Відкриті всеукраїнські змагання зі спортивногоорієнтування "Олешківська січ 2017"

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ДНЯ

 

с. Праві Саги Олешківський р-н

probel

Ж12                                                         29.09.17     

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Мізернюк Мирослава      Мізернюк ХБДЮТ         1 00:15:53  

  2 Капара Анна             Капара ХЦПР            2 00:16:17  

  3 Литвиненко Анастасия    Васина                 3 00:16:46  

  4 Голобородько Катерина   Горшкова               4 00:45:25  

  5 Яблуновская Валерія     Горшкова               5 00:45:28  

  6 Сергєєва Ніколь         Горшкова               6 00:45:49  

  7 Шаболкіна Анна          Горшкова               7 00:46:48  

  8 Драненко Софія          Горшкова               8 00:54:29  

  9 Никова Антонина         Одеська                9 00:57:25  

 10 Антонова Олена          Домбовский               DSQ             

 11 Кирилова Вероніка       Домбовский               DSQ           

 12 Макєєва Аліна           45 школа                             

Ж14                                                          29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Бєляєва Катерина        Капара ХЦПР            1 00:23:12  

  2 Гетьман Аліна           Домбовский             2 00:27:14  

  3 Кисіль Альона           Олешки                 3 00:40:00  

  4 Остапенко Єлізавета     Гевко ХЦПР             4 00:40:01  

  5 Вагіна Катерина         Миколаївська           5 01:13:55  

  6 Прусак  Єлизавета       Миколаївська           6 01:14:20  

  7 Сліпенька Катерина      Горшкова                 DSQ            

Ж16                                                         29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Кірнасовська Вікторія   Олешки                 1 00:29:03  

  2 Алексєєнко Анна         Горшкова               2 00:32:26  

  3 Ліхтей Вікторія         Капара ХЦПР            3 00:37:26  

  4 Боголуцька Валерія      Горшкова               4 00:39:05  

  5 Міщерякова Дар’я        Гевко ХЦПР             5 00:56:44  

  6 Баборикіна Аліна        Домбовский               DSQ             

  7 Павлова Вероніка        Миколаївська             DSQ           

Ж21                                                         29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Капара Олена            Капара ХЦПР            1 00:27:56  

  2 Цивільська Фея          Васина                 2 00:30:45  

  3 Горшкова Дар'я          Горшкова               3 00:36:23  

  4 Плохенко Вікторія       Суворовець             4 00:36:55  

  5 Колесник Катерина       Одеська                5 00:39:39  

  6 Свідніцька Леся         Олімп                  6 00:42:02  

  7 Мізернюк Валентина      Мізернюк ХБДЮТ         7 00:43:00  

  8 Васiна Ірина            Васина                 8 00:43:05  

  9 Бінюк Ірина             Олімп                  9 00:46:06  

 10 Волкова Світлана        Суворовець            10 00:46:38 

 11 Шупер Марія             Суворовець            11 00:47:06 

 12 Вагіна Юлія             Миколаївська             DSQ          

 13 Голокоз Анна            Одеська                  DSQ           

 14 Гевко Юлія              Гевко ХЦПР                           

 15 Деркач Тетяна           Мізернюк ХБДЮТ                       

Ж45                                                        29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Чекан Ольга             Тирасполь              1 00:34:59  

  2 Голокоз Оксана          Одеська                2 00:39:20  

  3 Стоян Людмила           Одеська                3 00:55:01  

Ж55                                                        29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Марiморiч Наталія       Одеська                1 00:38:53  

  2 Соломічева Тетяна       Одеська                2 00:46:15  

  3 Костишена Катерина      Одеська                3 00:46:37  

  4 Власюк Євгенія          Одеська                4 00:52:21  

  5 Воробьева Ольга         Тирасполь              5 00:58:54  

  6 Смольникова Лілія       Одеська                6 01:06:02  

Ч12                                                         29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Матин Фадей             Одеська                1 00:15:43  

  2 Мачнев Олексій          Щербіна                2 00:15:48  

  3 Коваленко Ілля          Одеська                3 00:16:24  

  4 Капара Валентин         Капара ХЦПР            4 00:28:59  

  5 Зичков Максим           Капара ХЦПР            5 00:32:20  

  6 Шрайбер Руслан          Капара ХЦПР            6 00:32:50  

  7 Бишкін Ігор             Капара ХЦПР            7 00:33:13  

  8 Мининок Андрей          Домбовский             8 00:40:00  

  9 Зеленюк Тимофій         Олімп                  9 00:42:47  

 10 Мосін Андрій            Миколаївська          10 00:43:32 

 11 Ников Юрий              Одеська               11 00:57:49 

 12 Голокоз Вячеслав        Одеська               12 00:57:52 

 13 Макєєв Максим           45 школа              13 01:03:05 

Ч14                                                         29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Данілюк Назарій         Домбовский             1 00:18:04  

  2 Свідницький Вадим       Олімп                  2 00:21:30  

  3 Цуренко Андрій          Олімп                  3 00:21:37  

  4 Константінов Даніїл     Домбовский             4 00:23:09  

  5 Коріновський Микита     45 школа               5 00:23:10  

  6 Сипко Єгор              Щербіна                6 00:28:35  

  7 Агапітов Мстислав       Миколаївська           7 00:38:48  

Ч16                                                          29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Кражев Игорь            Щербіна                1 00:28:59  

  2 Габлюк Євген            Олімп                  2 00:30:08  

  3 Стольніков Віктор       Олешки                 3 00:39:22  

  4 Граждан Микита          Олімп                  4 00:41:45  

  5 Шеховцов Андрій         Капара ХЦПР            5 00:41:47  

  6 Захаров Денис           Мізернюк ХБДЮТ         6 00:41:50  

  7 Захаров Даніл           Мізернюк ХБДЮТ         7 00:41:52  

  8 Скворцов Юрій           Васина                 8 00:41:58  

  9 Мерданов Артем          Капара ХЦПР            9 00:43:21  

 10 Дейнекін Даніїл         Горшкова              10 00:50:37 

 11 Лялюк ДаніЇл            45 школа              11 00:51:05 

 12 Колдунов Володимир      Гевко ХЦПР            12 01:19:08 

 13 Денисов Дмитро          Гевко ХЦПР            13 01:19:09 

 14 Грушицький Юрій         Гевко ХЦПР            14 01:19:10 

 15 Пушкаревський Тимофій   Гевко ХЦПР               DSQ             

 16 Тарасов Віктор          Горшкова                             

Ч21                                                          29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Скачков Максим          Троя                   1 00:29:19  

  2 Грязев Богдан           Васина                 2 00:29:32  

  3 Варакса Олександр       Олешки                 3 00:36:04  

  4 Корж Сергій             Суворовець             4 00:36:27  

  5 Петров Арсен            Васина                 5 00:43:03  

  6 Пороскун Андрій         Горшкова                 DSQ          

  7 Голокоз Максим          Одеська                  DSQ             

  8 Наконечний Володимир    Суворовець               DSQ          

  9 Бугаец Сергей           Щербіна                  DSQ             

 10 Гаврик Сергей           Олешки                                

 

Ч45                                                         29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Манічев Олександр       Одеська                1 00:26:55  

  2 Могуренко Віктор        самостiйно             2 00:27:39  

  3 Фоменко Андрей          Донецька               3 00:36:13  

  4 Грязев Сергей           Суворовець             4 00:45:00  

  5 Стоян Сергій            Одеська                5 00:45:35  

  6 Цивільський Федір       Васина                 6 01:05:34  

  7 Павлюков Ігор           Луганська                            

 

Ч55                                                          29.09.17      Підсумокl

№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Місце  Час     Сума   Час  Місце  Примітка

  1 Щербина Олександр       Щербіна                1 00:23:06 

  2 Ситник Олексій          Тирасполь              2 00:33:44  

  3 Котик Николай           самостiйно             3 00:34:03  

  4 Марченко Олександр      Щербіна                4 00:35:04 

  5 Романов Олексій         Одеська                5 00:36:37 

  6 Франко Олександр        Одеська                6 00:39:21  

  7 Кочнов Анатолій         Тирасполь              7 00:42:15  

  8 Воробьев Володимир      Тирасполь              8 00:42:33  

  9 Дегтев Олександр        Одеська                9 00:47:58 

 10 Ковальов Юрiй           Одеська               10 00:49:46 

 11 Дьяченко Григорій       Олімп                 11 00:56:07

 12 Скуляр Микола           Олімп                 12 00:57:48 

 13 Коваленко Віктор        Одеська                  DSQ