ДЮСШ Олешки

Відкритий Чемпіонат міста Олешки зі спортивного орієнтування

середня дистанція у заданому напрямку

20.11.2016 р. c.Раденськ


Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ж12

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   504 Капара Анна               Капара               00:24:28                  1 
    2   501 Мізернюк Мирослава        БДЮТ Мізернюк        00:28:21                  2 
    3   507 Чулкова Діана             ЦПР Кобець           00:34:12                  3 
    4   503 Луговська Влада           ЦТКТУМ Васина        00:36:02                  4 
    5   502 Литвиненко Анастасия      ЦТКТУМ Васина        00:40:33                  5 
    6   513 Мазур Юлія                ХЦДЮТ Щербіна                    diskv         0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ж14

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   521 Беляєва Катерина          Капара               00:24:31                  1 
    2   516 Мізернюк Софія            БДЮТ Мізернюк        00:28:35                  2 
    3   517 Марчук Єлизавета          БДЮТ Мізернюк                    diskv         0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ж16

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   522 Поляниця  Марія           ЦТКТУМ Васина        00:39:35                  1 
    2   523 Ліхтей Вікторія           Капара               00:44:25                  2 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ж18

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   524 Савченко Тетяна           ДЮСШ Олешки          00:56:07                  1 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ж21

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   528 Цивільська Фея            ЦТКТУМ Васина        00:46:27                  1 
    2   527 Васiна Ірина              ЦТКТУМ Васина        00:47:34                  2 
    3   508 Кобець Юлія               ЦПР Кобець           00:49:33                  3 
    4   526 Мізернюк Валентина        БДЮТ Мізернюк        00:50:29                  4 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч12

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   540 Скворцов Юрій             школа №45            00:19:23                  1 
    2   500 Павлюк Іван               ДЮСШ Олешки          00:26:18                  2 
    3   541 Мачнев Олексій            ХЦДЮТ Щербіна        00:32:08                  3 
    4   533 Капара Валентин           Капара               00:32:52                  4 
    5   505 Фокін Артем               ЦПР Кобець           00:34:38                  5 
    6   536 Дімітров Максим           Капара               00:38:20                  6 
    7   532 Соловьев Євген            ДЮСШ Олешки          00:39:55                  7 
    8   531 Соловьев Борис            ДЮСШ Олешки          00:40:00                  8 
    9   537 Чайкін Сергій             Капара               00:40:05                  9 
   10   510 Гончар Євген              ЦПР Кобець                       diskv         0 
   11   512 Котляр Максим             ЦПР Кобець                       diskv         0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч14

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   547 Шеховцов Андрій           Капара               00:37:28                  1 
    2   545 Сташевський Назар         ДЮСШ Олешки          00:37:42                  2 
    3   544 Філіпов Микола            ДЮСШ Олешки          00:41:45                  3 
    4   539 Данілюк Назарій           Капара               00:53:29                  4 
    5   543 Богомольний Денис         ЦТКТУМ Васина                    diskv         0 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч16

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   555 Кражев Ігор               ХЦДЮТ Щербіна        00:40:22                  1 
    2   549 Нагорний Ілля             БДЮТ Мізернюк        00:43:49                  2 
    3   554 Шокарев Артем             Капара               00:44:32                  3 
    4   550 Мисник Денис              БДЮТ Мізернюк        00:47:35                  4 
    5   552 Білоус Антон              ДЮСШ Олешки          00:54:09                  5 
    6   553 Рвачов Андрій             Капара               00:59:29                  6 
    

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч18

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   556 Петров Арсен              ЦТКТУМ Васина        00:42:08                  1 
    2   558 Грязев Богдан             школа №45            00:44:40                  2 
    3   557 Фідорко Артем             ДЮСШ Олешки          00:48:15                  3 
    4   559 Бугаєць Сергій            ХЦДЮТ Щербіна        01:19:15                  4 
    



Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч21

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   560 Ракша Микита              ЦТКТУМ Васина        00:40:19                  1 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45


Ч45

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   562 Щербіна Олександр         ХЦДЮТ Щербіна        00:44:50                  1