Упраління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації

ДЮСШ Олешківської районної ради

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Кубок Олешшя - 2018"

середня дистанція у заданому напрямку

18.03.2018 р. ст. Пойма


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Шейко Яна                   500  Олешки ДЮСШ      00:21:18                  1 
    2 Злигостева Аліна            502  Олешки ДЮСШ      00:24:48                  2 
    3 Бабкунова Аріна             504  Олешки ДЮСШ      00:28:42                  3 
    4 Сімонян Діана               503  Олешки ДЮСШ      00:28:59                  4 
    5 Пацалова Діана              501  Олешки ДЮСШ      00:49:28                  5 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Капара  Анна                623 ЦТКТУМ Капара     00:18:51                  1 
    2 Мельясанова Дарина          580 Олімп             00:36:47                  2 
    3 Бойченко Дар”я              579 Олімп             00:40:38                  3 
    4 Огарь Ольга                 506  Олешки ДЮСШ      00:51:25                  4 
    5 Жураківська Світлана        505  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    6 Шейко Марина                581 Олімп                        diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Кобець Світлана             547 Київська          00:32:58                  1 
    2 Надраг  Валерия             558 Молдова           00:37:21                  2 
    3 Капара Олена                696 ЦТКТУМ Капара     00:39:06                  3 
    4 Цивільська Фея              613 ХЦДЮТ Васина      00:41:12                  4 
    5 Горшкова Дар’я              538 КСО "Суворовец"   00:41:39                  5 
    6 Драгой Ольга                583 Олімп             00:45:45                  6 
    7 Алексєєнко Анна             656 КСО "Суворовец"   00:49:54                  7 
    8 Гуценко Ліза                582 Олімп             00:51:20                  8 
    9 Васiна Ірина                612 ХЦДЮТ Васина      00:51:33                  9 
   10 Бондаренко Наталья          557 Молдова           01:05:20                  0 
   11 Боголуцька Валерія          655 КСО "Суворовец"   01:09:52                 10 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ж45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Краснянська Тетяна          584 Олімп             00:48:15                  1 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч12

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Капара  Валентин            642 ЦТКТУМ Капара     00:15:17                  1 
    2 Ніколаєнко Віталій          511  Олешки ДЮСШ      00:16:58                  2 
    3 Гришин Кирило               585 Олімп             00:21:15                  3 
    4 Кравченко Олександр         586 Олімп             00:25:20                  4 
    5 Пономарьов Кирило           510  Олешки ДЮСШ      00:28:46                  5 
    6 Чорнобай Данило             589 Олімп             01:17:45                  0 
    7 Понікоренко Микита          588 Олімп                        diskv          0 
    8 Лесик Олександр             587 Олімп                        п.18.4.5       0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч14

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Скворцов Юрій               615 ХЦДЮТ Васина      00:30:22                  1 
    2 Кондратевич Максим          592 Олімп             00:30:37                  2 
    3 Зеленюк Тимофій             591 Олімп             00:34:50                  3 
    4 Гончарук Владіслав          590 Олімп             00:39:01                  4 
    5 Штепенко Гліб               697  Олешки ДЮСШ      01:02:00                  5 
    6 Челпанов Микола             514  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    7 Попов Артем                 516  Олешки ДЮСШ                 diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч16

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Вырцан Максим               559 Молдова           00:32:13                  1 
    2 Ткаченко Євген              596 Олімп             00:41:46                  2 
    3 Сіпко Єгор                  620 ХЦДЮТ Щербина     00:57:33                  3 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч21

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Гичко Віталій               549 Київська          00:28:23                  1 
    2 Фомичев Анатолий            560 Молдова           00:32:36                  2 
    3 Поляниця Станіслав          552 Київська          00:32:37                  3 
    4 Матяш Вячеслав              551 Київська          00:32:47                  4 
    5 Фомичев Василий             561 Молдова           00:33:38                  5 
    6 Ракша Микита                617 ХЦДЮТ Васина      00:34:51                  6 
    7 Фомичев Иван                562 Молдова           00:35:05                  7 
    8 Грязев Богдан               616 ХЦДЮТ Васина      00:37:22                  8 
    9 Глушенков Віталій           653 м.Київ            00:39:15                  9 
   10 Анопко Нікіта               548 Київська          00:42:34                 10 
   11 Агафонов Дмитро             594 Олімп             00:44:01                 11 
   12 Клочков Олег                550 Київська          01:02:29                 12 
   13 Бугаец Сергей               621 ХЦДЮТ Щербина                diskv          0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж55 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч55


Ч45

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Могуренко Віктор            555 Миколаївська      00:27:25                  1 
    2 Ляблін Віктор               599 Олімп             00:31:09                  2 
    3 Троян Олексій               531 Запорізька        00:31:54                  3 
    4 Сучок Микола                602 Олімп             00:35:18                  4 
    5 Безручко Володимир          530 Запорізька        00:36:46                  5 
    6 Котик Николай               556 Миколаївська      00:39:37                  6 
    7 Авілов Олександр            529 Алчевськ          00:58:03                  7 
    8 Скуляр Микола               601 Олімп             01:00:15                  8