Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Клуб спортивного орієнтування "Суворовець"

Відкрита першість Комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради зі спортивного орієнтування

25.03.2018 р. с.Саги ("Птахоферма")

 



Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45



 

  Ж21            ,    15 КП,      5.475 км

 
 
 №п/п Участник           Номер Результат    
  3  Капара Олена           158 00:29:59       31  0:29/ 0:29    32  3:25/ 3:54    34  4:00/ 7:54    33  1:15/ 9:09    35  4:55/14:04    36  1:46/15:50    31  1:49/17:39    39  1:14/18:53    38  1:14/20:07    37  2:04/22:11    36  2:12/24:23    40  1:00/25:23    43  1:56/27:19    44  1:13/28:32   100  1:06/29:38  Finish  0:21 00:29:59  
  4  Шупер Марія            237 00:30:05       31  0:21/ 0:21    32  3:27/ 3:48    34  4:04/ 7:52    33  1:18/ 9:10    35  5:03/14:13    36  1:36/15:49    31  1:51/17:40    39  1:17/18:57    38  1:16/20:13    37  2:08/22:21    36  2:01/24:22    40  1:04/25:26    43  2:00/27:26    44  1:10/28:36   100  1:09/29:45  Finish  0:20 00:30:05  
  5  Цивільська Фея         108 00:32:12       31  0:25/ 0:25    39  1:20/ 1:45    38  1:25/ 3:10    37  2:06/ 5:16    36  2:14/ 7:30    31  2:04/ 9:34    32  4:02/13:36    34  3:53/17:29    33  1:29/18:58    35  5:28/24:26    36  1:50/26:16    40  1:11/27:27    43  2:02/29:29    44  1:14/30:43   100  1:10/31:53  Finish  0:19 00:32:12  
  6  Горшкова Дар'я         195 00:34:35       31  0:23/ 0:23    32  3:39/ 4:02    34  4:09/ 8:11    33  1:27/ 9:38    35  5:34/15:12    36  2:37/17:49    31  2:25/20:14    39  1:29/21:43    38  1:26/23:09    37  2:36/25:45    36  2:19/28:04    40  1:17/29:21    43  2:10/31:31    44  1:23/32:54   100  1:20/34:14  Finish  0:21 00:34:35  
  7  Мізернюк Валентина     238 00:41:26       31  0:44/ 0:44    39  1:33/ 2:17    38  1:32/ 3:49    37  2:13/ 6:02    36  2:36/ 8:38    31  2:23/11:01    32  5:01/16:02    34  5:53/21:55    33  1:53/23:48    35  6:51/30:39    36  2:17/32:56    40  1:32/34:28    43  3:10/37:38    44  1:31/39:09   100  1:51/41:00  Finish  0:26 00:41:26  
  8  Кільніцька Катерина    188 00:42:18       31  0:47/ 0:47    39  1:20/ 2:07    38  1:28/ 3:35    37  2:30/ 6:05    36  2:25/ 8:30    31  7:06/15:36    32  4:33/20:09    34  4:36/24:45    33  1:37/26:22    35  6:52/33:14    36  2:06/35:20    40  1:34/36:54    43  2:21/39:15    44  1:24/40:39   100  1:15/41:54  Finish  0:24 00:42:18  
  9  Боголуцька Валерія     242 00:49:49       31  0:33/ 0:33    32  7:48/ 8:21    34  6:42/15:03    33  1:51/16:54    35  6:58/23:52    36  2:14/26:06    31  4:03/30:09    39  1:27/31:36    38  1:40/33:16    37  2:50/36:06    36  4:00/40:06    40  2:52/42:58    43  3:29/46:27    44  1:42/48:09   100  1:21/49:30  Finish  0:19 00:49:49  
 10  Якось Аліна            215 00:57:17       31  1:40/ 1:40    32 13:44/15:24    34  6:19/21:43    33  2:10/23:53    35  6:50/30:43    36  2:18/33:01    31  5:22/38:23    39  2:45/41:08    38  1:43/42:51    37  3:21/46:12    36  3:04/49:16    40  1:19/50:35    43  3:05/53:40    44  1:44/55:24   100  1:23/56:47  Finish  0:30 00:57:17  
 11  Чихун Ганна            234 DSQ            31  3:06/ 3:06    39  4:05/ 7:11    38  1:35/ 8:46    37  3:45/12:31    36 14:48/27:19    31  2:56/30:15    32 16:31/46:46    43 11:36/58:22    44  2:07/60:29   100  2:17/62:46  Finish  0:23           
 12  Лукасишена Олена       190 п 4.18.5.      31  1:20/ 1:20    39  2:55/ 4:15    38  4:43/ 8:58    37 13:01/21:59    36  7:11/29:10    31  8:59/38:09    32  7:47/45:56    44 42:30/88:26   100  1:47/90:13  Finish  0:52           
 13  Кульчицька Юлія        214 п 4.18.5.      31  1:31/ 1:31    39  2:47/ 4:18    38  4:44/ 9:02    37 12:53/21:55    36  7:19/29:14    31  8:58/38:12    32  7:42/45:54    44 42:29/88:23   100  1:52/90:15  Finish  0:52           
 



Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45



 

  Ч21            ,    17 КП,      6.125 km

 
 
 №п/п Участник           Номер Результат    
  3  Грязев Богдан          112 00:30:30       31  0:10/ 0:10    32  3:03/ 3:13    33  3:46/ 6:59    34  1:10/ 8:09    35  5:08/13:17    36  1:30/14:47    37  1:48/16:35    38  1:44/18:19    39  1:12/19:31    31  1:04/20:35    36  1:38/22:13    40  1:01/23:14    41  1:28/24:42    42  2:01/26:43    43  1:43/28:26    44  0:54/29:20   100  0:53/30:13  Finish  0:17 00:30:30  
  4  Сурхаєв Вагіф          194 00:30:42       31  0:12/ 0:12    36  1:35/ 1:47    37  2:10/ 3:57    38  1:37/ 5:34    39  1:16/ 6:50    31  1:12/ 8:02    32  3:19/11:21    33  3:49/15:10    34  1:16/16:26    35  5:04/21:30    36  1:28/22:58    40  0:59/23:57    41  1:31/25:28    42  1:13/26:41    43  1:46/28:27    44  0:56/29:23   100  1:00/30:23  Finish  0:19 00:30:42  
  5  Кражев Игорь           228 00:35:02       31  0:11/ 0:11    32  3:04/ 3:15    33  3:45/ 7:00    34  1:15/ 8:15    35  5:40/13:55    36  1:45/15:40    37  2:13/17:53    38  1:51/19:44    39  1:12/20:56    31  1:18/22:14    36  1:57/24:11    40  1:04/25:15    41  1:45/27:00    42  3:21/30:21    43  2:05/32:26    44  1:13/33:39   100  1:04/34:43  Finish  0:19 00:35:02  
  6  Луценко Павло          239 00:37:24       31  0:09/ 0:09    36  1:46/ 1:55    37  2:15/ 4:10    38  1:44/ 5:54    39  1:27/ 7:21    31  1:20/ 8:41    32  3:51/12:32    33  4:42/17:14    34  1:36/18:50    35  6:41/25:31    36  1:44/27:15    40  1:14/28:29    41  1:50/30:19    42  1:45/32:04    43  2:22/34:26    44  1:16/35:42   100  1:13/36:55  Finish  0:29 00:37:24  
  7  Стольніков Віктор      186 00:37:43       31  0:26/ 0:26    32  3:29/ 3:55    33  3:59/ 7:54    34  1:22/ 9:16    35  5:55/15:11    36  2:35/17:46    37  3:41/21:27    38  2:50/24:17    39  1:30/25:47    31  1:10/26:57    36  1:39/28:36    40  1:32/30:08    41  1:31/31:39    42  1:46/33:25    43  1:56/35:21    44  1:05/36:26   100  0:59/37:25  Finish  0:18 00:37:43  
  8  Зажерило Роман         191 00:37:45       31  0:31/ 0:31    32  3:26/ 3:57    33  4:05/ 8:02    34  1:20/ 9:22    35  5:53/15:15    36  2:46/18:01    37  3:34/21:35    38  2:35/24:10    39  1:32/25:42    31  1:17/26:59    36  1:41/28:40    40  1:26/30:06    41  1:37/31:43    42  1:41/33:24    43  1:56/35:20    44  1:03/36:23   100  0:59/37:22  Finish  0:23 00:37:45  
  9  Варакса Олександр      187 00:38:21       31  0:20/ 0:20    36  1:58/ 2:18    37  2:15/ 4:33    38  2:00/ 6:33    39  1:33/ 8:06    31  1:15/ 9:21    32  3:47/13:08    33  6:12/19:20    34  1:42/21:02    35  6:06/27:08    36  1:53/29:01    40  1:09/30:10    41  1:42/31:52    42  1:32/33:24    43  2:12/35:36    44  1:13/36:49   100  1:10/37:59  Finish  0:22 00:38:21  
 10  Могуренко Віктор       193 00:39:41       31  0:28/ 0:28    32  3:37/ 4:05    33  4:49/ 8:54    34  1:32/10:26    35  6:12/16:38    36  2:31/19:09    37  2:21/21:30    38  2:37/24:07    39  1:45/25:52    31  1:25/27:17    36  2:37/29:54    40  1:15/31:09    41  1:57/33:06    42  1:18/34:24    43  2:20/36:44    44  1:15/37:59   100  1:11/39:10  Finish  0:31 00:39:41  
 11  Чекалдин Владислав     240 00:46:53       31  0:15/ 0:15    32  3:21/ 3:36    33  5:42/ 9:18    34  1:32/10:50    35  7:58/18:48    36  2:10/20:58    37  2:36/23:34    38  3:13/26:47    39  1:42/28:29    31  1:44/30:13    36  2:01/32:14    40  1:17/33:31    41  2:00/35:31    42  6:41/42:12    43  2:11/44:23    44  1:20/45:43   100  0:51/46:34  Finish  0:19 00:46:53  
 12  Паникаров Сергей       244 00:47:24       31  0:25/ 0:25    32  3:59/ 4:24    33  5:15/ 9:39    34  2:02/11:41    35  7:11/18:52    36  2:03/20:55    37  3:00/23:55    38  2:49/26:44    39  1:42/28:26    31  1:42/30:08    36  2:36/32:44    40  1:32/34:16    41  1:59/36:15    42  5:25/41:40    43  2:30/44:10    44  1:27/45:37   100  1:24/47:01  Finish  0:23 00:47:24  
 13  Бахарєв Станіслав      145 01:11:42       31  0:30/ 0:30    36  3:50/ 4:20    37 15:34/19:54    38  3:04/22:58    39  1:44/24:42    31  2:13/26:55    32  5:02/31:57    33  9:53/41:50    34  2:41/44:31    35  8:33/53:04    36  3:11/56:15    40  2:06/58:21    41  3:36/61:57    42  2:38/64:35    43  3:09/67:44    44  2:16/70:00   100  1:23/71:23  Finish  0:19 01:11:42  
 



Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45



 

  Ч45            ,    15 КП,      5.475 km

 
 
 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Щербина Олександр      218 00:31:45       31  0:23/ 0:23    39  1:25/ 1:48    38  1:15/ 3:03    37  2:06/ 5:09    36  2:12/ 7:21    31  2:04/ 9:25    32  3:43/13:08    34  3:41/16:49    33  1:28/18:17    35  5:46/24:03    36  1:49/25:52    40  1:10/27:02    43  1:55/28:57    44  1:17/30:14   100  1:10/31:24  Finish  0:21 00:31:45  
  2  Марченко Олександр     229 00:57:18       31  1:27/ 1:27    32 14:12/15:39    34  6:29/22:08    33  1:59/24:07    35  7:47/31:54    36  3:01/34:55    31  3:32/38:27    39  2:29/40:56    38  1:52/42:48    37  3:30/46:18    36  2:56/49:14    40  1:30/50:44    43  3:01/53:45    44  1:34/55:19   100  1:30/56:49  Finish  0:29 00:57:18