЦТКТУМ Капара     00:19:05                 10 
   11 Крамаренко Дмитро           647 ЦТКТУМ Капара     00:19:37                 11 
   12 Пальоний Кирило             644 ЦТКТУМ Капара     00:23:15                 12 
   13 Лесик Олександр             587 Олімп             00:23:37                 13 
   14 Ковальчук Артем             643 ЦТКТУМ Капара     00:25:00                 14 
   15 Пономарьов Кирило           510  Олешки ДЮСШ      00:29:10                 15 
   16 Понікоренко Микита          588 Олімп             00:29:53                 16 
   17 Хейлик Ігор                 509  Олешки ДЮСШ      00:35:05                 17 
   18 Гузов Артем                 649 ЦТКТУМ Капара     00:44:26                 18 
   19 Ніколаєнко Віталій          511  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
   20 Павленко Данил              641 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 
   21 Кауров Максим               699 ЦТКТУМ Капара                п.18.4.5       0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Гончарук Владіслав          590 Олімп             00:15:18                  1 
    2 Скворцов Юрій               615 ХЦДЮТ Васина      00:16:00                  2 
    3 Крук  Нікіта                629 ХЦПР Капара       00:17:56                  3 
    4 Бишкін  Ігор                630 ХЦПР Капара       00:18:56                  4 
    5 Сушковський Владислав       515  Олешки ДЮСШ      00:23:00                  5 
    6 Кондратевич Максим          592 Олімп             00:24:05                  6 
    7 Мальцев Микита              571 Одеська           00:24:34                  7 
    8 Зичков  Максим              628 ХЦПР Капара       00:27:07                  8 
    9 Зеленюк Тимофій             591 Олімп             00:27:33                  9 
   10 Соловьев Євген              513  Олешки ДЮСШ      00:30:37                 10 
   11 Міненок Андрій              527 30 школа          00:31:06                 11 
   12 Челпанов Микола             514  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
   13 Попов Артем                 516  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
   14 Данилюк Назарій             627 ХЦПР Капара                  diskv          0 
   15 Клименко Влад               650 ЦТКТУМ Капара                diskv          0 
   16 Харпун Дмитро               651 ЦТКТУМ Капара                diskv          0 
   17 Костенко Михайло            652 ЦТКТУМ Капара                diskv          0 
   18 Соловьев Борис              512  Олешки ДЮСШ                 п.18.4.5       0 
   19 Суворов Ярослав             528 30 школа                     п.18.4.5       0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч16

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Шеховцов  Андрій            631 ХЦПР Капара       00:14:54                  1 
    2 Кражев Игорь                619 ХЦДЮТ Щербина     00:15:14                  2 
    3 Вырцан Максим               559 Молдова           00:15:42                  3 
    4 Захаров Данило              606 ХБДЮТ Мізернюк    00:17:20                  4 
    5 Захаров Денис               607 ХБДЮТ Мізернюк    00:17:26                  5 
    6 Буренко Михайло             593 Олімп             00:19:32                  6 
    7 Філіпов Микола              520  Олешки ДЮСШ      00:21:09                  7 
    8 Капустинський Павло         572 Одеська           00:21:15                  8 
    9 Сіпко Єгор                  620 ХЦДЮТ Щербина     00:21:18                  9 
   10 Ткаченко Євген              596 Олімп             00:32:04                 12 
   11 Павлюк Іван                 517  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Гичко Віталій               549 Київська          00:16:34                  1 
    2 Поляниця Станіслав          552 Київська          00:16:59                  2 
    3 Матяш Вячеслав              551 Київська          00:17:55                  3 
    4 Грязев Богдан               616 ХЦДЮТ Васина      00:18:09                  4 
    5 Фомичев Иван                562 Молдова           00:18:19                  5 
    6 Фомичев Анатолий            560 Молдова           00:18:21                  6 
    7 Сурхаєв Вагіф               632 Херсонська        00:18:39                  7 
    8 Фомичев Василий             561 Молдова           00:19:16                  8 
    9 Анопко Нікіта               548 Київська          00:20:13                  9 
   10 Стольніков Віктор           521  Олешки ДЮСШ      00:24:08                 10 
   11 Габлюк Євген                595 Олімп             00:26:33                 11 
   12 Бугаец Сергей               621 ХЦДЮТ Щербина                diskv          0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Манічев Олександр           573 Одеська           00:22:26                  1 
    2 Стоян Сергій                575 Одеська           00:24:06                  2 
    3 Кириченко Віталій           576 Одеська           00:24:10                  3 
    4 Щербина Олександр           622 ХЦДЮТ Щербина     00:25:28                  4 
    5 Разуваєв Володимир          574 Одеська           00:31:12                  5 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч55

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Ляблін Віктор               599 Олімп             00:18:25                  1 
    2 Романов Олексій             578 Одеська           00:22:15                  2 
    3 Котик Николай               556 Миколаївська      00:22:53                  3 
    4 Скуляр Микола               601 Олімп             00:23:26                  4 
    5 Безручко Володимир          530 Запорізька        00:24:27                  5 
    6 Краснянский Віктор          598 Олімп             00:26:53                  6 
    7 Авілов Олександр            529 Алчевськ          00:36:21                  7 
    8 Троян Олексій               531 Запорізька        00:39:10                  8 
    9 Бурдейний Олексій           563 Молдова                      diskv          0