Клуб спортивного орієнтування "Суворовець"

"КУБОК НОЧІ 2017"

РЕЗУЛЬТАТИ

22 січня 2017 рік

м. Херсон, КЗ "ЦТКТУМ" ХОР

Учасники

Команда

Номер

Час

КП

Місце

 

Ж12

 

1

Мізернюк Мирослава

Мізернюк

139

01:28:20

22

1

 

Ж14

 

1

Потапова Анна,Трохименко Тетян

ХЦДЮТ Васіна

132

01:22:25

15

1

 

Ж16

 

1

Алексєєнко Анна

Суворовець

122

01:28:18

28

1

 

2

Боголуцька Валерія

Суворовець

124

01:28:19

28

2

 

Ж21

 

1

Горшкова Дар'я

Суворовець

106

01:08:39

30

1

 

2

Цивільська Фея

ХЦДЮТ Васіна

127

01:19:35

30

2

 

3

Васіна Ірина

ХЦДЮТ Васіна

126

01:20:29

30

3

 

4

Шупер Марія

Суворовець

105

01:07:02

29

4

 

5

Кільніцька Катерина

Зажерило

118

01:27:28

23

5

 

6

Волкова Світлана

Суворовець

109

01:22:08

16

6

 

Ч14

 

1

Константинов Даніїл, Остапенко

Зажерило

115

01:22:02

21

1

 

2

Лялюк Даниил, Герасимов Филипп

Суворовець

134

01:03:10

8

2

 

3

Скворцов Юрій

ХЦДЮТ Васіна

141

01:24:41

diskv

 

 

Ч16

 

1

Миснік Денис

Мізернюк

137

01:24:56

30

1

 

2

Нагорний Ілля

Мізернюк

138

01:25:01

30

2

 

3

Бахарєв Станіслава

Зажерило

114

01:28:31

26

3

 

4

Анікін Ілля

Зажерило

117

01:21:10

20

4

 

5

Мельніченко Андрій

Суворовець

140

01:23:18

20

5

 

6

Дралов Богдан

Зажерило

116

00:59:30

16

6

 

Ч21

 

1

Клименко Едуард

Миколаїв

107

00:56:57

30

1

 

2

Петров Арсен

ХЦДЮТ Васіна

128

01:01:23

30

2

 

3

Носков Павло

Миколаїв

108

01:01:27

30

3

 

4

Луценко Павло

Олешки

112

01:03:14

30

4

 

5

Чекалдин Владислав

Суворовець

135

01:06:04

30

5

 

6

Бугаєць Сергій

Юнга

102

01:08:22

30

6

 

7

Кільніцька Олександр

Зажерило

119

01:08:26

30

7

 

8

Пороскун Андрій

Суворовець

121

01:08:43

30

8

 

9

Молодий Віталій

Миколаїв

111

01:10:27

30

9

 

10

Грязєв Богдан

ХЦДЮТ Васіна

131

01:11:41

30

10

 

11

Пікулін В'ячеслав

ХЦДЮТ Васіна

125

01:15:13

30

11

 

12

Богданов Сергій

особисто

113

01:17:40

30

12

 

13

Щербіна Олександр

Юнга

103

01:30:50

30

13

 

14

Ракша Микита

ХЦДЮТ Васіна

129

01:04:22

29

14

 

15

Зажерило Роман

Зажерило

120

01:13:40

29

15

 

16

Наконечний Володимир

Суворовець

110

01:29:10

26

16

 

17

Дейнекін Даніїл

Суворовець

136

01:10:29

25

17

 

18

Цивільський Федір

ХЦДЮТ Васіна

130

01:22:32

21

18

 

19

Коробаєв Станіслав

Суворовець

123

01:22:34

21

19

 

20

Марченко Олександр

Юнга

104

01:22:37

8

20