ФИОЛНТОВЫЙ ЗАБОР

19.03.2017 - парк Славы


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 10 , 14 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Сергеева Николь           школа 45             00:11:35       1            
    2 Ныркова Дарья             ХЦДЮТ Щербина        00:11:45       2            
    3 Столярчук Ульяна          ХЦДЮТ Щербина        00:18:49       3            
    4 Кравченко Алиса           Чайка                               0 DSQ        
    5 Бобылева Мария            ХЦДЮТ Щербина                       0 DSQ        
    6 Полищук Елизавета         Федоровка                           0 DSQ        
    7 Клименко Катерина         Горшкова                            0 DSQ        
    8 Орлова Алина              Горшкова                            0 DSQ        
    9 Куприн Ксения             Юрин                                0 DSQ        
   10 Бурятинская Юлия                                              0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 12 , 15 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Макеева Анна              школа 45             00:13:01       1            
    2 Мазур Юлия                ХДОЦ Юнга            00:13:11       2            
    3 Мизернюк Мирослава        ХБДЮТ Мизернюк       00:13:48       3            
    4 Шафоростова София         Федоринов            00:21:11       4            
    5 Заикина Анна              Федоровка            00:25:57       5            
    6 Паик Мария                Чайка                               0 DSQ        
    7 Литвиненко Анастасия      ХЦДЮТ Васина                        0 DSQ        
    8 Пасько Катя               Федоринов                           0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 14 , 17 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Потапова Анна             ХЦДЮТ Васина         00:14:46       1            
    2 Згуевич Кристина          ХБДЮТ Мизернюк       00:16:41       2            
    3 Малевина Саша             Федоринов            00:17:18       3            
    4 Марчук Елизавета          ХБДЮТ Мизернюк       00:26:57       4            
    5 Пидгаец Анастасия         Федоровка                           0 DSQ        
    6 Хоменчук Светлана         Федоровка                           0 DSQ        
    7 Радченко Анастасия        Федоринов                           0 DSQ        
    8 Слипенька Катерина        57 шк                               0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 16 , 19 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Сова Анастасия            Ориент               00:12:21       1            
    2 Алексеенко Анна           школа 45             00:12:44       2            
    3 Мизернюк София            ХБДЮТ Мизернюк       00:14:20       3            
    4 Трохименко Татьяна        ХЦДЮТ Васина         00:15:34       4            
    5 Ракша Юлия                ХЦДЮТ Васина                        0 DSQ        
    6 Михайлина Елизавета       ХДОЦ Юнга                           0 DSQ        
    7 Боголуцкая Валерия        школа 45                            0 DSQ        
    8 Бабуг Татьяна             Федоринов                           0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 21 , 21 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Цивильская Фея            ХЦДЮТ Васина         00:12:14       1            
    2 Васина Ирина              ХЦДЮТ Васина         00:12:50       2            
    3 Савченко Татьяна          Алёшки ДЮСШ          00:14:52       3            
    4 Кильницкая Катерина       Ориент               00:15:29       4            
    5 Луценко Олеся             лично                00:18:31       5            
    6 Содыкова Катерина         лично                00:18:50       6            
    7 Савицына Елизавета        ХДУ                  00:18:52       7            
    8 Кашеварова Анна           Ориент                              0 DSQ        
    9 Савицына Катерина         ХДУ                                 0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


Ж 45 , 19 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Стадницкая Раиса          лично                00:25:39       1            

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 10 , 14 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Кушнир Игорь              Титаренко            00:11:47       1            
    2 Шпак Всеволод             Титаренко            00:12:08       2            
    3 Мачнев Алексей            ХЦДЮТ Щербина                       0 DSQ        
    4 Домашевский Андрей        ХЦДЮТ Щербина                       0 DSQ        
    5 Школа Артем               Федоровка                           0 DSQ        
    6 Кушнир Александр          Титаренко                           0 DSQ        
    7 Черный Дмитрий            школа 45                            0 DSQ        
    8 Макеев Максим             школа 45                            0 DSQ        
    9 Голобородько Давид        Горшкова                            0 DSQ        
   10 Карбовниченко Костя       Юрин                                0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 12 , 15 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Гриценко Дмитрий          ХДОЦ Юнга            00:12:46       1            
    2 Соленко Никита            Чайка                               0 DSQ        
    3 Кирсей Тимофей            Чайка                               0 DSQ        
    4 Гальченко Тимур           Чайка                               0 DSQ        
    5 Кринчук Никола            Федоровка                           0 DSQ        
    6 Билык Сергей              Федоринов                           0 DSQ        
    7 Коковин Даниил            Федоринов                           0 DSQ        
    8 Годына Иван               Федоринов                           0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 14 , 17 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Скворцов Юрий             ХЦДЮТ Васина         00:10:37       1            
    2 Лавренчук Антон           ХЦДЮТ Васина         00:10:48       2            
    3 Константинов Даниил       ТК Искра             00:11:22       3            
    4 Сипко Егор                ХДОЦ Юнга            00:11:37       4            
    5 Ставенко Андрей           ТК Искра             00:12:55       5            
    6 Бузак Захар               ХЦДЮТ Васина         00:16:43       6            
    7 Лазаренко Валерий         Чайка                               0 DSQ        
    8 Остапенко Илья            ТК Искра                            0 DSQ        
    9 Минаев Дмитрий            ХЦДЮТ Васина                        0 DSQ        
   10 Богомольный Денис         ХЦДЮТ Васина                        0 DSQ        
   11 Гречко Артем              школа 45                            0 DSQ        
   12 Нагорнюк Артем            Федоринов                           0 DSQ        
   13 Чеботар Игорь             Федоринов                           0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 16 , 19 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Грязев Богдан             ХЦДЮТ Васина         00:08:37       1            
    2 Нагорный Илья             ХБДЮТ Мизернюк       00:09:04       2            
    3 Кражев Игорь              ХДОЦ Юнга            00:09:38       3            
    4 Мельниченко Андрей        школа 45             00:11:20       4            
    5 Стольников Виктор         Алёшки ДЮСШ          00:11:30       5            
    6 Мысник Денис              ХБДЮТ Мизернюк       00:12:20       6            
    7 Бахарев Станислав         ТК Искра             00:12:21       7            
    8 Филипов Николай           Алёшки ДЮСШ          00:14:42       8            
    9 Дралов Богдан             ТК Искра             00:16:04       9            
   10 Герасимов Филипп          школа 45             00:16:16      10            
   11 Ульянов Владислав         ТК Искра                            0 DSQ        
   12 Довбуш Орест              Федоровка                           0 DSQ        
   13 Лялюк Даниил              школа 45                            0 DSQ        
   14 Данилин Валера            ХБДЮТ Мизернюк                      0 DSQ        
   15 Гольнев Дмитрий           57 шк                               0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 21 , 21 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Клименко Эдуард           лично                00:10:28       1            
    2 Ракша Никита              ХЦДЮТ Васина         00:10:32       2            
    3 Петров Арсен              ХЦДЮТ Васина         00:11:08       3            
    4 Буцула Николай            школа 45             00:11:28       4            
    5 Луценко Павел             лично                00:11:53       5            
    6 Кильницкий Александр      Ориент               00:12:03       6            
    7 Коробаев Вячеслав         школа 45             00:12:57       7            
    8 Зажерило Роман            Ориент               00:13:23       8            
    9 Варакса Александр         Алёшки ДЮСШ          00:13:30       9            
   10 Солтис Павел              ХДУ                                 0 DSQ        

Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 21 Ж 45 М 10 М 12 М 14 М 16 М 21 М 45


М 45 , 19 КП

 
№ п/п Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Місце Прім.      
    1 Щербина Александр         ХДОЦ Юнга            00:11:19       1            
    2 Цивильский Федор          ХЦДЮТ Васина         00:13:14       2            
    3 Марченко Александр        ХДОЦ Юнга                           0 DSQ