Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Клуб спортивного орієнтування "Суворовець"

Відкрита першість Комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради зі спортивного орієнтування

25.03.2018 р. с.Саги ("Птахоферма")


Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж10 , 6 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Судіна Анна                 109 Васіна            00:18:00                  1 
    2 Красносельська Дар’я        219 ХЦДЮТ Щербина     00:30:27                  2 
    3 Проскуріна Діана            200 Тімченко          00:51:39                  3 
    4 Кульчицька Вікторія         172 Кульчицький       00:51:54                  4 
    5 Полудень Ліза               150 Капара            00:54:01                  5 
    6 Фірсакова Олександра        201 Тімченко          01:10:51                  6 
    7 Бондаренко Марія            129 Гринько                      DSQ            0 
    8 Кардашова Кристина          151 Капара                       DSQ            0 
    9 Заболотня Леся              152 Капара                       DSQ            0 
   10 Суворова Маргарита          153 Капара                       DSQ            0 
   11 Рачинська Євгенія           173 Кульчицький                  DSQ            0 
   12 Ковальчук Анастасія         197 Першопокровська З            DSQ            0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж12 , 7 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Марухненко Анна             220 ХЦДЮТ Щербина     00:26:06                  1 
    2 Ниркова Дар’я               221 ХЦДЮТ Щербина     00:26:31                  2 
    3 Чех Зоя                     205 Тімченко          00:26:48                  3 
    4 Крантова Світлана           124 Грабовська        00:27:13                  4 
    5 Литвиненко Анастасия        107 Васіна            00:27:15                  5 
    6 Прокопенко Вероніка         121 Грабовська        00:27:19                  6 
    7 Мороз Вікторія              125 Грабовська        00:27:21                  7 
    8 Яблуновська Марія           178 Луговая           00:27:31                  8 
    9 Сидорчук Марія              132 Гринько           00:29:04                  9 
   10 Бондаренко Олександра       130 Гринько           00:29:32                 10 
   11 Орлова Аліна                175 Луговая           00:52:07                 11 
   12 Шаболкіна Валерія           176 Луговая           00:52:17                 12 
   13 Куцевол Анастасія           204 Тімченко          00:55:36                 13 
   14 Драненко Ксенія             177 Луговая           01:01:09                 14 
   15 Крисько Христина            203 Тімченко          01:09:59                 15 
   16 Заікіна Ганна               202 Тімченко          01:10:09                 16 
   17 Маслинікова Марія           166 Кульчицький       01:26:34                 17 
   18 Мазурчак Ірина              122 Грабовська                   DSQ            0 
   19 Балуцел Тетяна              123 Грабовська                   DSQ            0 
   20 Барсук Юлія                 159 Кульчицька                   DSQ            0 
   21 Самборська Кіра             161 Кульчицька                   DSQ            0 
   22 Гаврильченко Катерина       165 Кульчицький                  DSQ            0 
   23 Гринченко Дар'я             167 Кульчицький                  DSQ            0 
   24 Акулініна Ольга             169 Кульчицький                  DSQ            0 
   25 Клименко Катерина           180 Луговая                      DSQ            0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж14 , 9 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Огорь Ольга                 184 Олешки ДЮСШ       00:39:16                  1 
    2 Семок Анна                  131 Гринько           00:51:51                  2 
    3 Ісюк Анна                   139 Гринько           00:52:04                  3 
    4 Демченко Леся               138 Гринько           00:52:06                  4 
    5 Дорощук Олена               113 Грабовська        00:58:38                  5 
    6 Булатова Аліна              114 Грабовська        00:58:52                  6 
    7 Чихун Катерина              116 Грабовська        00:59:36                  7 
    8 Тимчук Катерина             115 Грабовська        00:59:39                  8 
    9 Стародубець Анна            179 45 школа                     DSQ            0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж16 , 11 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Капара Анна                 230 ХЦПР Капара       00:25:14                  1 
    2 Потапова Анна               105 Васіна            00:49:29                  2 
    3 Трохименко Тетяна           106 Васіна            00:49:49                  3 
    4 Михайленко Ліза             222 ХЦДЮТ Щербина     00:50:07                  4 
    5 Стародубець Элизавета       101 45 школа          00:50:10                  5 
    6 Підгатець Анастасія         207 Тімченко                     DSQ            0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ж21 , 15 КП, 5.475 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Капара Олена                158 Капара            00:29:59                  1 
    2 Шупер Марія                 237 особисто          00:30:05                  2 
    3 Цивільська Фея              108 Васіна            00:32:12                  3 
    4 Горшкова Дар'я              195 особисто          00:34:35                  4 
    5 Мізернюк Валентина          238 особисто          00:41:26                  5 
    6 Кільніцька Катерина         188 ОРІЄНТ            00:42:18                  6 
    7 Боголуцька Валерія          242 45 школа          00:49:49                  7 
    8 Якось Аліна                 215 ХДУ               00:57:17                  8 
    9 Чихун Ганна                 234 Чихун                        DSQ            0 
   10 Лукасишена Олена            190 ОРІЄНТ                       п 4.18.5.      0 
   11 Кульчицька Юлія             214 ХДУ                          п 4.18.5.      0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч10 , 6 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Макєєв Максим               102 45 школа          00:14:39                  1 
    2 Жураковський Микита         301                   00:18:09                  2 
    3 Бодик Максим                157 Капара            00:23:19                  3 
    4 Плохотнік Віталій           236 Чихун             00:26:30                  4 
    5 Кузьменко Олександр         235 Чихун             00:26:47                  5 
    6 Шилін Олександр             224 ХЦДЮТ Щербина     00:27:59                  6 
    7 Канделян Едгар              223 ХЦДЮТ Щербина     00:28:11                  7 
    8 Крячик Олег                 208 Тімченко          00:47:09                  8 
    9 Черепащук Артем             209 Тімченко          00:51:23                  9 
   10 Чорний Артем                210 Тімченко          00:52:22                 10 
   11 Вова Андрій                 174 Кульчицький       00:53:14                 11 
   12 Гузов Артем                 147 Капара            00:53:56                 12 
   13 Павленко Данило             146 Капара                       DSQ            0 
   14 Назаров Іван                148 Капара                       DSQ            0 
   15 Самохвалов Всеволод         149 Капара                       DSQ            0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч12 , 7 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Салтан Роман                211 Тімченко          00:25:11                  1 
    2 Мачнев Олексій              226 ХЦДЮТ Щербина     00:25:43                  2 
    3 Домашевский Андрей          225 ХЦДЮТ Щербина     00:26:22                  3 
    4 Пальоний Кирил              154 Капара            00:31:12                  4 
    5 Устименко Дмитро            155 Капара            00:31:13                  5 
    6 Грабенко Вадим              303 Капара            00:31:36                  6 
    7 Ковальчук Артем             302 Капара            00:31:38                  7 
    8 Лебедев Ілля                117 Грабовська        00:44:09                  8 
    9 Колисниченко Артем          128 Грабовська        00:44:10                  9 
   10 Сагатов Єгор                120 Грабовська        00:44:13                 10 
   11 Лашевич Іван                182 Луговая           01:04:17                 11 
   12 Баранов Дмитро              162 Кульчицька        01:04:38                 12 
   13 Чихун Артем                 183 Луговая           01:10:40                 13 
   14 Ульянов Дмитро              126 Грабовська                   DSQ            0 
   15 Білецький Богдан            127 Грабовська                   DSQ            0 
   16 Карташов Нікіта             160 Кульчицька                   DSQ            0 
   17 Здоровець Олександр         198 Першопокровська З            DSQ            0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч14 , 10 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Скворцов Юрій               103 Васіна            00:21:06                  1 
    2 Зичков Максим               233 ХЦПР Капара       00:23:09                  2 
    3 Бузак Захар                 104 Васіна            00:29:28                  3 
    4 Судін Ілля                  110 Васіна            00:29:39                  4 
    5 Гаркуша Владислав           136 Гринько           01:00:35                  5 
    6 Єнгібярян Артур             137 Гринько           01:03:38                  6 
    7 Бойраченко Євген            135 Гринько           01:04:05                  7 
    8 Лі Віталій                  168 Кульчицький       01:05:26                  8 
    9 Суворов Владислав           212 Тімченко          01:14:14                  9 
   10 Головін Кирил               119 Грабовська                   DSQ            0 
   11 Полушкін Владислав          133 Гринько                      DSQ            0 
   12 Антіпов Кірил               134 Гринько                      DSQ            0 
   13 Опажній Олександр           141 Гринько                      DSQ            0 
   14 Ставенко Андрій             143 Зажерило                     DSQ            0 
   15 Капара Валентин             156 Капара                       DSQ            0 
   16 Старостенко Максим          170 Кульчицький                  DSQ            0 
   17 Шосталь Олександр           171 Кульчицький                  DSQ            0 
   18 Буйний Дмитро               199 Першопокровська З            DSQ            0 
   19 Круг Микита                 232 ХЦПР Капара                  DSQ            0 
    
 
 



 
 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч16 , 12 КП

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Сіпко Єгор                  227 ХЦДЮТ Щербина     00:26:03                  1 
    2 Грінцов Вячеслав            111 Васіна            00:27:06                  2 
    3 Кротов Роман                118 Грабовська        00:58:35                  3 
    4 Остапенко Ілля              144 Зажерило          01:15:58                  4 
    5 Філіпов Микола              185 Олешки ДЮСШ                  DSQ            0 
    6 Токар Владислав             196 Першопокровська З            DSQ            0 
    7 Добуш Орест                 213 Тімченко                     DSQ            0 
    8 Данілюк Назарій             231 ХЦПР Капара                  DSQ            0 
    9 Дралов Богдан               305 Зажерило                     diskv          0 
    

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч21 , 17 КП, 6.125 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Грязев Богдан               112 Васіна            00:30:30                  1 
    2 Сурхаєв Вагіф               194 особисто          00:30:42                  2 
    3 Кражев Игорь                228 ХЦДЮТ Щербина     00:35:02                  3 
    4 Луценко Павло               239 особисто          00:37:24                  4 
    5 Стольніков Віктор           186 Олешки ДЮСШ       00:37:43                  5 
    6 Зажерило Роман              191 ОРІЄНТ            00:37:45                  6 
    7 Варакса Олександр           187 Олешки ДЮСШ       00:38:21                  7 
    8 Могуренко Віктор            193 особисто          00:39:41                  8 
    9 Чекалдин Владислав          240 45 школа          00:46:53                  9 
   10 Паникаров Сергей            244 особисто          00:47:24                 10 
   11 Бахарєв Станіслав           145 Зажерило          01:11:42                 11 
   12 Оніщенко Андрій             304 Зажерило                     diskv          0 
   13 Якубовський Олександр       306 Зажерило                     diskv          0 
   14 Кротюк Кирил                307 Зажерило                     diskv          0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45


Ч45 , 15 КП, 5.475 км

 
№ п/п Участник                  Номер Команда           Результат  Прім.      Місце 
    1 Щербина Олександр           218 ХЦДЮТ Щербина     00:31:45                  1 
    2 Марченко Олександр          229 ХЦДЮТ Щербина     00:57:18                  2