Упраління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Кубок Олешшя - 2018"

довга дистанція у заданому напрямку

17.03.2018 р. с. Раденськ


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Шейко Яна                   500  Олешки ДЮСШ      00:35:47                  1 
    2 Злигостева Аліна            502  Олешки ДЮСШ      01:34:00                  2 
    3 Пацалова Діана              501  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    4 Сімонян Діана               503  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    5 Бабкунова Аріна             504  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Огарь Ольга                 506  Олешки ДЮСШ      00:25:08                  1 
    2 Вагіна Катерина             553 Миколаївська      00:33:46                  2 
    3 Шейко Марина                581 Олімп             00:37:37                  3 
    4 Бойченко Дар”я              579 Олімп             00:45:02                  4 
    5 Жураківська Світлана        505  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    6 Мельясанова Дарина          580 Олімп                        diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Цивільська Фея              613 ХЦДЮТ Васина      00:43:19                  1 
    2 Горшкова Дар’я              538 КСО "Суворовец"   00:44:13                  2 
    3 Кобець Світлана             547 Київська          00:44:33                  3 
    4 Колесник Катерина           564 Одеська           00:55:41                  4 
    5 Драгой Ольга                583 Олімп             01:01:03                  5 
    6 Гуценко Ліза                582 Олімп             01:03:39                  6 
    7 Бондаренко Наталья          557 Молдова           01:03:51                  7 
    8 Надраг  Валерия             558 Молдова           01:08:13                  8 
    9 Васiна Ірина                612 ХЦДЮТ Васина      01:09:20                  9 
   10 Вагіна Юлія                 554 Миколаївська      02:16:24                 10 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Марiморiч Наталія           657 Одеська           00:39:00                  1 
    2 Краснянська Тетяна          584 Олімп             00:46:34                  2 
    3 Стоян Людмила               565 Одеська           00:50:12                  3 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Горашко Володимир           569 Одеська           00:18:08                  1 
    2 Мачнев Олексій              618 ХЦДЮТ Щербина     00:21:33                  2 
    3 Матін Фадей                 570 Одеська           00:25:26                  3 
    4 Кравченко Олександр         586 Олімп             00:28:45                  4 
    5 Ніколаєнко Віталій          511  Олешки ДЮСШ      00:40:07                  5 
    6 Чорнобай Данило             589 Олімп             00:44:51                  6 
    7 Лесик Олександр             587 Олімп             00:51:00                  7 
    8 Гришин Кирило               585 Олімп             01:00:42                  8 
    9 Понікоренко Микита          588 Олімп             01:01:14                  9 
   10 Пономарьов Кирило           510  Олешки ДЮСШ      01:23:34                 10 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Скворцов Юрій               615 ХЦДЮТ Васина      00:28:30                  1 
    2 Мальцев Микита              571 Одеська           00:44:27                  2 
    3 Гончарук Владіслав          590 Олімп             00:45:44                  3 
    4 Кондратевич Максим          592 Олімп             00:47:20                  4 
    5 Бузак Захар                 614 ХЦДЮТ Васина      00:47:48                  5 
    6 Соловьев Борис              512  Олешки ДЮСШ      00:55:37                  6 
    7 Зеленюк Тимофій             591 Олімп             00:57:46                  7 
    8 Соловьев Євген              513  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    9 Челпанов Микола             514  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
   10 Попов Артем                 516  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
   11 Штепенко Гліб               697  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч16

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Кражев Игорь                619 ХЦДЮТ Щербина     00:37:19                  1 
    2 Капустинський Павло         572 Одеська           00:46:50                  2 
    3 Ткаченко Євген              596 Олімп             00:51:24                  3 
    4 Буренко Михайло             593 Олімп             00:51:30                  4 
    5 Сіпко Єгор                  620 ХЦДЮТ Щербина     00:54:28                  5 
    6 Вырцан Максим               559 Молдова           01:02:34                  6 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Поляниця Станіслав          552 Київська          00:38:23                  1 
    2 Гичко Віталій               549 Київська          00:38:47                  2 
    3 Грязев Богдан               616 ХЦДЮТ Васина      00:42:23                  3 
    4 Фомичев Анатолий            560 Молдова           00:43:50                  4 
    5 Фомичев Иван                562 Молдова           00:44:19                  5 
    6 Анопко Нікіта               548 Київська          00:47:14                  6 
    7 Матяш Вячеслав              551 Київська          00:47:48                  7 
    8 Ракша Микита                617 ХЦДЮТ Васина      00:48:26                  8 
    9 Глушенков Віталій           653 м.Київ            00:51:07                  9 
   10 Агафонов Дмитро             594 Олімп             00:53:03                 10 
   11 Фомичев Василий             561 Молдова           00:54:05                 11 
   12 Клочков Олег                550 Київська          01:13:03                 12 
   13 Габлюк Євген                595 Олімп             01:18:32                 13 
   14 Бугаец Сергей               621 ХЦДЮТ Щербина     01:41:59                 14 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Манічев Олександр           573 Одеська           00:31:29                  1 
    2 Могуренко Віктор            555 Миколаївська      00:36:40                  2 
    3 Троян Олексій               531 Запорізька        00:36:50                  3 
    4 Ляблін Віктор               599 Олімп             00:37:14                  4 
    5 Щербина Олександр           622 ХЦДЮТ Щербина     00:38:57                  5 
    6 Стоян Сергій                575 Одеська           00:39:35                  6 
    7 Романов Олексій             578 Одеська           00:40:54                  7 
    8 Сучок Микола                602 Олімп             00:41:49                  8 
    9 Кириченко Віталій           576 Одеська           00:43:17                  9 
   10 Безручко Володимир          530 Запорізька        00:45:53                 10 
   11 Котик Николай               556 Миколаївська      00:47:17                 11 
   12 Авілов Олександр            529 Алчевськ          00:50:44                 12 
   13 Скуляр Микола               601 Олімп             00:52:28                 13 
   14 Разуваєв Володимир          574 Одеська           00:52:49                 14 
   15 Агєєв Іван                  597 Олімп             00:53:55                 15 
   16 Бурдейний Олексій           563 Молдова           00:54:15                 16 
   17 Краснянский Віктор          598 Олімп             00:58:27                 17