ДЮСШ Олешки

Відкритий Чемпіонат міста Олешки зі спортивного орієнтування

sprint

26.11.2016 р. м. Олешки


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ж12

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   518 Мазур Юлія                ХЦДЮТ Щербіна        00:37:15                  1 
    2   523 Литвиненко Анастасия      ХЦДЮТ Васина         00:40:20                  2 
    3   536 Мізернюк Мирослава        БДЮТ Мізернюк        01:02:48                  3 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ж14

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   501 Кірносовська Вікторія     ДЮСШ Олешки          00:23:36                  1 
    2   535 Мізернюк Софія            БДЮТ Мізернюк        00:26:24                  2 
    3   502 Кісіль Альона             ДЮСШ Олешки          00:31:20                  3 
    4   537 Марчук Єлизавета          БДЮТ Мізернюк                    not start     0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ж16

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   524 Поляниця  Марія           ХЦДЮТ Васина         00:33:58                  1 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ж21

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   515 Капара Олена              особисто             00:23:47                  1 
    2   500 Кобець Юлія               Кобец                00:24:46                  2 
    3   525 Васiна Ірина              ХЦДЮТ Васина         00:29:01                  3 
    4   526 Цивільська Фея            ХЦДЮТ Васина         00:29:36                  4 
    5   561 Редченко Кристина         ДЮСШ Олешки          00:35:38                  5 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ч12

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   528 Лавренчук Антон           ХЦДЮТ Васина         00:25:52                  1 
    2   505 Павлюк Іван               ДЮСШ Олешки          00:28:14                  2 
    3   519 Мачнев Олексій            ХЦДЮТ Щербіна        00:30:29                  3 
    4   504 Соловьев Євген            ДЮСШ Олешки          01:03:08                  4 
    5   503 Соловьев Борис            ДЮСШ Олешки                      diskv         0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ч14

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   531 Скворцов Юрій             школа №45            00:23:48                  1 
    2   506 Сташевський Назар         ДЮСШ Олешки          00:35:46                  2 
    3   508 Вирвихвост Денис          ДЮСШ Олешки          00:43:49                  3 
    4   560 Понамаренко Олександр     ДЮСШ Олешки          00:43:54                  4 
    5   511 Шушковський Владислав     ДЮСШ Олешки          00:50:41                  5 
    6   509 Білий Ігор                ДЮСШ Олешки                      diskv         0 
    7   510 Колокот Вадім             ДЮСШ Олешки                      diskv         0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ч16

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   520 Кражев Ігор               ХЦДЮТ Щербіна        00:25:05                  1 
    2   512 Стольніков Віктор         ДЮСШ Олешки          00:31:45                  2 
    3   533 Миснік Денис              БДЮТ Мізернюк        00:34:20                  3 
    4   513 Білоус Антон              ДЮСШ Олешки                      not start     0 
    5   534 Нагорний Ілля             БДЮТ Мізернюк                    not start     0 

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21


Ч21

 
№ п/п Номер Прізвище, ім'я            Команда              Результат  Прім.      Місце 
    1   530 Ракша Микита              ХЦДЮТ Васина         00:23:26                  1 
    2   517 Могуренко Олександр       особисто             00:24:07                  2 
    3   516 Могуренко Віктор          особисто             00:24:44                  3 
    4   514 Фідорко Артем             ДЮСШ Олешки          00:24:56                  4 
    5   532 Грязев Богдан             школа №45            00:25:23                  5 
    6   522 Щербіна Олександр         ХЦДЮТ Щербіна        00:28:08                  6 
    7   529 Петров Арсен              ХЦДЮТ Васина         00:36:37                  7 
    8   521 Бугаєць Сергій            ХЦДЮТ Щербіна                    not start     0